Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

kako to da oni već nemaju worldwide distribuciju!?

nije trebalo da otkriješ da je zajebavanje, sram te bilo zbog toga icon_razz.gif

a jackson gitara me naravno interesuje i da znaš da sam solo gitarista....toliko o tome....

'animetal' ????

taj partikularni jackson ima najogavniji zvuk ikada i dobar je samo za poziranje zbog zvezdastog oblika.

 

animetal = japanski power, muzika iz anima, tj. japanskih crtaca

 

inace, japanska publika ume da proguta sve i svasta, a njihov hard rock i heavy metal je potresan

 

da ne bude spam, HIM je distribuiran samo u evropi i u ogranicenoj kolicini u USA

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM je po meni patetika za 5 centi...nego dobro..nemojte se ljutiti..samo ispoljavam svoje mishljenje...HIM sam slushala prije neke 2 godine...mada zaista i dalje mogu da se pronadjem u Gone with the sin,Beautiful,Dark Secret Love...

 

Razorblade Romance je najbolji album po meni

 

 

Eh da postojala je jedna divna epoha u mom zivotu zvana "Poson girl"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj partikularni jackson ima najogavniji zvuk ikada i dobar je samo za poziranje zbog zvezdastog oblika.

 

animetal = japanski power, muzika iz anima, tj. japanskih crtaca

 

inace, japanska publika ume da proguta sve i svasta, a njihov hard rock i heavy metal je potresan

 

da ne bude spam, HIM je distribuiran samo u evropi i u ogranicenoj kolicini u USA

ne volim zvezdasti oblik imam svoju gitaru sa više nego solidnim zvukom icon_razz.gif

muzika iz tih crtaća je veoma dobare heavy često....

poenta je da him nikad neće puniti stadione po japanu kao purple, maiden i mnogi....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

wazno da je His Infernal Majesty ili ti His Evil Royalty...ili kako ja volim da ih zovem 5 cent Pathetic dobio 114 strana na ovom forumu...uzalud bacheno no aj...mislim ima ljudi koji vole HIM ...ali ponavljam dobar im je 2. ali ovaj Love Metal....Freyo sachuvaj me...

Share this post


Link to post
Share on other sites

medenom mesecu?

 

ok, linde, giutarista, je otac jednog deteta. mige, basista, je pred vencanjem sa svojom verenicom vedranom, burton je gay, ali se ne izjasnjava po tom pitanju, gas je debeo i stidljiv, a ville je upao u cudne kombinacije sa kojekakvim fuksama. toliko o medenom mesecu.

 

mene samo smara cinjenica da jos od izdavanja LM, a proslo je vise od godinu dana, nisu bili u istocnoj evropi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm .. ville je u nekoj (kao) ozbiljnoj vezi..(ne bih da komentarishem izjavu njegove drage icon_uhoh.gif ) ali su zajedno intervjuisani skoro i rekli su da su srecni i da zive zajedno ..

nego, pitam se kakav ce to biti album ako mu "ide" u ljubavi ... veseli love metal? ph34r.gif zato, nadajmo se da ce ga draga ipak ostaviti na vreme icon_wink.gificon_smile.gif

 

od tolike priche o LM albumu , podstakli ste me da ga ponovo preslusham .. nisam ga slushala od kad je izashao .. skroz sam zaboravila kako zvuchi.. icon_redface.gificon_mrgreen.gif

 

l8r

pivopije.gif <---za BOLJI album! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa izgleda manekenski , a(li) radi od skoro na nekoj finskoj televiziji ..

 

a shto se tiche priche o turneji .. pa znamo svi da su se sada bacili na osvajanje americhkog i UK trzishta.. u istochnoj evropi imaju sigurne fanove, chak i ako ih ne obuhvate turnejom .. hehe icon_mrgreen.gif mada mislim da je doshao red i na bgd, zar ne? biggrin.gif nadam se da ce i seppo to shvatiti icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...