Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Hehe... porediti HIM i SoulFly... laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Elem, ja ne kazem da je lose slusati HIM. Ja samo kazem da je HIM patetican, i da je jedino pateticnije od HIM-a pokusaj da se dokaze da HIM nije patetican. A sasvim normalno da ima ljudi koji i takve stvari vole. Eno puni bioskopi ljudi koji gledaju svaki holivudski izbljuvak koji se prodaje kao "romanticna komedija" ili "ljubavna prica".

 

Da, da, uz svaki original HIM-a bi mogla da se prodaje knjizica "Jedna Leonida - 2 ljubavna romana, 2 ljubavna romana- jedna Leonida"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tako dok se svi clanovi benda koji se nekada zvao His Infernal Majesty, a posle postao ON tj HIM pa zatim i ONA tj. HER ( Mislim da su Goblini u pesmi ON JE ONA JE govorili nesto na tu temu :mrgreen: ), vode kao NESTALI cuveni detektiv Mica Peric je otkrio da su na srecu ili zalost mnogih svi clanovi HIMA u S/M fazonu brutalne ljubav o kojoj su pevali UBIJENI i da su im glave odsecene ne bi li Join me In death ulepsala svoju sobu !

 

jao shto si duhovit!dobila sam proliv smejuci se!ha ha ha. :roll:

 

Pa pij cajeve, nemoj da ti se pokvari stomak ( proliv + HIM = smrt za stomak ! )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da necemo ali moram da dodam ovo: volim HIM i slusacu ga bez obzira sta kazu na to nalozeni "pravi metalci".

Niko i ne kaze da treba da prestanesh da ih slusas, to bi bilo neiskreno, ali svi fanovi HIM treba da imaju u vidu da je to ipak muzicki komercijalan bend....

 

To sto je nesto komercijalno ne znaci i da je lose. Metallica je komercijalan bend ali je najbolji (ako izuzmemo poslednji album). Takodje i Iron Maiden, i Megadeth i Sepultura. To su sve bendovi koji jesu najkomercijalniji u svojim pravcima ali i najbolji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram reci nesto, da me ne shvatite pogresno i ne krenete sa pismima-bombama. Ja mrzim HIM, ali necu nikoga klati zato sto ih voli. To je stvar ukusa. Ipak, ne mogu da ne odreagujem na gluposti tipa 'HIM su vecni', 'HIM su umetnici(umetnem im ga)', 'Voli je najbolji frajer na svetu', 'oni lose sviraju namerno da bi to lepse zvucalo'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram reci nesto, da me ne shvatite pogresno i ne krenete sa pismima-bombama. Ja mrzim HIM, ali necu nikoga klati zato sto ih voli. To je stvar ukusa. Ipak, ne mogu da ne odreagujem na gluposti tipa 'HIM su vecni', 'HIM su umetnici(umetnem im ga)', 'Voli je najbolji frajer na svetu', 'oni lose sviraju namerno da bi to lepse zvucalo'.

 

Ja stvarno volim HIM ali si potpuno u pravu za ono 'HIM su vecni', 'HIM su umetnici(umetnem im ga)', 'Voli je najbolji frajer na svetu', 'oni lose sviraju namerno da bi to lepse zvucalo'. To je stvarno glupost. Kao sto mrzim one koji pljuju po tudjem ukusu, isto tako mrzim i one koji uzdisu svoje bendove i preteruju u tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da necemo ali moram da dodam ovo: volim HIM i slusacu ga bez obzira sta kazu na to nalozeni "pravi metalci".

Niko i ne kaze da treba da prestanesh da ih slusas, to bi bilo neiskreno, ali svi fanovi HIM treba da imaju u vidu da je to ipak muzicki komercijalan bend....

 

To sto je nesto komercijalno ne znaci i da je lose. Metallica je komercijalan bend ali je najbolji (ako izuzmemo poslednji album). Takodje i Iron Maiden, i Megadeth i Sepultura. To su sve bendovi koji jesu najkomercijalniji u svojim pravcima ali i najbolji....

 

Postoji razlika izmedju bendova koji su krenuli sa svojim zvukom i postali komercijalni (Rammstein, Iron Maiden, MetallicA, Nightwish, Sepultura, Sex Pistols.... ) i bendova koji se prave da zarade pare....

Kao sto rekoh ja ne mrzim him, jednostano su bezidejni, pateticni, komercijalni, loshi muzicari.....i da se ponovim kada sam cuo neke stvari sa prvog i drugog albuma(pre svega Dont Fear ) josh sam ih i voleo, kada sam cuo gluposti i preteranu patetiku 3 i 4 (koju radjeni prevashodno za USA trziste) poceo sam da ih sazaljevam...

A DA NE POMINJEM STO IM JE OBRADA REBELL YELL-A grozna a da ne pomnjiem da su obradili BACKSTREET BOYSE- TO DOVLJNO GOVRI O NJIMA....

Share this post


Link to post
Share on other sites

oceans... fenomenalna stvar!

inace u LM se vidi napredak u tekstovima, komplexniji su i to se ceni

 

Ma to im je jedna od ubedljivo najboljih pesama!!!

E sad sto se textova tice... mislim da su bili bolji na GL vol666

 

Da nije malo glupo drzati sliku iz Alchemy Gothic kataloga kao avatar? Just idly wondering...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace ono ROSE je od Ruzica(tako mi je ime) na srpskom. A ono 666 je prozivka na racun onih lozana koji se loguju kao Black angel, black sabath, dark anger.......

Prozivka je do jaja :|

ovde je samo prozivanje na najvisem nivou--- da otvorimo temu o tome... ma ne, to vec svuda postoji :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo je znati da ja mogu da nestanem na par dana i da neko moze da se svadja umesto mene. ni ja ne osporavam da je HIM komercijalan band, zar to nisu bili i doorsi jos od samog pocetka? ali idalje ne volim pljuvanje po inerciji. jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...