Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

...ali sam ja od sada dobra i ne diram oženjene icon_da.gif pa ćete morati malo da se smorite a ja da ćutim da bi mi skinuli warn icon_cry.gif Nego, je l' beše neko ovde postovao sličicu iz TOG spota, ono kao Ville ispred nekog zamka??? Hm... ne deluje loše, mada osećam da je onako bezveze ušminkan spot, kao i svi gde je režiser bio Bam Margera no.gif Ali zamak obećava icon_biggrin.gif ... koliko-toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od rusa ne mozes ni sliku normalno da skines a da ti nesto ne zaseru ili ti traze instaliranje 563 podprograma! no.gif ja cu fino da sacekam dok se vi svi ne namucite da poskidate nove spotove pa cu lepo da vam ja to pokupim. icon_mrgreen.gif (salim se naravno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Akasha
Ja sam uspela da skinem od spanacaa,zvuk ok slika dizaster icon_mad.gif u prevodu-baceno vreme na netu i utracjeni nervi violent.gif Cekacju sledecji DVD (pa za jedno 5 godina, mozda i izadje...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ali sam ja od sada dobra i ne diram oženjene icon_da.gif pa ćete morati malo da se smorite a ja da ćutim da bi mi skinuli warn icon_cry.gif Nego, je l' beše neko ovde postovao sličicu iz TOG spota, ono kao Ville ispred nekog zamka??? Hm... ne deluje loše, mada osećam da je onako bezveze ušminkan spot, kao i svi gde je režiser bio Bam Margera no.gif Ali zamak obećava icon_biggrin.gif ... koliko-toliko.

mai je kacila slike na temu. ona je uspela da skine to nesto ranije, ali svejedno, spot ne moze da se pusti u normalnim programima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ove jeseni HIM slavi svoju desetogodishnjicu pivopije.gif , shto bi trebalo da proslave izdavanjem dvd-a. u tom sluchaju, dvd ce izaci u oktobru, a na njemu ce se nalaziti 14 spotova, neki dokumentarci ... icon_biggrin.gif i intervjui koje je uradio bam margera icon_rolleyes.gifno.gif

 

..kao da je postao frontman HIM-a .. strashno.. no.gifwallbash.gificon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, noviji. stariji su jos i bili inspirativni.

koji spot ima da nije sranje (totalno)....ja, lično, glasam za onaj sacrament, bash mi je do jaja debilan....

i lestate, nemoj da se stidiš, priznaj ljudima javno da radš na him tribute-u, gdE ćeš glčumiti njegovo Pozersko Gayočanstvo Ville-a Valističnog.... laugh.gif uz tvoj umilni sopran ( ne tenor) icon_razz.gif

btw. nije nikakav spam ovo Bio....

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ti si, vidim, popravio comp.

 

od spotova, pa ovako:

 

1. pretending

2. join me (13th floor version)

3. when love and death embrace

4. gone with the sin

5. join me (ice version)

 

a tebi cu da pravim dread-ove. najeb'o si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta, pravi se tribute to HIM? nije li dovoljan vec 1 takav bend? icon_smile.gif kako lestat izlazi na kraj s ville-ovim vokalnim perverzijama?

ima northwind i ja da vam udarimo kontru i napravimo tribute to sentenced (tako mladi, a vec finci icon_smile.gif - ko razume - shvatice)! icon_da.gif pa da pravimo zajednicke turneje po srbiji... icon_smile.gif

nadam se da ovaj post nije bio preveliki spam... icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

khm .. zar northwind nije "preshao" u kanadjane?... ph34r.gif .. prodana dusha .. no.gif

ma, jok! icon_smile.gif kao "lozi se na hokej i kanadu", a cim spomenem helsinki njemu zasuze oci... icon_smile.gif ili je to od viskija/guarane i piva/droge... ph34r.gif

 

da ne bude da spamujem, hoce li na repertoaru tribute band-a biti neke starije pesme ili mozda nealbumske verzije novijih?

 

ma, him bi bio super bend da se nisu probili....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Angel of Desire

ma ovo je lupetanje radi lupetanja. blacksunray i ja nastavljamo razgovor od proslog ponedeljka u KST-u. a sto se tribute-a tice, nas prijatelj nije u kombinaciji za to, vec sam drugom liku obecao dreadove pre par meseci... a i bubnjar se jos nije podgojio, osisao skroz na celavo i pustio bradu. trazi se gay klavijaturista.

 

 

inace worldwide distribucija je jako opasna stvar. ok, sta je sledece? HIM u japanu? novi album u animetal fazonu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...