Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Ma, daaaaaa... evo, ja sad epski sedim sjebana od jedne čaše vina (deco, ako hoćete da budete alkosi, ne odustajte i ne pravite pauze da ne završite k'o ja) i epski slušam epsku ''Lane moje'' u epskom kafiću preko puta moje zgrade i epski se busam u grudi jer me je baš dirnula laugh.gif Uzgred, danas sam se podsetila da je Heartaiche every moment baš divna pesmica, na me je stvarno dirnula... icon_cry.gif

pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Akasha

lestate,ne preteruj.Dosta je bilo,ispraznio si se i sad si o.k. i kuliraj.

Nego,nesto me zanima:Ako ste primetili,veoma su retke i mrsave informacije o Villeovoj kevi,a i on zaobilazi tu temu.Iskopala sam svojevremeno informaciju da je pevacica,bila je sllika od omota cd-a valjda.MNOGO lici na kevu icon_razz.gif

Edited by Akasha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Akasha

slika mi je na kompu,ne znam mogu li da je strpam u post.shibni mi u pp tvoj E-mail i odmah ti je saljem.nije bas slika,malo je stilizovana za omot ,al MNOGO lice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Join me

kad budes u YU, posalji mi adresu, treba da ti shibnem onaj jedan disk sto ti dugujem... :-)

 

@lestate

kad nabavis taj dvd him-a, kontaktiraj me, treba mi pa da se dogovorimo oko neke razmene ili kupovine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

perla, to je samo izraz koji znaci kad me nema 2 dana na temi ostatak ljudi pocne da prica o ko zna cemu, u principu off topic. a jako mrzim da neko ko me jedva poznaje (tj. za mene zna samo da sam izblajhani sismis) iznosi privatne prozivke. znaci nije bilo upuceno tebi, to je bila vise vrsta pozdrava. jos jednom se izvinjavam ako si pogresno shvatila.

Sorry, pogresno sam shvatila icon_redface.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest keiju

imam ja Too Happy To Be Alive. icon_mrgreen.gif

 

i negde sam pročitala da je to njihova nova pesma...samo što su reči izgleda iz RR ere... icon_rolleyes.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

c c c lestate, kako "ko ima?" c c c.. zapisujesh li ti sta treba da presnimish od mene no.gificon_razz.gif ili cu ja morati da pamtim? ph34r.gif javljam ti se ovijeh dana icon_cool.gif

 

a kakva je pesma .. hmm .. ja sam suvishe subjektivna za neke ozbiljnije komentare o HIM-u icon_mrgreen.gif

 

novi forum? aah ko ce na sve da stigne.. unapred odustajem .. sorry

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da, lestate, ti mi dugujes neki disk icon_da.gif

jos pre antihrista... treba da ga iskopam i nadjem vremena, pa se gledamo... dolazi mi sutra scarlet u posetu, a imas pozdrave od sage i ostatka zgb ekipe...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...