Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

  • 1 month later...

mmm.... poceo sam ovih dana da se drogiram opet i opet tool-om ... ja ne kontam ljudi , on su predobar bend ,cije odluke o stvaranju i pravljenju muzike morate barem da postujete , divna im je muzika , pa sve ostalo redom (tekstovi, spotovi, nastup...savrseno), gotovo kad ih zavolis mozes im samo pricati o njihovim kvalitetima ,jer toliko dobre muzike imaju iza sebe, pa i da Vam se ne svidja novi album , svaku pesmu od proslih mozes na repeat po mesec dana jednu i da imas za do kraja zivota da uzivas .....

 

a i nisu jedini bend s dobrom muzikom ... // explore space //

...ne postoji samo plava boja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

TooL RULA :rockdevil:

Sve stvari,al SVE, su im preterane... inace i meni se 10.000 Days nije svidjao kad sam ga nabavio... al sam ga onda odsluso par puta i... Right in two, Jambi, Vicarious... jako dobre pesme...

one ranije i da ne spominjem... Perabol i Parabola... Schism, Lateralus ... pa onda StinkFist, H. (ili Herion kako sam cuo da se u stvari zove)... i otprilike sve ostale

al ako nesto imaju to su bolesni spotovi...

sve u svemu ziveli nam Maynard i drugari jos dugo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo da cemo ih videti u nasim krajevima u skorije vreme..jebiga. Ja sam ih srecom gledao na Novom Zelandu 2002 na Lateralus turneji i to ubrajam u jedan od 3 najbolja koncerta u zivotu. Steta za ovaj zadnji album, valjda kad za 5-6 godina izdaju nesto novo to bude vise na nivou Lateralusa ili makar Aenime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   1 member

×
×
  • Create New...