Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Finci su stvarno divan narod!A to da su povuceni,to je istina i svidja mi se.Inace,imaju odlicne klubove old-timera,i dopisujem se sa jednim klubom odande.Inace,gay populacije ima svugde pa cak i u Srbiji.Video sam pre dve nedelje preko puta KST-a dva ``decaka`` koji se drze za ruke i ljube.Posle su usli u kst,ali se vise nisu tako ponasali. orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest not gonna get us (1)
Sad ozbiljno: HIM je sazvakan, prezvakan i ispljuvan sasvim dovoljno da postaju krajnje nebitni u bilo kojoj prici. Sve se kod njih vrti u krug,a ja vec 3 godine nisam teenager, prema tome fan manje.

Vishe nisi tinejdzer, sad si alkoholicar. icon_da.gif Sta da kazem ocu za onaj viski? icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest not gonna get us (1)

Poenta pljuvanja (osim bezrazloznog omalovazavanja icon_wink.gif ) na ovoj temi je pokusaj da se provali sta je to sto ljude privlaci da slusaju HIM. Ako su argumenti dovoljno jaki, staces i zapitaces se da li pogresio prilikom g®adjenja svog stava o istom bendu ili ipak "fanovi" pisu nebuloze... Do sada nisam naisla ni na jedan komentar that made me wonder. biggrin.gif

1. Ako ce 20 pesama u konstrukciji A-F-C-G sa prezvakanim tekstovima kod nekoga imati prodju, mislim da treba da pocne iznova sa SLUSANJEM muzike.

2. Expanzija HIM fanova je zapocela kada se bend pojavio na TV-u. Ogavna Ville-ova faca je uspela da privuce tinejdzerke i sve ostale koji su tada zapoceli svoju "SLUSALACKU" karijeru.

3. Priliv kesha = sve bolja i bolja produkcija i uslovi za snimanje prebudzenih spotova, kako bi se steklo sto vise zenskih maloletnih fanova (cast izuzecima!).

4. Iz prethodna 3 izvodi se zakljucak da je HIM jedno komercijalno sranje, a jedino za sta se moze reci da valja su glas i atmosfera koju su nekada uspevali da stvore.

 

Jebiga, to nije samo moje misljenje, to je cinjenicno stanje. "Interpretacije su ubile cinjenice", pa se stoga moze pomisliti da je neki od "fanova" stvarno tu radi same muzike.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Akasha

@not gonna get us (1)

1.Preslusaj ogromnu vecjinu pesama za koje ocigledno ne znas icon_da.gif

 

2.Ukusi su razliciti...i tvoja faca je nekome ogavna. icon_cool.gif

pa nije ti valjda TV otkrovenje icon_uhoh.gif iskljuci ga i ukljuci mozak icon_mrgreen.gif

 

3.Ima dosta izuzetaka,ali ipak se u ovome slazem sa tobom-par poslednjih spotova su pukeface.gif

 

4.Los ti je zakljucak evotigana.gif .Kreni iz pocetka.Atmosfera i dalje postoji-Razorblade Romance,Greatest Lovesongs vol.666,Unpublished itd.

 

Inace, pljuvanje nema poentu.

Edited by Akasha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne, oni sve to rade iskreno i iz dubine duse. Ja sam vec govorio o stagnaciji njihove 'zike, ali lestate ako resi da je crno ustvari ljubicasto, onda ga ni Bog(cak ni Ville) ne moze ubediti u suprotno. Gubimo vreme. Vi sa HIM, mi sa nasim hodocascem koje ima za poentu spas vasih dusa. Nemoj posle da nismo pokusali...

Akasha-pljuvanje ima poentu. Znas koliko Amerikanci zaradjuju na emisijama tog tipa? icon_razz.gif

Inace, njena faca tesko da je ikome odvratna, a tvoja, sobzirom da gotivis HIM...

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni su u blagoj krizi inspiracije. to jos nije stagnacija. stagnacija je bila period turneje DS&BH, a opet su padali mnogo dobri koncerti sa jedne i prilicno ofrlji sa druge strane. LM i TCWL su albumi preko svake mere slicni i jedino sto ih razlikuje su spotovi u reziji americkog skatera. kompilacija je mlacenje para bez ikakve poente, ali ne moze se reci za and love said no da je ortodoksno losa stvar.

a da trebaju novi momenti, da, definitivno trebaju, kako njima tako i fanovima koji nisu zenski i maloletni istovremeno. zato valjda i planiraju malo jacu pauzu. valjda su i oni svesni da u muzickom smislu mogu i bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gubimo vreme. Vi sa HIM, mi sa nasim hodocascem koje ima za poentu spas vasih dusa. Nemoj posle da nismo pokusali...

Jebote kako ti kao neko ko slusa Nu metal mozes pljuvati HIM..pa Nu Metal je najvece sranje..nije uopste metal a usudio si se da nesto pricas o sasvim OK bendu kao sto je HIM..daj razmisli malo..da si neki blacker pa da te razumem..mislim volim i ja Slipknot ali sto je mnogo mnogo je..

