Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

moja gospodja slusa thrash i death metal. pa sta. morao sam da je prevaspitam sa gomilom gothic i doom metala. sad joj ni HIM ne smeta, ali ne moze da nauci da kreator nije najbolji band na svetu.

 

e, sad, infernal majesty, ima dva komada.

 

poznatiji su kanadjani, sviraju neki thrash i sa HIM-om nemaju nikakve veze.

drugi infernal majesty je iz helsinkija, svirali su jako cudni melodic death sa primesama dooma, sludge-a, punka i HC-a, postava je izgledala ovako: prvi bubnjar HIM-a; oscari na klavijaturama (sada radi sa rain paintom i bavi se produkcijom); linde na gitari; mige na basu i kao growl vokal, ville kao clean vokal. ville je poslednji dosao u band i sa njim su snimili jedini album, none shall defy. imao sam ga nekada, ali mi ga je virus pojeo, pa ako neko ima neka se javi. btw, mislim da je infernal majesty najbolji death metal ikada, a posle njega odmah stari sentenced.

 

u zlatnim danima su i dalje svirali neki doomy death sa iskljucivo clean vokalima, a zvali su se His Infernal Majesty. predalbumska faza podrazumeva stvari poput borellus, sigillum/stigmata diaboli, serpent ride, dark secret love, stara verzija join me, stara verzija the heartless i nekoliko verzija begining of the end, neka obrada sabbatha, a oceans of wine i again su dosle kasnije.

 

zenski vokali se retko javljaju, a pevale su ih ville-ova bivsa devojka sanna (ista ona kojoj je posvecena gone with the sin) i linde-ova bivsa devojka june (koja peva na don't fear the reaper).

 

professor of HIMology,

V. M. Lestate

Edited by lestate

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja gospodja slusa thrash i death metal. pa sta. morao sam da je prevaspitam sa gomilom gothic i doom metala. sad joj ni HIM ne smeta, ali ne moze da nauci da kreator nije najbolji band na svetu.

Tvoja gospodja ne mora da uci koji je najbolji bend na svetu. To JESTE Kreator icon_rockdevil.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

orbituated, igracemo FRP, ali nemoj biti samoubilacki nastrojen kao prosli put, a za pivce skoro uvek! nisam nadrastao HIM, ali ne moram da ponavljam za pesme koje su sigurno dobre, a svi su ih culi. sa druge strane, postoje stvari koje su deep underground i cak bolje od objavljenih.

 

bestia, ole hyvaa!

 

soli, da im je svaki album kao endorama bili bi super, ali nije. lik ima mnogo bolji glas za nesto izmedju industriala i deatha.

 

akasha, prijatno spavanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

novostiii icon_biggrin.gif - ove godine biće još jedan koncert u tavastia-i 30. decembra, ograničili su prodaju karata na max. dve po osobi ali zato čuvaju 200 karata za ljude van finske koji naručuju karte e-mail-om, a karta je 28 jevreja

 

i mala ispravka (ja i moje kucanje icon_rolleyes.gif), grupa je the skReppers

 

profesore,.. da nije onda tvoj onaj remix join me in death-a icon_wink.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

novostiii icon_biggrin.gif - ove godine biće još jedan koncert u tavastia-i 30. decembra, ograničili su prodaju karata na max. dve po osobi ali zato čuvaju 200 karata za ljude van finske koji naručuju karte e-mail-om, a karta je 28 jevreja

 

i mala ispravka (ja i moje kucanje rolleyes.gif), grupa je the skReppers

 

profesore,.. da nije onda tvoj onaj remix join me in death-a icon_wink.gificon_razz.gif

nisam bas najbolje shvatio poentu, ali join me original je stariji od join me sa RR. imas ga u illosari rock live verziji.

a remixi su pukeface.gif osim gregorian obrade i humpa covera koji su u najmanju ruku simpaticni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offtopic,ali ne mogu da izdrzim - Endorama: pukeface.gif

Opet se buni ovaj ljubitelj podrigivanja koji ne moze d ashvati sta je umetnost icon_smile.gif Endorama jeste fenomenalan album, kao sto i Lestate rece, ali to nije thrash album. Ako ne slusas thrash naravno da ce ti on biti najprihvatljiviji. Problem Kreatora je u tome sto mogu da sviraju sve a da uz to bude i fenomenalno icon_smile.gif To je odlika genijalnih genijalaca. Takvi su i Therion na primer, dok HIM mogu da sviraju iskljucivo ono sto sad sviraju i ni makac dalje. Ne kazem da je to lose , daleko bilo. Oni su u svom fahu carevi, ali vise cenim one koji mogu da budu carevi u vise zanrova , kao sto je napr Kreator mhihi.gif

 

Sto se tice Gregorian obrada Join Me In Death u najmanju ruku razbijaju kolko su dobre !!! Wicked Game je ipak pesma Chris Isaca il kako li se vec zove ...

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet se buni ovaj ljubitelj podrigivanja koji ne moze d ashvati sta je umetnost icon_smile.gif Endorama jeste fenomenalan album, kao sto i Lestate rece, ali to nije thrash album. Ako ne slusas thrash naravno da ce ti on biti najprihvatljiviji. Problem Kreatora je u tome sto mogu da sviraju sve a da uz to bude i fenomenalno icon_smile.gif To je odlika genijalnih genijalaca. T

Ma,volim sve njihove albume,osim Endorame.Smor je.Nema podrigivanja. icon_smile.gif

 

No,ovo nije tema o Kreatoru,tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

soli, moram da ti dam neobjavljeni HIM. pa probaj da ga svrstas u nesto.

Hheheheheh da je valjalo Valo bi ga objavio icon_smile.gif ne gadi se on na pare, nego je valjda procenio da nece imati publike za tako nesto icon_smile.gif Salim se .. voleo bi i to cudo da cujem. Ako ima podrigivanja svidece se i Grave-u icon_smile.gif Ma samo da on polozi onaj ispit u ponedeljak i ima i Endorama da mu se svidi icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima podrigivanja svidece se i Grave-u icon_smile.gif Ma samo da on polozi onaj ispit u ponedeljak i ima i Endorama da mu se svidi icon_smile.gif

Malo si pobrkao pojmove,znas da sam ja gej koji vol HIM icon_smile.gif Ma,ako polozim u ponedeljak,slusam sta god oces. icon_smile.gif Inace,polozih neki drugi ispit (ocena 9 icon_rockdevil.gif ).

 

Lestate,sprovedi to Soliju,bas da cjem na sta to lici.

 

E,da...citao sam neki intervju sa Vile Zvalom,kaze lik da slusa DarkThrone I king Diamonda.Sad ga jos vise gotivim. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...