Jump to content

Astral Doors


Eternal Flame

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pošteno!! Samo koliko je dobra ta od 2evra sa 12albuma na CD?? :no

------------------------------------------------------------------------------------------

 

From The Cradle To The Grave ima deo it goes On and On(Heaven And Hell).

To mi se sviđa sve odiše Dio fazonu ali ništa nije isto i copycat... savršeno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko je dobro znaju ljudi koji uzimaju mp3ce i pun DC ++ ljudi koji se mp3cama menjaju ... znaci za vecinu ljudi odlicno, za manjinu koji imaju svemirske uredjaje i i roditelje u inostranstvu moze i bolje. Prosecan srpski metalac vise voli da cuje pun disk dobrih mp3ca nego 1 original. Slazem se da je original bolji, al deca za to nemaju para, a muzika im se slusa. Zato smo mi tu icon_da.gif

 

Sto se Astral Doorsa tice, dobro je da postoje bendovi koji se drze starog zvuka da ne bi odumro. Nije moj fah, ali podrzavam icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko je dobro znaju ljudi koji uzimaju mp3ce i pun DC ++ ljudi koji se mp3cama menjaju ... znaci za vecinu ljudi odlicno, za manjinu koji imaju svemirske uredjaje i i roditelje u inostranstvu moze i bolje. Prosecan srpski metalac vise voli da cuje pun disk dobrih mp3ca nego 1 original. Slazem se da je original bolji, al deca za to nemaju para, a muzika im se slusa. Zato smo mi tu icon_da.gif

 

Sto se Astral Doorsa tice, dobro je da postoje bendovi koji se drze starog zvuka da ne bi odumro. Nije moj fah, ali podrzavam icon_rockdevil.gif

Nalupetao si gomilu gluposti pročitaj svoj post ponovo, nebi da se tema pretvori u raspravu oko nekih mp3 krdža ako hoćeš otvori novu temu pa ću ti ja objasniti neke stvari o formatima,kvalitetu,svemircima,"prosečnim srpskim metalcima","deci bez para",inostranim roditeljima.

 

Ajde ovo je ipak tema o bendu nemoj kvariti novi album svojom zajedljivošću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, necu biti zajedljiv icon_smile.gif Deco qpujte originale icon_smile.gif Tebi je verovatno glupost sto cujes da se sharuju mp3ce na dc++ . mozda ti je glupost sto deca kupuju mp3ce ili sto nemaju pare ... sta da radimo kad smo svi glupi. Mozda ne mozes da verujes da neko nema para za original, ali ti verovatno zivis u nekom drugom svetu. Osim toga, razliku u zvuku mozes da cujes samo ti na svojim superskupim uredjajima. To ne moras da mi objasnjavas. Sto se teme tice, drzao sam se nje, uz to da sam rekao da je zvuk albuma na mp3ci mnogo dobar .... sad, za tvoje standarde verovatno nije .... zvuci glupo a? icon_wink.gif

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, necu biti zajedljiv icon_smile.gif Deco qpujte originale icon_smile.gif Tebi je verovatno glupost sto cujes da se sharuju mp3ce na dc++ . mozda ti je glupost sto deca kupuju mp3ce ili sto nemaju pare ... sta da radimo kad smo svi glupi. Mozda ne mozes da verujes da neko nema para za original, ali ti verovatno zivis u nekom drugom svetu. Osim toga, razliku u zvuku mozes da cujes samo ti na svojim superskupim uredjajima. To ne moras da mi objasnjavas. Sto se teme tice, drzao sam se nje, uz to da sam rekao da je zvuk albuma na mp3ci mnogo dobar .... sad, za tvoje standarde verovatno nije .... zvuci glupo a? icon_wink.gif

Čoveče jer si ti odlepio o čemu pričaš, kakva glupa deca,DC+ itd.

Rekao sam da je album odličan i da je šteta to ne imati na originalu a ne na nekoj lošoj kompresiji, odjednom si dobio napad gde mi poturaš reči koje nisam rekao.

