Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

I sada je pitanje, da li ce ljudi zaista uvidjeti koliko losu muziku slusaju. Bilo je dovoljno vidjeti kako se klinke (najvjerniji him fanovi) smaraju - mehanicki pjevajuci slatkorjecive pjesme.

 

No, da me ne bi ponovo optuzili za 'pljuvanje' po eminentnom bendu, zavrsicu ovu muzicku digresiju koju zovemo HIM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Basically, same here...

 

Al' bitno da sam "isterala zelju" icon_biggrin.gif

E, da icon_da.gificon_smile.gif

 

 

Mozda je bilo dosadno jer je Ville pustio brcice

Nije bilo dosadno... bilo je super.... samo je billy imao bolji nastup... sto je i normalno za coveka koji je na bini toliko dugo... naucio je kako da animira publiku icon_da.gif

znaci, da nije bilo billy-a, ne bih imala zamerke za HIM ph34r.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

smorili su samo tako, znachi od one naprzene mase koja nije mogla da docheka da ih vidi do kraja koncerta nije ostalo nish` icon_mrtav.gif

zvuk je bio ochajan, a kako su pobegli sa bine...... no.gif

 

 

bash je bilo icon_spava.gif

 

ipak je chika billy popravio utisak, a i oni death stars pre HIMa su bash bili onako.....hm...neobichni laugh.gif shljokitze roolaju icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

konachno sam pobedila baksuz i videla him .. jeee icon_uhoh.gif ..znala sam da mi ovde uopshte nece biti dozivljaj da ih vidim..plus, voz nam je kasnio, dok smo se nashli, stigla sam tachno kad je pochelo i bila negde na sredini icon_sad.gif sledeci put - u nemachku, sa drugom i u prvi red biggrin.gif

za billy-ja sam uspela da se provuchem vishe napred i bilo je icon_rockdevil.gif josh me boli grlo od vikanja i pevanja ... nego, zar nije trebalo da njih dvojica zajedno otpevaju nekoliko pesama icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da him svira neke njegove pesme na koncertima, ali ne znam da je trebalo da sviraju zajedno.... ionako se ne bi uklopili... ville nije bio u fazonu animiranja dok je billy bio hiperaktivan....

secam se da je him imao isto ovako hladan nastup u hrvatskoj (bio je negde snimak)... ili im je slava udarila u glavu ili ih zanima samo nemacka (od skoro i americka) publika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocajni su bili na exitu !!! Koliko sam se samo razocarao !!! Onaj vili je jedno uobrazeno govedo, koga tako zabole kurac za publiku.

Zao mi je sebe i mnogih drugih ljudi koji su dosli na koncert nadajuci se necemu dobrom, a da ne pominjem zagorele goticarke koje svrsavaju na vilija godinama i kojima je ovo trebao biti jedan od lepsih dana u zivotu. Zasluzile su da ih ispostuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je ocajno... lose se culo, bilo je tiho... i onaj teatralni odlazak sa bacanjem mikrofona na kraju...

 

a i mi sto smo se posle polomili da ih dovedemo na bis mhihi.gif

 

ali, eto... kao sto rekoste: isterao sam svoju decacku fantaziju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objektivnost jel se tako zove?...

 

Treba samo zdravorazumski rezonovati stvari, nego to se ne moze ocekivati od neodraslih osoba.

 

Dok god budemo bili takva publika, takva - pa da je dovoljno da se izvodjac pojavi i mi vec padamo u trans. I bez obzira koliko svirka bila losa mi cemo o tom koncertu pricati mjesecima, mozda godinama u superlativu. Dok god bude tako, strani bendovi ce dolaziti ovdje da sablonski odrade posao znajuci da je to za nas divljake sa Balkana vise nego dovljno. Isto to je uradio i HIM.

 

Iz svega ovoga naravno izuzimam sebe jer da Maideni dodju i naprave onakav koncert kakav je Him imao bacio bih im bombu na binu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da him svira neke njegove pesme na koncertima, ali ne znam da je trebalo da sviraju zajedno.... ionako se ne bi uklopili... ville nije bio u fazonu animiranja dok je billy bio hiperaktivan....

I ja sam cula tako nesto...Mi smo se cak i radovale toj kombinaciji,ali kada sam videla HIM i kolicinu ''pozitivne'' energije kojom zrace, bilo mi je jasno da od toga nema nista....Sada mi je i drago sto nisu svirali zajedno..Ozracili bi Billy-a mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne brini se, Maideni su uradili milijarde koncerata vise od Njega i imaju mnogo vernije i zahtevnije fanove.. ne bi oni nikad uradili tezgu, jer su predugo vec u tom poslu i znaju da nema otaljavanja.

 

edit: upuceno @Byk

Edited by slowdiver

Share this post


Link to post
Share on other sites

zezao se il' ne, verovatno si nabo da budes u pravu, imajuci ostatak u vidu....

pa ne znam, meni su For You i It's All Tears vrh pesme, mozda njihove najbolje.. distovi, dzitre, bass i ceo bend mi je super tu, a ni on se nije toliko femkao tada jos..

 

cak i When Love & Death Embrace ima neki smek koji kasnije balade, vec na Razorblade Romance, nisu ni upola imale.. (a na Deep Shadows jos manje.. i tako redom)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne znam, meni su For You i It's All Tears vrh pesme, mozda njihove najbolje.. distovi, dzitre, bass i ceo bend mi je super tu, a ni on se nije toliko femkao tada jos..

 

cak i When Love & Death Embrace ima neki smek koji kasnije balade, vec na Razorblade Romance, nisu ni upola imale.. (a na Deep Shadows jos manje.. i tako redom)

pa, jebi ga, nije postojala ocigledno od starta jasna vizija Pop koncepta, verovatno nije toliko razmisljano o tome koliko ljudi ce ih slusati, al' su se na vreme predomislili.... icon_smile.gif

 

objektivno, nije samo to pitanje, dosta je jasno da su skromni muzicari, video si verovatno gitaristu uzivo kako svira sola, deluje li ko neko ko preko 10 godina svira....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne brini se, Maideni su uradili milijarde koncerata vise od Njega i imaju mnogo vernije i zahtevnije fanove.. ne bi oni nikad uradili tezgu, jer su predugo vec u tom poslu i znaju da nema otaljavanja.

 

edit: upuceno @Byk

tako nekako, a to Zna i cika satch....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...