Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

onako, ima jednu baš dobru stvar (W.L.S.T.D.), ostalo je i dalje preveselo za moj ukus. No, i dalje je (meni bar) značajno bolje od prošlog, konkretnije je nekako, ali mora se još dosta potreuditi da se dostignu matori kultovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni jesu, bolje da sam odrastao uz stari HIM nego uz nove albume Linkin Parka, Bullet for my Valentine i ostalih smeca. Mladje generacije ne razumeju, niti treba.

 

TOETO!

 

Sto se mene tice, nikad mi nije smetalo to sto HIM slusa, tj. "slusa" zenska populacija zbog Villea i kao ljubav i te fore. HIM je mnogo vise od toga, a kao sto Lelek rece, prva tri albuma su kultnost, a i ostali su sasvim dobri. Slusam Him ko zna koliko godina vec, i apsolutno kupujem tu pricu.

 

Jedan odlican live:

http://www.youtube.com/watch?v=qNPFZIw3DKg&list=LLk7w1uIf_MelPIGec6AZoDA

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su vise prva dva albuma kultna, treci je vec dosta pop i bas ono amerikanizovana produkcija totalno, bon jovi stajl

 

secam se krajem 1998. i pocetkom 1999. kad je david vartabedijan pustao wicked game i your sweet six six six u svojoj emisiji na radiju politika, ja ga pitao, sta ne svidja ti se him, on kaze nekako su mi mnogo pop. posle drugog albuma i planetarnog hajpa promenio je misljenje :bigblue:

 

inace profurao sam greatest lovesongs kod mene u gimnaziji, slusalo se dosta. pola ekipe je vec odustalo kad su culi razorblade romance, mnogo im mlako bilo, mada je recimo jeki gotivio drugi album mnogo vise. bury me deep i heaven tonight ftw. otisla sa sinom dobra isto od hitova.

 

treci album dobar, posle su vec otisli dibidus u bljuzgu. venus doom je imao par gotivnih doom momenata, ona sleepwalking je dobra.

 

ville inace bas prati doom scenu, zvali su cathedral i anathemu par puta bili da im budu predgrupe. kad sam radio intervju sa lee dorianom za butcherian vibe odavno, pitam ja doriana, i, kako vas je prihvatila him publika, a on kaze nesto u fazonu they absolutely hated us. they threw rings and shit at us all the time. it was fun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ic konfeshns tajm :haha: meni je ovo bio omiljeni bend kad sam imao 13 godina, tad je izasao Love Metal, i dan danas mi je simpatican album.

Pre bih klincu preporucio taj album nego bilo koji metak za valentinovo i tome slicno, uostalom da Valo nije opsednut sa EW, Sabbathom i ekipom verovatno bih danas slusao dabstep.

Edited by feel my cock of steel
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...