Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Proverio/skinuo. Dakle novi singl a? Pa nije los, malo su nagruvali zvuk sto pozdravljam. Ali malo mi pesma zvuci provaljeno ali 'ajd sad. Spot je mozda i njihov najbolji spot?! icon_confused.gif Ville sa kratkom kosom na momente lici na neku baba seru dok na neke druge momente icon_smile.gif lici na nekog selju najgoreg. Bas mu grozno stoji kratka kosa. icon_mrtav.gif Doduse i duga, cuvak je ruzan pa to ti je. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proverio/skinuo. Dakle novi singl a? Pa nije los, malo su nagruvali zvuk sto pozdravljam. Ali malo mi pesma zvuci provaljeno ali 'ajd sad. Spot je mozda i njihov najbolji spot?! icon_confused.gif Ville sa kratkom kosom na momente lici na neku baba seru dok na neke druge momente icon_smile.gif lici na nekog selju najgoreg. Bas mu grozno stoji kratka kosa.  icon_mrtav.gif Doduse i duga, cuvak je ruzan pa to ti je.  icon_smile.gif

najbolji? da.. moguce..

mene ono svetlo u spotu podseca na batman-a .. icon_uhoh.gif

a ville na momente (o uzasa!!!) podseca na malog kokoshara iz rasmus-a wallbash.gif

..znash shta ja imam da ti kazem na poslednji komentar icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ville na momente (o uzasa!!!) podseca na malog kokoshara iz rasmus-a wallbash.gif

Uzgred, i The Rasmus imaju novi singl...mislim da se zove No Fear, a taj kako ga ti zoves mali kokosar uopste nije promenio imidz za razliku od Ville Valoa. Ja se slazem da je s vremena na vreme neka promena dobrodosla, Ville jeste ruzan, ali mislim da ima jaku licnost... icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem pesma je zarazna... priznajem.  wallbash.gif  icon_redface.gif  icon_smile.gif
wub.gif

 

@ mai: dolazim ti na kucnu adresu da ti pokupim neko blago sa compa.

love, less

shta li sad imam ..unsure.gif ..

btw, probala sam da naruchim cd....ne shalju u scg user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggreens.gif

 

1. Nanananana, Betmeeeeeeeeen, nananannanana, Betmeeeeeeeen, Betmeeeeeeeen, Betmeeeeeeeeeeeeeeeen!!! icon_smile.gif

2. Lupe uistinu nateraju coveka da pomisli na "Beautiful people".

3. Ville opet prizeljkuje da bude Billy Idol.. ona frizurica - icon_smile.gif

4. Pesma mi je isprva licila na narodnjak. Kada sam je drugi put preslusala opet je licila na narodnjak. icon_cool.gif

5. Uprkos svemu navedenom utisci su totalno pozitivni. icon_cool.gif Otprilike mi je simpaticno na slicnu foru kao kad sam videla Jyrki-a obucenog u roze icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...