Jump to content

PSYCHEDELIC TRANCE


Zagrivuk

Recommended Posts

pa jebiga, znaju da ce jedan astral projection da napuni provereno i onda idu na sigurno... :da:

 

ja bi opet pre isla na astral jer su baje nego na polaris ili nomad npr. ili sta ti ja znam...

 

ali kada pogledas da goasapiens ili ko vec dovodi ovde samo vrhunski trance onda mi jako dobro stojimo tu i ne treba da se zalimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa vidis to je problem,zato sto je kod nas samo isforsiran psy trance dok recimo u drugim zemljamaevrope(Nemacka,Spanija,Holandija,Belgija,Poljska...)ne znaju sta je psy trance.Psy trance je u Evropi najpopularniji kod nas,Makedoniji,Rusiji,Grckoj...ali ubedljivo je najpopularniji u Izraelu,Brazilu,Juznoj Africi i Japanu.Ako te zanima vise o trance muzici i o euro(uplifting/vocal tranceu) evo ovde procitaj

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Trance_music

Edited by Misantrophil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Ace Of Spades

Paranormal vise onako za opustanje kad hoces da odlutas negde.

Od njih su mi najjace stvari My Melody i Make some noise.

Od Eskima Wake Walking Dream.

 

Jeste slusali Kinetic Vibe?Sta mislite o domacoj elektronici?

 

Inace danas sam nabavio neki snimak Infecteda sa Costa Rice.Ono vredi videti.Zurka bogu iza nogu a publika do 30 likova od kojih se ne zna koje vise izdrogiran.

Umirao sam od smeha dok sam gledao.

Jedan lik je ladno sebi pregrizo jezik :) verovatno je budala bila na acid-ima ili necemu slicnom.:)

Edited by Ace Of Spades

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi izbegavajte Infectede :D To je promocija Vicious Delicious albuma, znaci vise ce liciti na linkin park cert nego na psy zurku. Ja ne idem iako su mi njihovi stari radovi omiljeni psy...

 

 

Nego jel ono za tiesta stvarno il se neko zajebava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma taj fesifal gde treba kao da nastupi Tiesto ti je onaj road fest samo sa novim nazivom sad se zove pure fest i to je cista laz

 

 

 

Au ako je road fest onda nista od toga...

 

Ako neko hoce stvarno tiesto dolazi u ambasadu gavioli (slovenija) 25. 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slucajno sam uhvatio danas na bbc world-u neki dokumentarac o mladima u izraelu, kako kada odsluze vojni rok ili sta vec, beze u gou(indija) i tamo prze ceo dan neki trance, bla bla. beze od uzasa i stradanja u izraelu i tamo se gudriraju. premijera je bila danas u 14:10, a reprizu imate danas u 21:10, veceras u 03:10, sutra u 09:10 i 19:10. nisam uhvatio od pocetka tako da se nadam da cu odgledati neku od ovih repriza.

inace trance ne slusam nesto posebno, ono sto znam to sam pokupio od burazera, i svidjaju mi se neke stvar od npr ultravoice, michele adamson... 1200 micrograms me je najvise odusevio. ovaj album 1200 Mic's je mnogo bolestan i bio jedan period kada sam samo to slusao, pogotovo stvar salvia divinorum. ako niste to culi, obavezno(cujte)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...