Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

jos pre antihrista... treba da ga iskopam i nadjem vremena, pa se gledamo... dolazi mi sutra scarlet u posetu, a imas pozdrave od sage i ostatka zgb ekipe...

Ako se ovo odnosilo na mene, mozda si me pomesao s nekim, a ako ne - sorry, opet sam pogresno shvatila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su OK bend ,ali ako ste primetili publiku sa koncerata, vecina su pozeri i fenseri krcati parama koji ne znaju sta ce od sebe. wallbash.gif Steta za bend koji je ranije bio mnoooogo dobar(sudeci po prva dva albuma i neobjavljenim materijalima).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su OK bend ,ali ako ste primetili publiku sa koncerata, vecina su pozeri i fenseri krcati parama koji ne znaju sta ce od sebe. wallbash.gif Steta za bend koji je ranije bio mnoooogo dobar(sudeci po prva dva albuma i neobjavljenim materijalima).

sudiš po pogrešnim stvarima, pouzdano se zna da su uživo loši....ne bash k'o ovi bosanski jadnici apokalipsa, mada su tu negde....

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, da. izvini stalno zaboravim da ti se zahvalim! zuba.gif

tu sam zenu vidjala vec a nisam imala blage da mu je to mama! mislim da je to slika iz spota za Wicked Game, za jednu od mnogobrojnih verzija...

hocu i ja te slike/snimak...sta god icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sudiš po pogrešnim stvarima, pouzdano se zna da su uživo loši....ne bash k'o ovi bosanski jadnici apokalipsa, mada su tu negde....

njaaaah!

 

wrong answer!

 

ovo ti prica covek koji ih je cuo uzivo i totalni su jebaci materi, a taj koncert jos i nije bio bas inspirativan, kao sto su recimo svirke po berlinu iz RR perioda.

 

a sta ti pouzdano znas, ti si glasao za DSS, a vi ste poslovicno neobavesteni.

 

 

 

angela, zavisi od koncerta do koncerta, ali u principu su to klinke koje drmaju hormoni i koje dolaze da svrsavaju na samu pojavu njegovog paklenog velicanstva, ali ima tu i iskrenijih, iskusnijih ljudi napucanih finom muzikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njaaaah!

 

wrong answer!

 

ovo ti prica covek koji ih je cuo uzivo i totalni su jebaci materi, a taj koncert jos i nije bio bas inspirativan, kao sto su recimo svirke po berlinu iz RR perioda.

 

a sta ti pouzdano znas, ti si glasao za DSS, a vi ste poslovicno neobavesteni.

 

 

 

angela, zavisi od koncerta do koncerta, ali u principu su to klinke koje drmaju hormoni i koje dolaze da svrsavaju na samu pojavu njegovog paklenog velicanstva, ali ima tu i iskrenijih, iskusnijih ljudi napucanih finom muzikom.

ne, hvala, nisam glasao ni za koga ovog puta, za dss josh odavno, shto je u datom trenutku bilo svakako bolje nego prokurvani lopovski ds, al' nećemo sada o takvoj tematici....mogu samo da dodam da ti je fora za neobaveštenost više nego loša fraza i mogao bi da imaš više duha kada podjebavaš nekog....

ti si izgleda bio previše egzaltiran, a tvoja kompetentnost je automatski pobijena tvojim lošim ukusom (činjenicom da slušaš takav nikakav bend)....pričali mi ljudi koji su ih gledali na nekom festivalu u sloveniji.....

Edited by Blacksunray VerbDelikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, ako cemo da se gadjamo ko ih je kad i kako gledao, neki likovi iz moje heavy / progressive ekipe su ih gledali u svabiji i iznenadili se na sta lici koncert, jer nisu ocekivali takvo oduvavanje i toliko energije.

jos malo podataka...

infernal majesty (tj. pakleno velicanstvo) - 1. thrash band iz kanade; 2. death metal iz finske, promenili postavu i postali

his infernal majesty - svima dobro poznati kao omiljeni band gomili dece.

 

sto se komeptetnosti tice, slusam gomilu bandova i recimo da nije sve u istom pravcu muzike, tako da sam upucen vise nego neko ko slusa samo npr. iron maiden i klonove istih. npr. infernal majesty i HIM slusam jako dugo vremena.

