Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Ne mogu da prezalim sto nisam bila.. (na Morriseyu)

 

HIM? Ja sam se sinoc osecala kao osnovka icon_smile.gif kako je bilo cooooooool icon_smile.gif i kako sam matora breeee icon_cry.gif ... icon_smile.gif Prvi red, zna se biggrin.gif I Villeova aqua viva kod mene na kraju laugh.gif I bas lepo sto su svirali malo "srecnije" pesme, a ne "ja te volim ti mene ne, aj' se poubijamo" jer sam se ja tako kezila kao kreten sve vreme da bi bilo neprimereno icon_biggrin.gif I Ville je video kako se kezim & kreveljim okruzena uplakanim & polumrtvim ribama pa mi se kezio in return (jeste, samo meni, hahaha icon_smile.gif *looneyteenfan* )

 

Mnogo se riba poonesvescivalo bre, ja sam ipak procenjivala na jednu-dve, ono DESET (or more) jbt! icon_surprised.gif

 

Zakljucak - bese cool, al' Billy ih je preshishao za barem 10 klasa icon_da.gif

"i hve some wonderfull friends in serbia", pa onda vampire heart. ville je faca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

objektivno, nije samo to pitanje, dosta je jasno da su skromni muzicari, video si verovatno gitaristu uzivo kako svira sola, deluje li ko neko ko preko 10 godina svira....

pa ne svira lose (za 10 godina), ali poenta verovatno jeste da u ovakvom bendu upravo i ne mora da svira bolje.. jer njihova ciljna publika i nisu Satchovci koji ce na koncerte da dolaze zbog njega, vec ribe + djevojch'ce koje ce da dolaze zbog Njega icon_smile.gif

 

mada, prva dva albuma su imali (studijski slusano) nekoliko prilicno ozbiljnije odsviranih momenata, da ja nisam mogao da poverujem, kada sam video prvi spot Njega, i kako gitarista izgleda, da je on bio u stanju i to da odsvira icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"i hve some wonderfull friends in serbia", pa onda vampire heart. ville je faca.

pitam se kakve `frendove` ima po USA, posto sam upravo u prevozu sjedila iza tate i sina iz Navaho, indijanskog plemena (prepoznatljivi po jako ruznom licu, tetovazama `proud to be navaho` i sl.). tata je cak imao zakacenu na kacket perku vjerovatno neke kokoske, sokola ili sta god icon_smile.gif

a sin (10-12 god u vr` glave) je imao majicu HIM, sa sve hartagramom laugh.gif

 

a najsimpaticnije, pricali su taj svoj jezik - nisam dvije ciste uhvatila (samo razumih par puta OK, i jednom `stop requested` icon_smile.gif )

 

pa ne svira lose (za 10 godina), ali poenta verovatno jeste da u ovakvom bendu upravo i ne mora da svira bolje.. jer njihova ciljna publika i nisu Satchovci koji ce na koncerte da dolaze zbog njega, vec ribe + djevojch'ce koje ce da dolaze zbog Njega

 

 

upravo. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ville je faca.

A ti si mentol !!! Ljudi imate li vi oci i usi !!! Onaj nastup na exitu je bio takva otimacina para. Ako je bilo ko od vas bio na Death Stars pre HIM-a ili na Biliju koji je bio posle, i moze posle toga da kaze da Him bio dobar, onda ga treba poslati u Grand ili Zam jer mu je tamo mesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif

 

Joj, hoce li ikada umreti ova gadost od foruma?! ("a zasto onda postujes na njemu kad ti vec toliko smeta?" ... jadni ste)

 

Elem, ja nisam cula da je to rekao.. mnogo je mumlao.. ja sam jedino jasno razumela pricu o Killing Loneliness.. kako laze, jbm li mu sve icon_smile.gif paz' da nije bilo tako.. Ali drama je drama.

 

I jeste faca i drugar icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne svira lose (za 10 godina), ali poenta verovatno jeste da u ovakvom bendu upravo i ne mora da svira bolje.. jer njihova ciljna publika i nisu Satchovci koji ce na koncerte da dolaze zbog njega, vec ribe + djevojch'ce koje ce da dolaze zbog Njega icon_smile.gif

 

mada, prva dva albuma su imali (studijski slusano) nekoliko prilicno ozbiljnije odsviranih momenata, da ja nisam mogao da poverujem, kada sam video prvi spot Njega, i kako gitarista izgleda, da je on bio u stanju i to da odsvira icon_smile.gif

prvo - kakve su to zahtevnije stvari na prvom albumu, reci pesme, posto ja nisam video....ne znam koji ti je ugao posmatranja, to jest - nivo....a drugo, sviranje u studiju sa danasnjom produkcijskom tehnikom je kurton bukvalno, uz opremu i coveka koji poznaje posao, mogu i ja da ispadnem shreder koji svira svipove, a uzivo iste deonice biH svirao jako neprecizno....

 

a ja ne znam opet kako ti za deset godina ne deluje lose samo zato shto ne ispada na osnovnim deonicama, a onako strashno improvizuje sola....

 

a inace, apsolutno je podrazumevano da nije akcenat na tome, generalno ne treba kvalitet za Pop bend, samo ipak treba po prirodi stvari vremenom steci neki kurac, pa narodnjaci imaju josh goru muziku od hima u celini gledano, pa je vecina tezgarosa vremenom ukoliko nista drugo stekla iskustvo da uzivo deluju rutinirano adekvatno tome koliko se bave sviranjem....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ blondie:

 

nisi citala e-winter, sta da ti radim.

 

@ vincent:

 

nisam rekao da je nastup bio iole dobar, than again, meni je bilo super na certu. cak sam napomenuo prilicno jasno da je ville bio razbijen do maksimuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Kad je bio EXIT morala sam da ispoštujem ortakinje, te da odem na ovaj bend. Nego, ja sam se provlačila kroz backstage-ove, pa tako i na Main, i udje mi jedna ortakinja... Sjutri dan smo bile u njihovom hotelu. Smor, bla, bla, bla. Na kraju, V.V. je rekao nama dvijema, nešto u fazonu da se uskoro ženi (?!), te da smo veliko iskušenje za njega. Ooo, majko mila... Ona je bila presrećna, a ja sam bila srećna zbog njene sreće. :cool:

Edited by Mistress Of Night

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne znam samo zašto HIM čami na ovom podforumu, kad bi ga trebalo premestiti na gothic. Mislim, nije on za mene sasvim gothic, ima tu gothic rock uticaja, ali nisu to ni mnogi drugi bendovi sa tog podforuma. Inače, jedan od mojih omiljenih bendova. Omiljeni album mi je Razorblade Romance (i ja mislim da ga nikad neće nadmašiti), a omiljena pesma Poison Girl, da ne nabrajam dalje, jer stvarno mnogo njihovih pesama volim, ali šta da radim kad na koncert nisam išao, a bio u Novom Sadu tog dana. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...