Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel ste iskonstruisali web site vec jednom... bre?

 

Oce , ja ga radim ,ali stalno me nesto ometa,.... ne mogu da radim i sajt, produciram album i jos i da vezbam bubanj.... ali uradio sam pocetne animacije

osatao je jos samo meni i da iskucam text.... bice uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da pitas "jel ima u planu neka proba" posto ni nju ne mozemo da odrzimo zbog stalnih odsustva Bubnjara (stalno ide u selo) a jos je sad i sjebo prst na nozi dok je krečio štalu pa još kad dodamo da ima neku hroničnu upalu zgloba na ruci jasno ti je da svirke neće biti skoro.A i klavijaturistu nekog opasnog tražimo.Uglavnom ,važno je da se završavaju pesme,samo imamo mali problem sa tekstovima,tj. fali nam tekstova.

Za koji dan imamo foto sešn za naše promo fotografije,pa očekujte neke slike ovde.

 

Ne kenjej za moj prstic, sjeba sam ga posteno padajuci svom svojom kilazom na nj....

A fotoseshn radimo kod mene u podrumu:

Nikola u uniformi generala i sa bichem a mi svi gledamo u pod...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kenjej za moj prstic, sjeba sam ga posteno padajuci svom svojom kilazom na nj....

A fotoseshn radimo kod mene u podrumu:

Nikola u uniformi generala i sa bichem a mi svi gledamo u pod...

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ... jao zivote umrecu ... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ocheqjem da tje sajt biti gotov do 2020 kada budemo imali jedno deset studijskih albuma pa tje onda na njemu biti i diskografija,slike sa nastupa po celom svetu...

Edited by Maximus

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo da ih se neko seca...

 

da,ne sviraju vec duze vreme. Koje si godiste,znamo li se ? icon_smile.gif

Pazi za taj bend sam cuo vishe puta , ali niko nije znao skoro nishta o njima, tek kada sam upoznao jednog sestrinog ortaka koji je rodjeni burazer njihovog basiste koji je poginuo u saobracajki , i to je ( koliko znam ) razlog zashto su prestali sa radom....

 

BTW ja sam 82 god, i mislim da se ne znamo , osim ako nisi dolazio na neke svirke gde sam svirao... icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...