Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Guest Akasha
Hehe, nisam to videla... Ma, ovo je totalni šit, poludeću( icon_smile.gif ) od nespavanja... icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif

icon_rockdevil.gif Znam...ni vino da me uspava... bestia,ako hocjes sibni mi e mail na pp i stizu ti slike pre zore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akasha, ti bar imaš vino (mmmmmm,, vino), a meni puna kuća neke rakije... brrrr... ni u ovolikom očaju ne bih to pila, vino je bog. U SRED ČAŠE RUJNA VINA SNEVA TAJNA, SPI ISTINA!!! Ups, ovo bi možda bolje bilo postovati na Agro temi. Ja probala da se uspavam čokoladom (''Najlepše želje'', haha), al ne ide. Lekovi su the key, ali nema se ni toga icon_cry.gif Lestate, sad sam provalila da ti je potpis baš straaaavaaaaaaa... icon_da.gif

Edited by bestia

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji deo? prvi, drugi ili treci. prvi je citat sa heartagrama, tj. ville-ova skribomanija manje-vise nebulozna i pisana novinarskim stilom, druga 2 su moje trenutno raspolozenje i aspiracija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi spavaju...13 h,32oC u hladu...Danas ce biti krematorijum na ulicama blink.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ne mrdajte iz svojih kovchega! icon_wink.gificon_cool.gif

 

p.s. hocu i ja da vidim te slike icon_mrgreen.gif mada mislim da ih znam .. te sa dve devojke "sumnjivog morala" (kako bi rekao moj omiljeni profan) su radjene za jedan intervju, zar ne?... btw, mislim da ville ne bira sta ce i s kim raditi na slikama ... ph34r.gif

 

p.p.s. samo chekam azza-inu reakciju na poslednje dve stranice mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino... sasvim slucajno ja znam celu tu ekipu, pa eto tako...

 

i otkud ti ideja da ja slusam samo gothic (ili samo metal)? samo salji sta imas, pa da se menjamo... posebno bih bio zahvalan za sweet 80-ih. skidrow, tesla, jovi, motley, alice...

E. od ovoga sto si nabrojao imam samo Bon Jovi, 'ajde javi na pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapustate temu...kuku Luciferu, da se nije i ovo ubogo malo nasijeh vampira oglusilo o upozorenja pa ih je stiglo sunce? icon_da.gif Neeeeeeeeeeee icon_mrtav.gif

Eh, bre, zašta ti smatraš tvoje kolege, ja izbegavam i električno svetlo i svetlo farova i bilo kakvo svetlo, gde meni takvo sranje kao što je svetlo da dođe glave icon_cool.gif Malopre sam srela jednog kolegu vampira u gradu, eto, gde smo, ogladneli pa izašli malo napolje mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

perla, nema frke, mrzi me da kucam pp, ti samo smuckaj nesto, pa javi kad da se nadjemo.

 

jedva preziveh krematorij danas, ali znam da moze i gore... zato imamo ovu prijatnu noc...

 

inace, mislim da je svaciji omiljeni pozer toliko odlepio da vise nije ni u stanju da bira koje ce ogavnosti trpeti... ali zato mu je skribomanija konza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...