Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

veruj mi, znam ribu koja je upala u ville-ovu hotelsku sobu, i koja je upala u njegov stan u helsinkiju u nameri da ga vecera.

Majke ti shishmishu izblajhani da nisi ti bio ta riba?Mislim kad si vecj najvecji fan...i znash ,,sve'' o choveku... icon_da.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

napuste mi se kurca svi. (copyright by gotze)

 

perla, da ga ugrize za vrat, da mu ispije krv i seksualno ga iskoristi.

 

black cat, ko si ti uopste?

 

akasha, isto pitanje vazi i za tebe

 

fantasmic, lucifer s tobom, ja ne znam ko je ta uopste

 

heimdall (ex nephillim), samo se ti nadaj.

 

vreme bez promene, u glavnom vruce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

perla, to je samo izraz koji znaci kad me nema 2 dana na temi ostatak ljudi pocne da prica o ko zna cemu, u principu off topic. a jako mrzim da neko ko me jedva poznaje (tj. za mene zna samo da sam izblajhani sismis) iznosi privatne prozivke. znaci nije bilo upuceno tebi, to je bila vise vrsta pozdrava. jos jednom se izvinjavam ako si pogresno shvatila.

 

akasha, jako je cudno da osoba koja ima 2 posta njuska po mom privatnom zivotu, mojim izjavama po forumu i ostalim glupostima u vezi mene. a pritom da nema herca da kaze ko je.

 

btw, da li ste vas dve (akasha i black cat) sigurne da niste ista osoba sa shizofrenijom?

 

fantasmic, and love said no je klasicna pesmica u RR fazonu i jako mi se svidja.

 

btw, uskoro dobijam dvd HIM-a...

 

join me, jako bih voleo da se vidimo kad dodjes u BG.

 

moni, hajde mi nekako dostavi cd, imam gomilu stvari koje bih ti narezao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Akasha

lestate,veruj mi,poslednje na sta bih trosila vreme na netu (a i svoje vreme ) je njuskanje po bilo cijem zivotu.Koliko znam za sad nema tema koje su biografije.Zasto mislis da si toliko bitan da svako ko bane na forum mora biti opako zainteresovan za tebe?Iskuliraj covece.Sto se tice black cat mislim da je riba u pravu donekle,par puta si ljudima pametovao a to zna da nervira.A sto se tice vasih pepucavanja,zaobidji me.I jos nesto: sta da mislim o osobi koja sve odreda naziva sizofrenicnima, ukljucujuci i nepoznate?Ako si za normalni chat, O.K. vidimo se na forumu.Smaranja i vulgarnosti ignorisem.

Pozdrav !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

lestate,veruj mi,poslednje na sta bih trosila vreme na netu (a i svoje vreme ) je njuskanje po bilo cijem zivotu.Koliko znam za sad nema tema koje su biografije.Zasto mislis da si toliko bitan da svako ko bane na forum mora biti opako zainteresovan za tebe?Iskuliraj covece.Sto se tice black cat mislim da je riba u pravu donekle,par puta si ljudima pametovao a to zna da nervira.A sto se tice vasih pepucavanja,zaobidji me.I jos nesto: sta da mislim o osobi koja sve odreda naziva sizofrenicnima, ukljucujuci i nepoznate?Ako si za normalni chat, O.K. vidimo se na forumu.Smaranja i vulgarnosti ignorisem.

Pozdrav !

Koji je tvoj problem?! Prva si počela, anyway... Lestate, disk je straaaaaaaava, oduševila sam se!!! Meni je baš sweet i ono sa Agentsima... samo što nemam pojma šta znači ono što slušam, ali je melodija simpatična a Ville k'o neka barska pevaljka, hihihi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akasha, mogla bi stvarno da smiris strasti. to sto je lestate rekao da svi koji se pojave ovde suskaju po njegovoj privatnosti je istina, i to nije zato sto je on tako umislio ili sto je drugima rekao da to rade, vec zato sto je jednostavno tako. koliko znam i ti si to radila. ako mislis da imas nesto da mu kazes a ne pripada ovoj temi, pocni da koristis pp. to je odlicna stvar, pogotovo ako imas nekoga da prozivas.

 

@lestate - videcemo se, svakako. kako si zamislio? da razmenimo telefone ili kako cemo? ja nemam pristup netu svaki dan kao ovde kad sam u BGu, tako da ne pratim kada su okupljanja i stuff, tako da cemo morati drugacije da se dogovorimo. ako imas predlog, javi pa cemo videti. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

lestate,veruj mi,poslednje na sta bih trosila vreme na netu (a i svoje vreme ) je njuskanje po bilo cijem zivotu.Koliko znam za sad nema tema koje su biografije.Zasto mislis da si toliko bitan da svako ko bane na forum mora biti opako zainteresovan za tebe?Iskuliraj covece.Sto se tice black cat mislim da je riba u pravu donekle,par puta si ljudima pametovao a to zna da nervira.A sto se tice vasih pepucavanja,zaobidji me.I jos nesto: sta da mislim o osobi koja sve odreda naziva sizofrenicnima, ukljucujuci i nepoznate?Ako si za normalni chat, O.K. vidimo se na forumu.Smaranja i vulgarnosti ignorisem.

Pozdrav !

kako ja vidim, tebi i macketini je jako dosadno. no dobro. to sto ste necim frustrirane, ni to mi ne smeta. ali dalje njuske od mene, jer me jako zivcirate. da li ste "zainteresovane" ili vas jako nerviram, zabole me. ti se juce uclanila i bec znas celokupnu istoriju mog pametovanja? ma nosi se! o tome je pozvan neko drugi da prica a ne ti, kao npr. neko ko me stvarno poznaje ili neko kome sam pametovao, a ne dokona devojcica koja je juce otkrila yumetal. sto se shizofrenije tice, veruj mi umem da ih nanjusim na kilometar. bavim se time. a ako ste ti i macketina svi odreda, onda to govori o emocionalnoj nezrelosti, egocentrizmu i vizuelnoj agnoziji. za normalan chat, ok, ali sa normalnim ljudima koji nisu toliko dokoni da prate moje "cudne izjave" i da mi pice po zivcima bez razloga.

 

u stvari, ko si i sta si ne zanima me, ni to da li me gotivis ili ne i zasto. samo se drzi dalje od mene.

 

i pitaj nesto o HIM-u ako te zanima. bar ovde. ako ti nesto nije jasno, imas pp, a mozes i licno da me pitas kad me vidis. jako sam upadljiv, posto sam "izblajhani sismis"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lestate, disk je straaaaaaaava, oduševila sam se!!! Meni je baš sweet i ono sa Agentsima... samo što nemam pojma šta znači ono što slušam, ali je melodija simpatična a Ville k'o neka barska pevaljka, hihihi...

drago mi je da ti se disk svidja. meni je bas prijala prica o dogadjanjima u epskom mestu palanci... uzivajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, daaaaaa... evo, ja sad epski sedim sjebana od jedne čaše vina (deco, ako hoćete da budete alkosi, ne odustajte i ne pravite pauze da ne završite k'o ja) i epski slušam epsku ''Lane moje'' u epskom kafiću preko puta moje zgrade i epski se busam u grudi jer me je baš dirnula laugh.gif Uzgred, danas sam se podsetila da je Heartaiche every moment baš divna pesmica, na me je stvarno dirnula... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...