Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

' date='27. 4. 2006, 19:08'] istina, al gledati Tool nije bash tako chesta prilika...vredi se zrtvovati

pazi ...za odlazak u Prag ti minimum treba po onome sto si i sam video oko 100-150 evrica

+ karta ajde nek bude 50e minimum.. = 200e ...

dakle iskljucujem smestaj bar taj 1 dan,hranu i solidno napijanje pre iliti posle koncerta ...

Zivimo u zemlji u kojoj prosecna plata ne prelazi 300 e u najboljem slucaju ..

 

Pod pretpostavkom da zivis sa mamicom i taticom i da ti oni daju klopu i smeshtaj jel opet ceo mesec rmbachish negde za jebenih 300 e koje ce skoro u celini dati za 1 i pol dan umesto da platis rezije i hranu ceo mesec ili bar neki delic......

 

 

ma sta ja pricam isplati se ...

bar bi imao sta da pricas unuchicima kad postanes matori dosadni shishmish.....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karta za bus je nekih 30 evra, da kazemo jos toliko za cert, klopu cu poneti od kuce, a za smestaj... pa jebemmumater, za 2 dana mi nije frka da izklosharim pivopije.gificon_smile.gif Imaju u Pragu neki hosteli valjda, oni su 10-15 evra noc... Jedino ne znam koliko je viza.

Edited by Herr_Wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karta za bus je nekih 30 evra, da kazemo jos toliko za cert, klopu cu poneti od kuce, a za smestaj... pa jebemmumater, za 2 dana mi nije frka da izklosharim pivopije.gificon_smile.gif Imaju u Pragu neki hosteli valjda, oni su 10-15 evra noc... Jedino ne znam koliko je viza.

ti nisi gledao HOSTEL od tarantina?!? icon_smile.gif jeste da je tamo slovacka a ne ceska, ali su nekada bile u istoj drzavnoj zajednici icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karta za bus je nekih 30 evra, da kazemo jos toliko za cert, klopu cu poneti od kuce, a za smestaj... pa jebemmumater, za 2 dana mi nije frka da izklosharim  pivopije.gif  icon_smile.gif  Imaju u Pragu neki hosteli valjda, oni su 10-15 evra noc... Jedino ne znam koliko je viza.

der der...

Ti si psihoanesteziolog a ne turisticki vodic...

i tebi sve kupuju tako da ne znas kako je svet skupo mesto ..

icon_smile.gif

Isao bi najradije da je cela plata moja ..al moraju da se plate rezije ..and i have 2 mouths to feed..icon_smile.gif

 

Videcu ih u LA-u ..jednoga dana icon_razz.gif

Edited by Orbituated

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko film Bikini Bandits gde Maynard glumi Satanu ("Freeze Motherfuckers")? Skinuo sam 99.5% torrenta i nema seedera već 10 dana. Dođe mi da se upucam jer je u pitanju gomila rar arhiva koje nema teorije raspakovati bez poslednja 2.5MB... Još gora stvar je što sam skinuo čitav preview deo filma od minut,... Ah, the pain!

 

EDIT: dajem š'a oćete za uzvrat icon_smile.gif

Edited by Cynic

Share this post


Link to post
Share on other sites

der der...

Ti si psihoanesteziolog a ne turisticki vodic...

i tebi sve kupuju tako da ne znas kako je svet skupo mesto ..

icon_smile.gif

Isao bi najradije da je cela plata moja ..al moraju da se plate rezije ..and i have 2 mouths to feed..icon_smile.gif

 

Videcu ih u LA-u ..jednoga dana icon_razz.gif

Cuti shtekaro icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='5. 5. 2006, 12:55'] pushi ga Krang

pokrenem taj fajl preko bittorennta i ona mi prijavljuje da nije validan bla bla

sta tu ima da se bude pametan?

Pa najbolje bi bilo da ne koristis bit torrent ..vec bit comet koji je keva i pomocu kojeg sam ja skinuo isti fajl icon_razz.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest sea_of_the_names
Cynic bas sta hocu za uzvrat?ok Verovatno ces morati da mi odigras neki opasan ples na kisi(go naravno).Mada mogla bih da budem i kreativnija...Smislicu vec nesto,nista ti ne brini!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...