 

sto izgleda tice, stvar je u auri koju lik siri, u poziranju i scenskom nastupu, a tu je dobar. cisto fizicki, on je jako neobican i zato privlaci paznju zenskog dela publike, iako bez sminke deluje kao razvalina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Akasha
bas slusam starudiju GLSV666 i placem koliko je dobar album, i sta sad sviraju. :ne:

mai, sibni mi mail na pp, pa cu ti ih poslati. icon_wink.gif

...para vrti gde burgija nece...polazem nade u sledeci album.Mada, sa Love metala se definitivno izdvaja Love's requiem,a ni BABL nije losa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Akasha
btw. nije ništa poseban fizički ville, sramota je nebiti lepši od njega....toliko tome....liK je više nego prosečan bez šminke, toliko o 'paklenom veličanstvu'.... icon_razz.gif

Pffff,koliko znam u muzici je najbitnija sama muzika a na izgled.Osim toga Valo je veoma harizmatican,a brate ima i prelepe oci ,verujem da ga najveci broj prozivaca pljuje iz ljubomore.Pa sad,kad u zivotu muzicki postignes bar cetvrtinu onog sto je on odradio,slobodno ga kritikuj. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto izgleda tice, stvar je u auri koju lik siri, u poziranju i scenskom nastupu, a tu je dobar. cisto fizicki, on je jako neobican i zato privlaci paznju zenskog dela publike, iako bez sminke deluje kao razvalina.

ajde, molim te, on izgleda icon_mrtav.gif kao sto sam vec negde napisala: depresivna domacica-alkoholicarka na sedativima. uvek mi to padne na pamet kad ga vidim.

aura? scenski nastup? ljigavstina & beskicmenjacka patetika.

i nikad nisi nacisto zbog zvukova koje proizvodi da li se gushi ili ima probleme sa probavnim sistemom icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pffff,koliko znam u muzici je najbitnija sama muzika a na izgled.Osim toga Valo je veoma harizmatican,a brate ima i prelepe oci

icon_da.gificon_da.gificon_da.gifbiggrin.gif

 

btw, meni bolje izgleda bez shminke, narochito kad izgleda kao da je tek ustao iz kreveta icon_mrgreen.gif

 

@Join Me In Death: poslala, hvala pivopije.gif

 

kada ce sledeci album? 2005 - jesen ili prolece?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pffff,koliko znam u muzici je najbitnija sama muzika a na izgled.Osim toga Valo je veoma harizmatican,a brate ima i prelepe oci ,verujem da ga najveci broj prozivaca pljuje iz ljubomore.Pa sad,kad u zivotu muzicki postignes bar cetvrtinu onog sto je on odradio,slobodno ga kritikuj. icon_da.gif

da, al' u muzici hima muzika nije najbitnija zato shto su oni pop bendić....

nemam stomak za raspravu sa napaljenim klinkama, ljubomoran nema smisla biti,a naročito ne na nebitne likove....

muzički ću postići ne četvrtinu, nego 24/4, nije to problem ovde, popularnost je nešto drugo, možda si htela da kažeš da neću nikad biti toliko popularan - neću sigurno....

Edited by Blacksunray VerbDelikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, ako cemo da se gadjamo ko ih je kad i kako gledao, neki likovi iz moje heavy / progressive ekipe su ih gledali u svabiji i iznenadili se na sta lici koncert, jer nisu ocekivali takvo oduvavanje i toliko energije.

jos malo podataka...

infernal majesty (tj. pakleno velicanstvo) - 1. thrash band iz kanade; 2. death metal iz finske, promenili postavu i postali

his infernal majesty - svima dobro poznati kao omiljeni band gomili dece.

 

sto se komeptetnosti tice, slusam gomilu bandova i recimo da nije sve u istom pravcu muzike, tako da sam upucen vise nego neko ko slusa samo npr. iron maiden i klonove istih. npr. infernal majesty i HIM slusam jako dugo vremena.

 

smešan si.... icon_razz.gif

'predrasude', shto bi rekao rambo - pa ko Ti kaže da slušam jedan bend i jedan pravac i zašto bih slušao klonove nekog benda kada je plagiranje besmisleno....lupetaš napamet i ispadaš glup....him je losh bend i to stoji i kako vreme ide postaju sve gori i gori, vremenom će biti zatrpani u istoriji jer su deo instant-koncepta, a ne trajnih vrednostI....

heavy/progressive ekipa ne ide na koncerte hima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, al' u muzici hima muzika nije najbitnija zato shto su oni pop bendić....

nemam stomak za raspravu sa napaljenim klinkama, ljubomoran nema smisla biti,a naročito ne na nebitne likove....

A ko je bitan u danasnje vreme ti? ja? Ne..oni o kojima se diskutuje, makar i negativno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...