Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Guest Akasha
Veselo, lupa se kao i uvek. Najopustenija tema...mada praznjikava.Nista se ne desava sa HIM,ili barem mi to ne znamo.Sta bi sa And love said jok spotom?Ima li ga igde da radi?Anyone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hateujem HIM samo zato sto se toliko ljudi lozi na njih...pogotovo devojke, tj. klinke tinejdzerke koje vise balave za onim Villeom nego sto vole njihovu svirku. E od toga mi se  pukeface.gif

detinjasto razmishljanje...zato sto mnogo ljudi nesto radi ..e ja necu ..

krajnje glupo i pointless i pokazuje da nemas svoju lichnost vec ti armija drugih diktira sta ces da slushash ..oblachis i kako ces da izgledas..naravno indirektno...To je ona glupa fora...Sad i komunjare idu u crkvu necu sad ja ....Neshvatajuci da ti u crkvu ne ides zbog njih ..vec zbog sebe..

 

Ili volis nesto ili ne..

your choice...not theirs icon_smile.gif

Edited by Orbituated

Share this post


Link to post
Share on other sites

detinjasto razmishljanje...zato sto mnogo ljudi nesto radi ..e ja necu ..

krajnje glupo i pointless i pokazuje da nemas svoju lichnost vec ti armija drugih diktira sta ces da slushash ..oblachis i kako ces da izgledas..naravno indirektno...To je ona glupa fora...Sad i komunjare idu u crkvu necu sad ja ....Neshvatajuci da ti u crkvu ne ides zbog njih ..vec zbog sebe..

 

Ili volis nesto ili ne..

your choice...not theirs icon_smile.gif

Samo cu reci icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ....

Ne svidjaju mi se jer su postali najgora komercijala za tinejdzerke. Nista vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad ovako; nesto me cisto zanima -

sto svi vi, koji dodjete ovde na temu o HIM-u, gde HiMmers pricaju sve najbolje za HIM, dodjete VI, genijalci, seratori i biseri, pa se palite i kurcite (da izvinite na onom palite) kako je HIM sranje, a recimo, Nightwish dobar? i sta VAMA koji kura* vise smeta to sto HIM jeste komercijala na koju se crazy teenies pale? ljubomorni ste? ljubomorni sto se klinke ne pale na vas, ne bacaju vam grudnjake na binu? ili ste ljubomorni zato sto vecina vas nece dostici HIMov nivo komercijale?

 

 

odjebite bre vise vec jednom s ove teme, i otvorite novu na kojoj cete da serete, pljujete, povracate, vadite sline, cackate nokte, prdite, podrigujete...ne zanima me. samo se sklonite sa ove teme i pustite nas da diskutujemo na miru i razmenjujemo najnovije slike i informacije o bendu kojeg volimo, tj. na kojeg se sve devojke, ukljucujuci i Lestate devojku, pale.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

join me, 2 zamerke:

 

1. lestate je fan drugog tipa. definitivno muski tip fana.

2. jako vazno: zaboravila si da pocnes post sa NAPUSITE MI SE KURCA SVI! to je jedini nacin da pocnes post posle duzeg nedolaska na temu jer u medjuvremenu moze da se pojavi takav konfluks glupila da je to za pricu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On the Kerrang! Awards 2004 which took place at The Brewery in London EC1 on Thursday August 26, HIM is winner in The Best Video nomination for Funeral of Hearts.....[HIM were also nominated as The Best Single (also Funeral of Hearts) and The Best Band on The Planet]

 

user posted image

 

p.s. - join me - ne uzbudjuj se.. opet cemo da ih brishemo icon_wink.gifmrred.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

all right! ali sto bas za funeral? logicnije bi mi bilo da su uzeli najbolji album.

 

join me, znam ja kog sam spola, ali nemoj da mi rasterujes piletinu.

 

amy, znam da gotivis ajvaressence, nisu ni oni losi, ali su za 3 klase veca komercijala od HIM-a. btw, origin nije los album, ali fallen je klasican tupavi nu metal sa zenskim vokalom. linkin park i debela tarja. lacrimosa i crazy town...

Share this post


Link to post
Share on other sites

amy, znam da gotivis ajvaressence, nisu ni oni losi, ali su za 3 klase veca komercijala od HIM-a. btw, origin nije los album, ali fallen je klasican tupavi nu metal sa zenskim vokalom. linkin park i debela tarja. lacrimosa i crazy town...

To je tvoje misljenje....ja iskreno volim bend koji ima dobar vokal kao sto je Amy Lee sto moras priznati. Plus, textovi pesama (pogotovo sa albuma Origin) su super bar meni jer pogadjaju neka moja razmisljanja. HIM me jednostavno ne radi...end of story.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad ovako; nesto me cisto zanima -

sto svi vi, koji dodjete ovde na temu o HIM-u, gde HiMmers pricaju sve najbolje za HIM, dodjete VI, genijalci, seratori i biseri, pa se palite i kurcite (da izvinite na onom palite) kako je HIM sranje, a recimo, Nightwish dobar? i sta VAMA koji kura* vise smeta to sto HIM jeste komercijala na koju se crazy teenies pale? ljubomorni ste? ljubomorni sto se klinke ne pale na vas, ne bacaju vam grudnjake na binu? ili ste ljubomorni zato sto vecina vas nece dostici HIMov nivo komercijale?

 

 

odjebite bre vise vec jednom s ove teme, i otvorite novu na kojoj cete da serete, pljujete, povracate, vadite sline, cackate nokte, prdite, podrigujete...ne zanima me. samo se sklonite sa ove teme i pustite nas da diskutujemo na miru i razmenjujemo najnovije slike i informacije o bendu kojeg volimo, tj. na kojeg se sve devojke, ukljucujuci i Lestate devojku, pale.

 

e, join, smiri se, jebo te, može da se desi da izgubiš neki mg (miligram) od nerviranja.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tvoje misljenje....ja iskreno volim bend koji ima dobar vokal kao sto je Amy Lee sto moras priznati. Plus, textovi pesama (pogotovo sa albuma Origin) su super bar meni jer pogadjaju neka moja razmisljanja. HIM me jednostavno ne radi...end of story.

slazem se da ima lep glas. 100 puta bolji od debele Tarje i ostale kompanije koja se ocajnicki trudi da kopira operske pevacice.

ali su komercijala. ma kakvi god da bili njihovi textovi, kako god da im pevacica izgledala, oni nisu nista bolji od HIMa - sto se komercijale tice. pogledaj samo njihov video (sad sam zaboravila ime pesme - opisacu) gde je Amy u beloj haljini pa lezi na krovu, prsi se kobajagi nesto, pa kod neke fice ili sta je vec, pa na nekom kamenu...

daj, cak je i spot za The Sacrament bolji.

Edited by Join Me In Death

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, daj, bre, pesme Evanesence(kako god da se piše) su ''jedno te isto, jedno te isto'', Ejmin glas PUCA na live nastupima i sve u svemu su pukeface.gif Ville Valo dobro peva i tu nema govora. Osim toga, HIM nose i neku special emociju, što ovi nikad neće imati jer su komercijala da ne može gore biti. HIM će izaći iz komercijale, kad vam kažem, osim toga, slažem se sa mišljenjem o tome koje je ranije izneo Lestate, pa smara da se ponavljamo icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...