Jump to content

PSYCHEDELIC TRANCE


Zagrivuk

Recommended Posts

Auh, evo juce sam otkrio psytrance, i mogu vam reci da sam prijatno iznenadjen. Za sada imam samo Infected Mushroom - Classical Mushroom. A skinuo sam i Hallucinogen, ali nisam jos slusao. Astral Projection je u planu skidanja...

 

Ajde neka mi neko napise koje albume i kojim redosledom da slusam :)

 

Hvala :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auh, evo juce sam otkrio psytrance, i mogu vam reci da sam prijatno iznenadjen. Za sada imam samo Infected Mushroom - Classical Mushroom. A skinuo sam i Hallucinogen, ali nisam jos slusao. Astral Projection je u planu skidanja...

 

Ajde neka mi neko napise koje albume i kojim redosledom da slusam :)

 

Hvala :pivopije:

GMS, ONYX. Chakra i Talamasca (To je isto dobro)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mmm trance... Definitivno Chakra,Sound Pollution,GMS,Infected Mushroom itditditd.kako je krenulo fenserica ce upropasti i trance! bila sam u barutani pre jedno 2 meseca i bilo je oko 50% fensera koji su se stalno drali na dj-a "pusti bizzare contact" jer je to jedino poznato u fancy krugovima. shta je s mozgom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yahel@SKC 11.11 Review

 

Stvarno odlicna zurka,dosao samo oko pola dvanaest Wolland zavrsavao svoj set,jako mi se svidele te dve stvari sto sam cuo od njega,onda posle njega dolazi neki lik ne znam koji,pusto je sve do pola dva,inace covek je cepao po elektru i elektro hausu i jako mi se dopalo stvarno dobar set,onda dolazi Yahel oko 1 i 25,sala vec nagurana totalno,sta reci fenomenalan set uglavnom stvari sa super seta,bila naravno i Voyage tad sam potpuno odlepio,pustio i neki remix za voodoo people a i pustio je Depeche Mode-Dream on isto remix.Sve u svemu stvarno SUPER SET,totalno sam crko i skroz sam bio znojav.Inace Yahel zavrsio u pola cetiri i onda poceo Nomad,cuo ga pet minuta i zapalio ne mogu ono razbijanje da slusam u pola cetiri.Sve u svemu jedna od boljih zurki koje je GS organizovao.Ozvucenje je bilo ok,ljudi tu i tamo bilo sabana kolko hoces ali svi su bili veseli to je i poenta.Ocu YAHELA PONOVO

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Bio na Stargateu za novu godinu u SKC i bilo bas fino,dosta ljudi za divno cudo i ne mnogo sabana najbolji bili nasi Freaked Frequency,totalna pohvala sto su pustili Depeche Mode-I Feel loved neki njihov remix koji ubija koliko je dobar,Izraelci SUB 6 odlican live ovo ostalo sto je bilo onako,nego evo vam sta sve ima za srpsku novu godinu

 

 

BOOM PARTY@SKC 13.01.2007

 

Mainstage velika sala

 

SKAZI LIVE!(Four men crew)-Po prvi put Skazi u Srbiji nastupa sa celokupnim bendom,on na gitari a ima jos i basistu,bubnjara i lika koji je za elektronikom i sintisajzerom

 

VOID DJ SET

Freked Frequency DJ SET

Duke DJ SET

Sivi DJ SET

 

second stage mala sala

 

Dushan DJ SET(Progressive house)

Nikola Prosper DJ SET(Euro Trance :rockdevil: )

Aca DJ SET(Progressive house)

 

Mala sala rula

 

 

SNG@CLUB PLANET BIGZ 13.01.2007

 

ASTRIX LIVE!

Edited by Misantrophil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj izbor je definitivno ASTRIX. Najbolji je trenutno.

Taj Skazijev live ne znam na sta ce da lici, ali mene njegove pesme smaraju gadno.

 

 

Astrix jeste fenomenalan al me nervira sto nastupa u Bigzu nikad tamo nisam voleo da idem a Skazi je u sustini sranje mada gledao sam neki njegov dvd bas kad nastupa sa celom ekipom muzicara i covek stvarno zna da digne atmosferu.Inace ako odem u SKC jebe mi se za Mainstage mala sala ce da rula

Share this post


Link to post
Share on other sites

reche mi ortakinja Talamasca opushteno blejao na chill-u u Ana 4 pishtolja :D.

 

Elem, ma Skazi smara . Obrada 'Master of puppets" :).

Ali do jaja je to shto donosi sve to , gitare, bubnjeve and stuff :D.

 

 

Xerox and illumination :D

Edited by VeronikaJeOdluchilaDaUmre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bljak! Fuj! Jedino shto vishe mrzim od ovog... ovog... shkripanja i zujanja je electro gothic! Bljak... :puke:

jbt... to sranje spaljuje mozak, kako neko to GOVNO mozhe da slusha!?!? mislim shta reci... muzika za nadrogirane fensere....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...