Jump to content

Venom


Avro

Recommended Posts

Pa to ne menja stvari icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ja ni ne slusam te bendove,mozda prvi metal church,ali ono nije power,vec heavy/thrash a hexx koliko znam su na poslednjem albumu bili thrash icon_confused.gif

evotigana.gif

E,moj kvlte...

 

Pa,power metal se javio 80-ih godina sa bendovima kao Metal church(lepo si rekao - heavy/thrash),Jag Panzer,Omen,Attacker,Helstar...To je Power metal u izvornom znacenju te reci...Onda dosli Helloween,Gamma Ray,Rage...A sad sto su kasnije strpali svasta u taj kosh,nema veze.

 

Samo hocu da kazem da power nije samo Sonata i Nightwish,ima tu mnogo vise,i nema smisla da ga tako pljujes.

 

U stvari,boli me dupe mhihi.gif

 

A sto se tice Hexx,ti si verovatno slusao onaj poslednji album,album pre tog Under the Spell je prvoklasni power in '80s vein.

 

Ma nek smo mi zivi i zdravi,ne brinem ja za tebe,znam da znas znanje. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,moj kvlte...

 

Pa,power metal se javio 80-ih godina sa bendovima kao Metal church(lepo si rekao - heavy/thrash),Jag Panzer,Omen,Attacker,Helstar...To je Power metal u izvornom znacenju te reci...Onda dosli Helloween,Gamma Ray,Rage...A sad sto su kasnije strpali svasta u taj kosh,nema veze.

 

Samo hocu da kazem da power nije samo Sonata i Nightwish,ima tu mnogo vise,i nema smisla da ga tako pljujes.

 

U stvari,boli me dupe mhihi.gif

 

A sto se tice Hexx,ti si verovatno slusao onaj poslednji album,album pre tog Under the Spell je prvoklasni power in '80s vein.

 

Ma nek smo mi zivi i zdravi,ne brinem ja za tebe,znam da znas znanje. icon_smile.gif

Priznajem da ne znam skoro nista o power metalu,a ono o Metal Church sam rekao samo na osnovu toga kako se meni to cinilo.E sad ,manje vise me zabole kako je to nazvano,meni je to heavythrash.

I ne pljujem,nego i sam znas da se to zajebavam i nemo' se lozis,mada zaista power metal ne podnosim.Tako da o tome necu vise da govorim.

A i mene boli dupe icon_mrgreen.gif

 

Zivio! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Za nekog ko slusa black metal, postovanje albuma "Black metal" je esencijalno. Ali izjaviti da je taj album bolji od skandinavskih(i ne samo njih, jer skandinavci nisu jedini koji su znali da sviraju kvalitetan black metal) je veoma pretenciozno i previse tr00

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Venom jeste veoma uticajan na black metal, i album Black metal zasluzuje postovanje, ali nikako ne moze biti bolji od kultnih skandinavskih BM ostvarenja.

 

''Black Metal'' od Venoma je ekstra, i on ke KVLT za sebe, ponajviše jer je stvorio novu dimenziju u zvuku, koju su kasnije Metallica, Slayer i ostali definisali kao thrash...Ali ovaj ''Metal Black'', totalno mi je nejasan...ima tu dosta vajba sa Ressurrected albuma, ali ovaj Metal Black mi je vrlo arhaičan... Burn in Hell je ekstra stvar, ostalo je nekako...pa moram da se naviknem...ali album definitivno nije za svakodnevno drogiranje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja extra gotivim Prime Evil i Temples of Ice!

I na jednom i na drugom ima po bar 5-6 stvari koje mi se mnogo dopadaju, recimo: Blackened Are the Priests, Carnivorous, Skeletal Dance, Skool Daze a i Even in Heaven, Faerie Tale, Speed King i Temples of Ice ...

To su dva najbolje odsvirana Venom albuma, to je definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...