Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igrali bi na pijaci,po pijaci i ulici,igrali i pevali cigani nam svirali,hej mala malena srce si mi zavela,hej mala malena,srce si mi zavela laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

 

 

Pozdrav ekipi,kada ce bre neka svirchica,inace ne dirajte u Krstovice,na njih se pali mnogo ribica...

 

 

 

toliko....

p.s. ja niasm ta ribica laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

 

poz za mog MAXIMUSA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max sanja taj SKC svaku noć. wallbash.gif Krstovići su neodgovorni i lenji tipovi kojima je sve mrsko, a Nikola ide po komšiluku i jebe neke klinke (video sam ga lično icon_da.gif ), umesto da svira Dance Of Eternity, dok Žarko provodi svoje dane u kladži ili gde god da radi, iščekujući rasnu plavušu u dresu PSV-a kako mu prilazi i kaže: "Uplatila bih 100 dinara na ovaj tiket.", ili: "Izvini, gde je WC ovde?". mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max sanja taj SKC svaku noć. wallbash.gif Krstovići su neodgovorni i lenji tipovi kojima je sve mrsko, a Nikola ide po komšiluku i jebe neke klinke (video sam ga lično icon_da.gif ), umesto da svira Dance Of Eternity, dok Žarko provodi svoje dane u kladži ili gde god da radi, iščekujući rasnu plavušu u dresu PSV-a kako mu prilazi i kaže: "Uplatila bih 100 dinara na ovaj tiket.", ili: "Izvini, gde je WC ovde?". mhihi.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

s obzirom na uslove , demo je extra.....

 

s' obzirom na uslowe demo je uper ukljuchujuci i produkciju

 

...a s` obzirom na uslove ni album nece biti preterano bolji (produkcijski) icon_smile.gificon_smile.gif

 

... a Nikola ide po komšiluku i jebe neke klinke (video sam ga lično ),

 

Sto nisi snimio pa da bacim video na sajt (kad vec nema nekih bitnih novih informacija) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Vidim da tje Acid Rain pre imati svirq na nekom splavu nego skc-u.......

 

 

Na bilo kom, kad god hoces, ja sam navezban. Novi hitovi + stare kvltne pesme "Nije-mene-duso-ubilo-vino-rumeno" fazon! icon_da.gif

 

 

 

 

Trazimo i dalje klavijaturistu... wallbash.gifwallbash.gif

 

 

 

 

EDIT: Jebi ga zajebah kvotove no.gif

Edited by Acid Rain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...