Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

http://www.youtube.com/user/him

 

i kao sto mozete videti na postavljenom linku,novi singl ce biti bleedwell.kada sam cuo ovaj klip pomislio sam: wtf?! to nije HIM!previse je "happy" da bi bila HIM pesma!no,kada sam cuo nesto duzi deo pesme promenio sam misljenje...prava r'n'r pesma u velvet revolver fazonu...a nosferatu spot je dosta drugaciji od onoga na sta smo navikli,ali valjda malo promene nece skoditi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno ne čuh tako BEDNU pesmu poput "Summer Wine"...

Čemu skrnavljenje "Where The Wild Roses Grow", da mi je znati...

 

Stvarno je jadna pesma :(

 

kada sam cuo prvu obradu "Wicked game" pao sam na teme koliko je to zvucalo dobro, pravi hevi zvuk, a sad kad cujem ovo....muka mi je

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno ne čuh tako BEDNU pesmu poput "Summer Wine"...

Čemu skrnavljenje "Where The Wild Roses Grow", da mi je znati...

hm..a da se malo raspitas pre nego sto pocnes da prosipas pamet?

 

(1967) Summer Wine is a song originally sung by Nancy Sinatra and Lee Hazlewood.

It was later covered by Bono of U2 with The Corrs, Gry with FM Einheit and his Orchestra,

Scooter , and by Ville Valo & Natalia Avelon for the soundtrack of Das Wilde Leben.

It was also covered by Ed Kuepper and Clare Bowditch on the cult Australian Music gameshow Rockwiz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, a zašto ti prvo prdneš na moju "neobaveštenost", a ne pitaš zašto izjavih to što izjavih? ;) Šalim se...

Kombinacija vokala je u totalu imitacija spoja Kajli/Kejv.

Objektivno, pesma je ne limunada, nego voda.

I nemoj reagovati na ovo, ne bi bilo "pametno". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

o boze,kao mozete da se raspravljate o tako jadnoj pesmi,koja nema veze sa HIMom,vec je samo obicaj duet Villea i sisate nemacke glumice ;)

preslusao sam skoro sve klipove,a bogami i cele pesme sa novog albuma i zakljucak je da ce ovo posle Greatest lovesongs vol.666 biti njihov najbolji album :da:

 

Venus Doom - da je Metallica kojim slucajem nastala u Skandinaviji,predpostavljam da bi zvucali isto kao ova HIMova pesma...puno dobrih metal rifova,solo koji niko ne moze da ospori,ukratko ovom pesmom je odana pocast starom "metal: HIMu kakvog ga svi volimo

 

Love in Cold Blood - po onome sto sam cuo,cini mi se da ce ova pesma biti fantastica,sa par M.Manson rifova,zaraznim refrenom i takodje se moze staviti u kos sa predhodnom pesmom

 

Passions killing floor - je mozda najslabija pesma na albumu.vrlo je zarazna,ali ta "bolest" jako brzo prodje..zvuci kao da 69 eyes pokusava da bude nu metal,ali mu to ne uspeva

 

Kiss of Dawn - singl koji polako pocinje da se vrti...pesma je odlicna,Valo opet posle dugo vremena koristi svoj duboki glas sto je za pohvalu...dobar solo,neocekivano dobar kraj - pesma za svaku pohvalu

 

Sleepwalking Past hope - nisam preslusao i necu je komentarisati

 

Song or Suicide - nisam preslusao ali znam da je pesma akusticna i da traje samo minut i po

 

Dead Lovers Lane - mozda moj favorit,zvuci kao da je ispala sa Love Metal albuma...Crawl down,dead lovers lane,the maze of memory stained and suck the blood right out of my heart.zarazan refren,dobar solo i par heavy rifova cisto da nas podseti na to da HIM voli da kombinuje rock i metal.

 

Cyanide sun - nisam je cuo celu,ali ono malo sto sam cuo zvuci jako dobro...Valo kao pesnik dolazi do svog vrhunca sa ovom pesmom...balada je u pitanju i nadam se da ce bas ona biti neki sledeci singl.

 

should've known how hard it is to stop

Tearing each other apart

Separating souls entwined

in all these labyrinth and lies

I'll be drowing you in this river of gloom

Forever in my heart

In my love

This emptiness that I've made my own

Embracing memorys of dreams long gone

One last caress from the corpse of love

Is all I want underneath the Cyanide Sun

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

novi album mi je preteran! brate, nesto se esilo i promenilo sve na bolje...

kako su HIm albumi napredovali cenio sam da ce u jednom momentu poceti da zvuce kao jebeni the rasmus...ali ovo je mracnije, cvrsce...ma odusevljen sam. ima tih new orleans momenata, da poverujes da slusas neku metaliku sa reloada(i iza ovoga stojim, konkretno mislim na stvar ove in cold blood...

pesme duze u proseku, padaju neka muziciranja, neocekivani brejkovi. ma vrh! najprijatnije iznenadjenje ove godine sto se albuma tice.

 

jdino sto je minus je sto mi se cini da su txtovi ljigaviji nego ikada, mada postujem villeove akcije sa spustanjem u donje registre kao u venus doom u onom brejku...

 

sve u svemu, ja prezadovoljan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...