Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

u picku lepu materinu....! majku mu, ovo ne da nije za srcane bolesnike, nego nije ni za astmaticare i tako te ljude koji povremeno imaju .... smetnje ... ! ovo je jebeno progresivno!!!!! mrred.gif

 

 

hm, oseca se malo dream theatera.. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gde nemas Dream T, pa slusaj samo prog gitare u pozadini i neparni ritam... i najvise od svega velicanstveni vokal

 

NISAM ZNAO DA MI TOLKO ZNACIS ZA SVE VREME DOK SI MOJA BILA

JEDINO MI OSTADE OD SVEGA DA SE BORIM DA TE ZABORAVIM

STO SI DUSU ZAGRIJALA MOJU

CRNA ZENO SA OCIMA PLAVIM

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da! jel mozemo sledeci put da cujemo malo grind ritma a la napalm death uz neki od kultova? samo maaaaalo. biggrin.gif

 

pevanje na ovoj poslednjoj je KVLT, nije na odmet da se ponovi! momenat na 1:09 mi je hajlajt cele price ("crna zeno sa Ocima plavim"). icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nidžo, a gde je tu korak ka šredu? icon_mrgreen.gif Btw, ako mislite da ovo zezanje nije direktno povezano sa bendom itd, pa možeš da otvoriš i zasebnu temu za projekat na "domaćoj sceni" icon_mrgreen.gif Pa da i zvanično kreneš solo icon_razz.gif

Ma bice i shreddinga samo da malo zadjem u materiju! (narodnjaka, ne shreda icon_biggrin.gif )

 

 

 

Za sve one koji nisu zaboravili da je ovo Acid Rain tema informacija:

Nece biti svirke u Jagodini koja je trebala da bude 18.02.

 

Mozda bude neka svirka u Beloj Crkvi, ali to je vec Maxov teren! icon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...