Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

Ok, will do. ;)

 

EDIT: Imas mozda neki sajt za anime stream? Ne idem na faks ceo april, mislim da ce drugarica uskoro otici za Valjevo - da je ne jurim.

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, will do. ;)

 

EDIT: Imas mozda neki sajt za anime stream? Ne idem na faks ceo april, mislim da ce drugarica uskoro otici za Valjevo - da je ne jurim.

Ergo ima na dosta mesta da se skida, ajd sad cu pogledati pa cu staviti linkic. Uglavnom anime skidas preko torenta, mada ima negde i direktno da se nadje, sad cemo da procackamo ^^

 

Mozes odavde http://depthstrike.com/~lime-anime/%5BLIME...o_Proxy.torrent

upakovan je ceo serijal zajedno koliko vidim, veoma zgodno za skidanje ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam na STREAM (online view), ali moze i tako. :) Zahvaljujem. ;)

Sta hoces samo da gledas ne da skidas? Hmm nemam pojma iskreno, ja sve sto me zanima skidam i rezem naravno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je gledao neko Serial Experiments Lain? Drugarica mi je preporucila pa me zanima da li vredi da skidam.

Uuu naravno da trebas pogledati. Jedan od najboljih serijala ikad. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce odnesem drugu da prebaci od mene anime hard 250 gb dodjem kuci hard se sam formatirao i izgubim sve sa njega a najvise mi krivo sto sam izgubio Gintamu i Slayers TRY skidao sam 5 dana a torenti nisi bas najbolji izvucem od 80-90 kb ne da brze a nekada mi da da skidam po 30 kb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program imam ali video fajlovi ne mogu da se sacuvaju a i skinuo sam sve sto sam imao skoro mangu skidam na fax-u sa brzinom od 980 kb i preporucujem aniem Gintama ako niste gledali glavni lik je totalna budala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Ne mogu da vjerujem! 250GB animea otislo u nepovrat, ubio bih se kad bi se to meni dogodilo. Svaka cast za takvu kolekciju!

Nije to nista, ortak je presao terebajt. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to nista, ortak je presao terebajt. :)

 

Moja je mizerna, samo 5GB ali skoro sam poceo skidati anime iako ih gledam odavno i obozavam ih. Trenutno gledam Death Note i odusevljen sam, a nekidan sam pogledao Devil May Cry. Steta sto nisu napravili jos epizoda.

 

 

Dajte neke preporuke, sta jos valja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hmm i meni bi trebala neka preporuka, ali od ovih novijih sto izlaze, one starije sto valjaju sam uglavnom pregledala makar jednom.

Od ovih sto odavno izlaze pratim jedino One piece :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

УУуу, види, види, ти пратиш Аниме xD и реметиш моје вређање Камелот, срам да те буде госпођице :]

 

Ја морам да скинем с нета Yuu Yuu Hakusho!

Share this post


Link to post
Share on other sites

УУуу, види, види, ти пратиш Аниме xD и реметиш моје вређање Камелот, срам да те буде госпођице :]

 

Ја морам да скинем с нета Yuu Yuu Hakusho!

Iznenadjuje te sto ja pratim anime? Nov si i na ovoj temi izgleda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам Wolf's Rain, одавно :] Чак сам и цртао Вукове с жутим очима...култ су.

 

Али морам да нађем Yuu Yuu хакушо, а све епизоде су на читавих 50GB!

 

@

Tanya - јеси ли гледала чику с мог аватара? :]

 

http://www.youtube.com/watch?v=f5Pls-foUNU

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...