 

Nije potrebno imati kvalitetnu opremu da bi se čula razlika između originala i mp3 kompresije... čisto da ti kažem jer vidim da neznaš. Još uz to ako ga ti produciraš u Nero onda je razlika ko odavde to Tokija. icon_biggrin.gif

 

Ajde batali ovde em su ti argumenti slabi em ja ne želim da idem protiv tvojih ubeđenja, lepo sam ti rekao samo nek tebi peva i ja sam srećan (zbog tebe).

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde si ti odlepio iz samo tebi znanih razloga. Ti kazes da je lepo imati original, ja kazem da je lepo imati original. Ja kazem da je mp3 dovoljno dobar za vecinu ljudi jer nemaju para za originale a ti kazes da sam glup. Sve na sta nemas odgovor pripisujes tudjoj gluposti. Kompleksi su u pitanju ili nemoc da cujes nesto sto ti se ne svidja. Nisam ni jedared rekao da razlike u zvuku nema, ali za prosecnog slusaoca koji slusa diskove preko kompa na bog zna kojim zvucnicima razlika je slabo primetna. Tek na nesto mocnijim uredjajima je razlika osetna, a takve uredjaje poseduje 3% naseg stanovnistva. Sad dobro, mozda sam ja glup sto nasi ljudi nemaju dobre uredjaju, ili sam ja glup sto postoji mp3 koji se normalno slusa ... Mozda sam ja glup sto klinci uzimaju 12 albuma za 2 evra umesto 1 album za 10 evra. Nauci da citas o cemu pricam pre nego sto kazes da je nesto glupost, inace ti ispadas jako glup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma važi matori kako kod ti kažeš samo ovo je tema o Astral Doors, a ne o tvojim mp3 krdžama, lepo sam ti rekao otvori novu temu ako hoćeš da diskutuješ o muzičkoj opremi,mp3,originalima... biće mi drago da ti objasnim neke stvari.

 

poz

 

 

PS: Sećam se da si i prošli put u našoj raspravi glumio žrtvu i podmetao neke reči koje nisam rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuu eboteeeeeee! Pa ovi su nenormalno dobri!

Sto mi prije-niste rekli! icon_rockdevil.gif

 

Super su! Upravo snimih pijesmu

"Cloud breaker!" icon_mrgreen.gif

Ta pesma ti je sa prvog albuma i obavezno nabavio oba posebno ovaj što je sad izašao, ako voliš stari heavy i Dio eru oda ima da se oduševiš sa Astral Doors.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma važi matori kako kod ti kažeš samo ovo je tema o Astral Doors, a ne o tvojim mp3 krdžama, lepo sam ti rekao otvori novu temu ako hoćeš da diskutuješ o muzičkoj opremi,mp3,originalima... biće mi drago da ti objasnim neke stvari.

 

poz

 

 

PS: Sećam se da si i prošli put u našoj raspravi glumio žrtvu i podmetao neke reči koje nisam rekao.

Dobro, tema jeste Astral Doors, samo sto si ti rekao da ja pricam gluposti, iako sam najnormalnije komentarisao opstu nemastinu kod nas u vezi originala i mp3ca. Jos si toliko jak baja da budem tvoja zrtva? icon_confused.gifpukeface.gif

 

Inace moje mp3ce su strava, znaju ljudi icon_da.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, tema jeste Astral Doors, samo sto si ti rekao da ja pricam gluposti, iako sam najnormalnije komentarisao opstu nemastinu kod nas u vezi originala i mp3ca. Jos si toliko jak baja da budem tvoja zrtva? icon_confused.gifpukeface.gif

 

Inace moje mp3ce su strava, znaju ljudi icon_da.gifmusik19.gif

Tema je Astral Doors a ne nemaština ljudi. Zamolio sam te da prestaneš jer nema nikakvog smisla dalje pričati sa tobom... kvari se tema a album je stvarno predivan.

