Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

kao instrumental? odlično!! samo da ne slušam onu kokošku!

 

btw, ne znam da li znate - bila je *ville-ova* ideja da lauri peva sa njim ph34r.gificon_uhoh.gif apocalyptica je pozvala samo njega... nije mi jasno šta mu je TO trebalo icon_rolleyes.gif ...plus, (neka me lestate ispravi ako grešim icon_wink.gif ) mislim da je ovo prvi put da ville ne piše text sam...

 

@Azza - u opisu spota stoji da njih dvojica igraju neku mističnu igru ... izgleda da se "bore" oko one ružnjikave sa prevelikom perikom... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da sam jedini kome se pesma svidja i kome Laurijev glas uopste ne smeta...

Rasmus jeste __________ ali decko zna da peva...

ApocalypticA je ranije saradjivala sa Lindom koja peva u bendu No Doubt Wanna Be - Lamberti..tako da je ovaj potez sasvim ocekivan...

A i svi su Finci...njima je verovatno Rasmus sasvim OK bend....

Nisu tr00 kao mi icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ mai:

 

mislim da si u pravu. stvar "for you" je linde sam uradio, znaci bez ville-a, a ovo je prvi put da je ville napisao nesto zajedno sa nekim. izgleda da je usvojio klinca. sto se saradnje HIM-a i apocalyptica-e tice, gone with the sin je nenadjebiva varijanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih da pretvorim ovu temu u priču o lauriju i the rasmus-u, ali ...mene taj mali, u osnovi, nervira zato što svira/peva neki pop, a pozira kao goth roker ili šta već... pri tom, povremeno imitira ville-a u izgledu a, i, pošteno, (nek mu bude i da ima) glas (za pop, ali za ovo što se upinje) nema

 

 

@lestate - (pa gde si ti? i've missed u...) znam da je jedino "for you" i "our diabolikal rapture" radio sa nekim drugim, tj. sa lindström-om i järvinenom, ali to je bilo samo što se tiče muzike... koliko znam, do sada je sve textove pisao samo on.... a sada se i to promenilo.. no.gif

btw, nisam znala da je sa apocalypticom sarađivao tada... o.v. gone with the sin je snimljen sa finskim nacionalnim orkestrom (..ili kako se već tačno zove, zaboravila sam ..) na njihov poziv... jesi li siguran u tu informaciju? ne nalazim nigde u booklet-u taj podatak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da imam verziju samo sa apocalypticom, i prilicno sam siguran, tj. imam potvrdu iz apocalyptica web tima. uostalom, pitacu momke iz apocalyptice sad na zimu kad budem na njihovom terenu.

kad da ti vratim one diskove? da se iskombinujemo nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Bittersweet" - the new single - out 11/29/04

 

The first single of Apocalyptica's forthcoming album (due early February 2005) is a dark ballad, that features fellow-countrymen Lauri Ylönen from THE RASMUS and Ville Valo from H.I.M. on vocals. The single, written by Apocalyptica, Lauri and Ville together, will be released internationally on 29 November.

 

Single-Tracklist:

1 Bittersweet

2 Bittersweet (Acoustic Version)

3 Bittersweet (Instrumental Version)

4 Misconstruction

5 Monitor

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...