Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upravo pricham sa ortakinjom iz Portorika i rekla mi je da se strashno navukla na nashe pesme i da tje pocheti da ih shiri svim svojim prijateljima.....

Sutra idem u Pariz da promovisem novi nam projekat, a trenutno zivim na relaciji Bec-London-Minhen-Brisel radi promocije "Pjesama iz Osjcecana"

 

 

 

Ortakinja iz Portorika icon_da.gificon_da.gif

 

 

LIAR icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortakinja iz Portorika icon_da.gificon_da.gif

 

 

LIAR icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_biggrin.gif

Ne lazhem majke mi...upoznao sam je preko vampire freaks-a.......i rekao joj da skine pesme shto je je li i uradila.......

 

Sutra idem u Pariz da promovisem novi nam projekat, a trenutno zivim na relaciji Bec-London-Minhen-Brisel radi promocije "Pjesama iz Osjcecana"

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Jao umretju...... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra idem u Pariz da promovisem novi nam projekat, a trenutno zivim na relaciji Bec-London-Minhen-Brisel radi promocije "Pjesama iz Osjcecana"

Evo javljam se iz Pariza, Francuzi su dobro prihvatili ovaj, od neizmernog znacaja za nasu kulturu, projekat koji spaja stare srpske ljubavne pesme i moderni prog tech metal. icon_da.gif

 

Razgovarao sam sa istaknutim predstavnicima pojedinih vecih izdavackih kuca koji su zainteresovani da ovaj cd objave na multimedijalnom formatu dvdixa sa bonus pesmama, kao i live nastupima, biografijom i galerijom ucesnika ovog ambicioznog i nadasve avangardnog projekta.

 

 

Ne mogu vam tacno reci o kojoj se izdavackoj kuci radi, niti o kakvim uslovim je rec, ali sve cete ubrzo saznati jer su pregovori pri kraju.

 

Nadam se da cu stici veceras na koncert Megadetha u SKC-u.

 

Veliki pozdrav,

NIkola, mastermind projekta "Pjesme iz Osjecana - Prolazi dragi"

Edited by Acid Rain

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Taj fazon! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ne, stvarno, koji bend? icon_razz.gif

 

Zavrsena je jos jedna pesma, naravno u demo verziji, "Game of life", brza, progresivnija i zajebanija icon_biggrin.gif od prethodnih!

 

Hit! biggrin.gif

 

Uzivo nastupi su dovedeni u pitanje zato sto se niko od muzicara nije javio, nasli smo jedino gitaristu, ali to nije dovoljno naravno!

 

Materijal za album je gotov (kao sto sam rekao u demo verziji, bez vokala trenutno), a kompletan materijal ce biti gotov, ja se nadam, u najskorije vreme. Posto je izgleda definitivno da necemo naci odgovarajuceg bubnjara koji bi pesme snimio uzivo, postavlja se pitanje koja bi izdavacka kuca izdala midi album, kao i pitanje da li bi mi sami zeleli da izdamo midi album... icon_da.gif

 

 

Postoji par solucija, ali sve to stoji na staklenim nogama za sada...

 

Jedno je sigurno, ako se uskoro neko ne pojavi, Acid Rain ce verovatno prestati sa radom (barem uzivo), a album ce biti "on the ice" no.gif

 

Sta reci, slusajte demo icon_biggrin.gif

 

Pozdrav supporteri icon_biggrin.gif

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Edited by Acid Rain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helmi je moj dugogodisnji prijatelj, multitalentovani multiinstrumentalista, multimedijalna licnost, kompozitor, gitarista, producent i inace bivsi gitarista Acid Raina. Inace lik je iz Jordana (poreklom), pa stoga ima malo cudnije ime i prezime! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, to je vec duga prica sa gomilom psiholosho-socioloskih segmenata i ne bih da zalazim u tu raspravu. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

A i covek se okrenuo (pored hard-rocka koji svira uzivo), ambijentalnoj muzici, jazzu i svemu sto nema neku jasnu formu i sablon... Muzicki avanturista icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...