 

 

Pričali su mi ljudi za tvoje mp3 krdže, zbog takvih kao što si ti sam ih i prozvao tako jer ih ti produciraš u Nero. icon_confused.gifno.gifpukeface.gifpukeface.gif

 

 

Ok više ne želim nikakvu konverzaciju sa tobom već je otišlo daleko.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada, vecina promosa ima booklet (fali samo zadnja strana), a neki su identicni originalima, tako da se ne bunim previse icon_smile.gif (iako i dalje uzimam na originalima ono sto bas volim icon_da.gif )

Hehehe isto je i kod mene, pošto nisam mogao da dočekam nabavio sam promo novog albuma a naravno kad bude oficijalno izašao po shopovima uzmem i taj. Ajde jedva čekam da čuješ novi album pa da kažeš neki komentar jer vredi nešto ili ne. icon_biggrin.gif

 

Sve Najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema je Astral Doors a ne nemaština ljudi. Zamolio sam te da prestaneš jer nema nikakvog smisla dalje pričati sa tobom... kvari se tema a album je stvarno predivan.

 

 

Pričali su mi ljudi za tvoje mp3 krdže, zbog takvih kao što si ti sam ih i prozvao tako jer ih ti produciraš u Nero. icon_confused.gifno.gifpukeface.gifpukeface.gif

 

 

Ok više ne želim nikakvu konverzaciju sa tobom već je otišlo daleko.

 

Pozdrav!

U Nerou rezem ko i svi ostali... ne produciram. Nemam ja studio kao neki, ja sam siromasan. Bez obzira na to omogucujem ljudima da slusaju dosta muzike za male pare. Vidim ti preporucujes ljudima da ne jedu leba da bi kupili original ... ja im omogucujem da uzmu album koji im treba i da im ostane za zezanje .... Necu ni ja da polemisem s tobom, nije mi to ni bila namera. Ipak si ti bogato dete koji nema sta da prica s nama koji nemaju muzicke uredjaje od 100 tisuca kuna ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Nerou rezem ko i svi ostali... ne produciram. Nemam ja studio kao neki, ja sam siromasan. Bez obzira na to omogucujem ljudima da slusaju dosta muzike za male pare. Vidim ti preporucujes ljudima da ne jedu leba da bi kupili original ... ja im omogucujem da uzmu album koji im treba i da im ostane za zezanje .... Necu ni ja da polemisem s tobom, nije mi to ni bila namera. Ipak si ti bogato dete koji nema sta da prica s nama koji nemaju muzicke uredjaje od 100 tisuca kuna ...

icon_smile.gificon_smile.gif Meni kažeš da imam komplekse. Odavno ja nisam dete a pošto imam svoje privatne prodavnice sve sam stekao svojim radom, a ti ćeš sa svojih 40godina prodavati mp3 krdže i maltretirati ljude kao što sam ja.

Što se tiče uređaja nisu oni više toliko skupi ja ti lično mogu nabaviti veoma jeftin risiver i zvučnike a lično ću ti pokloniti jedan original, pa onda da te čujem.

 

Kad me već teraš, baš sam pre neki dan drugu sklopio konfiguraciju yamaha risiver (ispod 200 eura) i Raveland zvučnici 6000din. Zvuk boli glava, jeste stereo varijanta ali možeš vremenom da dokupljuješ zvučnike i praviš 5.1.

 

Pozdrav Čovek.

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, zavrsio sam pravni fakultet, za moj posao nemoj da se brines. Kad budem hteo da se bavim time bavicu se icon_smile.gif trebao sam i ja da nosim gajbice da zaradim jedno milion dolara a ne ko budala da idem na fax icon_smile.gif

 

Ako ces mi pokloniti disk onda cu kupim risiver obavezno pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, zavrsio sam pravni fakultet, za moj posao nemoj da se brines. Kad budem hteo da se bavim time bavicu se icon_smile.gif trebao sam i ja da nosim gajbice da zaradim jedno milion dolara a ne ko budala da idem na fax icon_smile.gif

 

Ako ces mi pokloniti disk onda cu kupim risiver obavezno pivopije.gif

Sjajno i ja završavam fakultet, ne nosim gajbice već radim posao u struci već 7godina.

 

Disk dobijaš sigurno bez zezanja!

 

Pozdrav!

 

PS: Vidim ja biće ono na svakog Srbina po jedan pravnik. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...

The 3rd full length disc "ASTRALISM" is now ready to rock'n'roll ... it's been sent to our labels, and they are right now preparing their promotion campaigns. "Astralism" is another slab of old school hard rock with a touch of metal - something you can't help loving :-)

Edited by The Watchtower

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...