Jump to content

Astral Doors


Eternal Flame

Recommended Posts

Čekaj, zašto mene niko ne obaveštava da Patric sad peva u Lion's Shareu. Jer iz ranijih dana ono nije bio Patric... o_O. Inače pevao je i u onom Space Odyssey-u (neki svemirski neoklsični metal :D) ako nekog interesuje.

 

Inače za one koje su propustili i ja sam veliki fan ovog (Astral Doors) benda!!!

Edited by ErliK

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evil Is Forever

Praise The Bones

Fear In Their Eyes

 

:wub::D

 

Ove tri su totalna razbijačina (naravno i ostale su zakon)!!!

Dodao bih i:

Of The Son And The Father

Slay The Dragon

From Satan With Love

 

Uf, kada bi opet bili predgrupa Gardijanima!!!

Uzgred, Arja odakle si skinula spotove?

Edited by ThePowerhead

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Fenomenalan vokal, fenomenalan nastup u Beogradu ('ocu opet), fenomenalan album "Astralism"(i ostali su fenomenalni, ali ovaj pogotovo), fenomenalan bend, ocekujem fenomenalan novi album, fenomenalan omot za novi album...ni sajt nije los...

 

 

 

 

(dvestoti post)

Edited by Kamaitachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

"New Revelation" (view cover at this location) track listing:

 

01. New Revelation

02. Freedom War

03. Pentecostal Bound

04. Bastard Son

05. Waiting for the Master

06. Planet Earth

07. Quisling

08. Cold War Survivor

09. The Gates of Light

10. Shores of Solitude

11. Mercenary Man

12. Lament of the East (bonus track Japan)

13. 21st Century Medieval (bonus track Japan) *

 

cover_newrevelation.jpg

 

http://www.myspace.com/astraldoors - ima naslovna da se chuje

 

dosadan cover...a ovo malo shto chuh na majspejsu..ok, nsita specijalno...prekinuh posle 40tak sekundi, jer inace imah losih iskustava sa semplovima za nove albume u poslednje vreme..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovaj bend nikako da izda neki album za koji bih rekao da je odlican/me oduvao/sl... tj. da kazem da je najbolji. Stvarno ne mogu da kazem da mi je neki AD album dosadashnji, ukljuchujuci i ovaj, najbolji, chinilo mi se nakon "Astralism"a, da bi sledeci mogao bii "bum", but not yet I guess..

 

Ovaj me kanda i najmanje podseca na Rainbow/Dio materijal, sto mi je malo smetalo pri slushanju proslih albuma, jer kada slusam neki bend, ne volim da me bas toliko podseca na nesto.. Ovaj je metalizovaniji i kanda ispeglanijeg zvuka. To mi malko i nedostaje, prljavi rock prizvuk koji su prosli imali. A umesto toga umetnuto je malko chistijeg powerica zvuka, i to se vec chuje na uvodnoj/naslovnoj "New Revelation", ki da ga Hammerfall pravio. Nils je opet opravdao moje mishljenje da je jedan od najjacih metal vokala danashjice, Dio za 21. vek, a na njega me najvise podseca u "Bastard Son", inace extra balada, not cheesy, not boring, ne smara ga sas klavir...take a listen to this one Nocturnal Rites, Primal Fear i slichne prodaje!! "Planet Earth" malko sirovija pesma

i ona mi se kanda i najvise svidela..a u principu albuma nema nekih dosadnih pesama, par srednjih/prosecnih, ali taman toliko dobrih da mu se da ocena od recimo 8/10. Sve u svemu, zadovoljan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Hm da... u principu bih se slozio, samo shto je meni album izgleda za nijansu bolji. Ja bih mu dao recimo ocenu 9/10. Skroz mi se svideo album kad sam ga prvi put chuo, mislim da se ne lazemo Astrali nemaju losh album, ali ipak im fali neki album koji ce ih predstavljati u narednih 20 godina, kao shto je to sluchaj sa Helloweenom i Keeperom, zatim Maidenima i Numberom itd. Inache obozavam ovaj bend i strashno bih voleo da ih gledam ponovo ali ovog puta na njihovom solo koncertu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo setliste sa njihove turneje:

 

New Revelation

Freedom War

Bride of Christ

Tears from a Titan

London Caves

Of the Son and the Father

Quisling

Hungry People

Bastard Son

Slay the Dragon

Evil is Forever

Time to Rock

Encores

Black rain

Cloudbreaker

 

Fantastichna lista...sve sam hit do hita, samo mozda je malo kraca ali zaista ubitachna ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...