 

HIM je fenomen..taj se bend trebao raspasti posle drugog albuma...imali su sve preduslove:

I.Pevac suvise lep u odnosu na ostatak benda...

II.Svi clanovi sem pevaca su totalno zamenljivi...

III.Sve pesme imaju samo jednu temu - ljubav...

IV.Prvi hit obrada...

 

Ipak oni traju i to treba ceniti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ziva istina

 

II delimicna istina, gitarista i basista su zamenjivi, ali su sa ville-om ortaci od detinjstva, pa zato i imaju jos neke svoje projekte, kao sto su daniel lyoneye. inace sa bubnjarima i klavijaturistima eksperimenti su moguci, vec smo se u to uverili.

 

III u sustini da. i to je ono sto ume jako da nervira, jer tesko da mogu da ostanu jako dugo zanimljivi, ali ocito da jesu. verovatno zato sto na svakom albumu pristupaju iz drugacije perspektive.

 

IV definitivno. a mogli su bas i nesto drugo da nadju. recimo enjoy the silence koja apsolutno fenomenalno zvuci.

 

fantasmic, iako nu metal u sustini izigrava otpad, ima tu stvari vrednih paznje. disturbed, deftones, SOAD, slipknot, linea 77 (koju cu sa velikim zadovoljstvom gledati sad na szigetu), itd. i sl. ali obrati paznju na novi talas love bandova, kao sto su autumn clan i for my pain. imaju taj nu groove i totalno love izvodjenje i tematiku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

fantasmic, iako nu metal u sustini izigrava otpad, ima tu stvari vrednih paznje. disturbed, deftones, SOAD, slipknot, linea 77 (koju cu sa velikim zadovoljstvom gledati sad na szigetu), itd. i sl. ali obrati paznju na novi talas love bandova, kao sto su autumn clan i for my pain. imaju taj nu groove i totalno love izvodjenje i tematiku...

Ja SLUSAM i Nu Metal..jednostavno sam ocekivao da decko slusa mnogo tvrdju muziku zbog stava koji ima....

 

 

...nemam nista protiv Nu Metala nego mrzim kad ljudi dolaze na teme da bi samo pljuvali...

 

 

Imam For My Pain (zbog klavijaturiste icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, north wind ne slusa iskljucivo nu, i bio je prilican fan HIM-a nekada... za razliku od ostatka pljuvaca, koji su padobranci, on bar zna o cemu prica, a ja mogu s tim da se slozim ili ne.

 

inace, for my pain je aps. zakon... bas ih sada slusam. jesu provaljeni, ali su WOW!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Akasha
Btw ako neko naleti na pristojan link za downlad And love said no neka napise na temi, juce sam skinula od spanaca i nesto nije u redu sa spotom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest not gonna get us (1)

Padobranci?!? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Valjda imam prava da komentarisem bend koji (ne) slusam odavnooooo.... Znam svaku jebenu pesmu, svaki jebeni detaljcic istih, od okidanja zice na gitari do cinela na bubnjevima.O tekstovima da ne pricam.... Ne bih srala o necemu ako prethodno nisam upoznata s materijom.

By the way, u NU metalu moze da se nadje brdo kvalitetnih bendova, MNOGO kvalitetnijih od ljigave HIMshtine, sto instrumentalno, sto tekstualno, sto po atmosferi, poenti (?!?)... Fenomen je to sto oni imaju 106 strana na ovom forumu. icon_da.gif No, cini mi se da je to je zahvaljujuci nama "pljuvacima". Ovako bi se sve pretvorilo u caskanje o novim spotovima i singlovima. icon_spava.gif

Severnivetre, moramo da uletimo u black metal vode... Sume gospodari, pakla strazari, HIM-a mrzitelji. icon_rockdevil.gif (mozda ce onda prestati da nas startuju turisti iz Grcke...)

Edited by not gonna get us (1)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Akasha

Nu metal:HIM = babe:zabe icon_rolleyes.gif

muzika se razlikuje,kvaliteti se razlikuju

Koji je tvoj problem?Ok slusala si HIM, vise ih ne slusas,imas svoje misljenje itd.; ocigledno da si ih obozavala ako si tako upucjena "u svaki detaljcic",ako ti se ne svidja sta sad rade i to je ok,al nemoj da smaras bezosnovnom pljuvacinom.Poenta teme jeste vecjim delom razmena informacija o grupi.Pardon,cjaskanje. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw ako neko naleti na pristojan link za downlad And love said no neka napise na temi, juce sam skinula od spanaca i nesto nije u redu sa spotom.

http://mp3spy.ru/ (bez www)

ja sam odatle skinuo..potrazi malo..najbolje po imenu same pesme...

 

 

 

 

FUCK sad sam provalio da mislis na spot..

ako nekome treba audio ima na site-u...

Edited by fantasmic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi sa HIM, mi sa nasim hodocascem koje ima za poentu spas vasih dusa. Nemoj posle da nismo pokusali...

icon_rolleyes.gif izvini, ali ovaj komentar me taaaako podseca na americhku politiku .. icon_rolleyes.gif

 

@not gonna get us - tj. biljana tj. angel of desire, right? mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...