Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

najavljeno-ispunjeno biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif upravo sam konačno videla spot za "and love said no" (iako sam ga skinula daaavno vec) .. nije odvratan kao što sam mislila da će biti icon_wink.gif .. mada se primećuju bam-ovi "zaštitni znakovi".. naravno ritam/melodija pesme nisu ispraćeni, ali to smo svi očekivali..

sve u svemu, nije loše icon_da.gif

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Hoću jaaaaaa da vidim!!! wallbash.gificon_cry.gificon_cry.gif A Bam se opet meša? Smor skejterski, neka im se skine više s vrata!!! Sinoć sam gledala Viva la Bam , čoveče, oko 10 Razorblade Romance postera u njegovoj sobi. wallbash.gif Aman! A je l' gledao neko MTV Masters - HIM, kad su se Ville i Bam zapili, pa legli zajedno u krevetić (join me in bed) i lupali gluposti onako pijani??? To je bilo jako.

 

Lestate, na tvoju sreću, love said - NO

Share this post


Link to post
Share on other sites

actually, pustili su ga 2 puta sinoć biggrin.gif .. jednom odmah oko 00.10, a drugi put (što imam sreće biggrin.gif .. slučajno okrenula ponovo metropolis) oko 1.50 .. biće ponovo sigurno .. da pitamo fantasmic-a? icon_biggrin.gif

 

@lestate - eh, lako je tebi .. bez 3 ispita za oktobarski... no.gif

@bestia - mtv masters - him .. kad je to bilo? icon_sad.gif .. hoće li puštati opet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

actually, pustili su ga 2 puta sinoć  biggrin.gif .. jednom odmah oko 00.10, a drugi put (što imam sreće  biggrin.gif .. slučajno okrenula ponovo metropolis) oko 1.50 .. biće ponovo sigurno .. da pitamo fantasmic-a?  icon_biggrin.gif

ma ko zna kad ce opet pustiti...

problem je to sto Nwoggy (koji uredjuje listu) mrzi HIM sve mu je to gay...

jedva sam ga izmolio da pusti spot sad u petak ( a btw. nisam bio gajbi pa nisam ni pogledao)

 

videcemo...trazicu mu opet da pusti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ogi ide na odmor uskoro...tako da....moze neko drugi slucajno da stavi HIM icon_biggrin.gif

hoćeš da kažeš - ako mu/joj se omakne? icon_wink.gif

 

e samo za nwoggy-ja nisam znala ko je ..

 

a što se tiče obrazloženja da neće NOVI spot da pušta dva puta za redom .... čitaj-->> NOVI << ..+ već ga je pustio dva puta iste večeri .. tako da... icon_rolleyes.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...