Jump to content

Deicide


Guest kArLo

Recommended Posts

Pa nista, samo kazem da si se ispalio. Mislim, po mom misljenju. Jer meni je taj novi sranje album u sustini, a Legion nemam original :)

 

 

Ja znam sta sam kupio i zasto sam kupio,nisam sigurno kupio disk na blef.Svaki metal album koji mi se svidja gledam da kupim na originalu kad tad.Verovatno cu jednog dana kupiti i Legion(video sam ga pre neki dan u mamutu,kosta 900 i nesto),ali ja sam misljenja da je The Stench Of Redemption jedan od boljih Deicide albuma,a eto meni zanimljiviji za slusanje od Legion.Plus ono prelepo specijalno izdanje,tako da nisam mogao da odolim i nije mi zao para. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja lista:

1. Legion

2. Deicide

3. Once

...ostalo nesto nisam ni slusao preterano, recimo znam da mi je Bible Basher sa Incinerate do jaja, bas zvuci satanski. Grave, mozda sam lud, ali jednostavno ne mogu da skapiram one solaze posle brutalika rifova. Deicide je zlo, a te solaze su narodno veselje. Ne ide. Rifcine su brutal, dobre, ali celokupnu atmosferu pesama mi pokvare solaze i rifovi ispod njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja lista:

1. Legion

2. Deicide

3. Once

...ostalo nesto nisam ni slusao preterano, recimo znam da mi je Bible Basher sa Incinerate do jaja, bas zvuci satanski. Grave, mozda sam lud, ali jednostavno ne mogu da skapiram one solaze posle brutalika rifova. Deicide je zlo, a te solaze su narodno veselje. Ne ide. Rifcine su brutal, dobre, ali celokupnu atmosferu pesama mi pokvare solaze i rifovi ispod njih.

 

 

Ne mogu oni da snime 7-8 albuma a da je svaki kao deicide ili legion.Moralo je doci do promene jer bi smo onda dobili jos jedan in torment in hell ili insineratehymn.Izgleda da ja bas pozitivno gledam na ono sto se tebi ne svidja na novom albumu.Te solaze i prateci rifovi su po meni bas to sto najvise vadi album.Recimo,na homage for satan,dok ide solaze, druga gitara maestralno prati i po meni je to vrh albuma.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je,za te solaze,samo od tebe Heavy,chuh komentar da su sranje,svi recenzenti se slazu da su bas osvezile do jaja album,a i ne kapiram,kakvo narodno veselje,covece?Poslusaj ti onu solazu,recimo,u naslovnoj pesmi,ako je ona vesela,onda - jebaga...

Ne bi ih oni stavljali da se ne uklapa u muziku. Uostalom, gitarista je svirao u iced Earth, a oni bas i nemaju puno veseljackih pesmica, je l' tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...