Jump to content

Istok vs Skandinavija


Stolet

Recommended Posts

Klavijature i bubnjevi su josh uvek problem biggrin.gif Ali ide dobro,ono...Imam vec gomilu textova,prilichno dobrih,chini mi se biggrin.gif Evo malo smishljam topice,haha...Da se malo aktiviram na ovoj zajednici...Shta ima kod tebe?Dolazish?Chatao sam juche sa Jelenom icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klavijature i bubnjevi su josh uvek problem biggrin.gif Ali ide dobro,ono...Imam vec gomilu textova,prilichno dobrih,chini mi se biggrin.gif Evo malo smishljam topice,haha...Da se malo aktiviram na ovoj zajednici...Shta ima kod tebe?Dolazish?Chatao sam juche sa Jelenom icon_wink.gif

heh,ako,ako

 

nego nista se ne zna(tako kod mene uvijek) do zadnjeg

 

a Jelena uvijek dodje na chat kad mene nema,kao da zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozhda je malo previshe Old School bendova u Skandinaviji...Chini mi se da je ljudima sa ovih prostora to vec dosadilo...To jesu legende svetskog Blacka,ali dosta bre vec sa kopiranjem Mayhema,Darkthrone-a,Immortala i slichnih...Tradicija sve vishe ulazi u Black Metal,mislim da je to dobro...Stare slovenske melodije,to je ono shto nam treba...Uvodjenje duvachkih instrumenata,ma to je to...I publici se to svidja...Sve je vishe fanova Melodic Blacka,sa Pagan i chak Folk uticajima...Pa jesam li u pravu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Vojvodom...ne gledam na to tako.Lepo je sto ima dosta inspiracije kod slovenskih bendova mada bezveze je porediti...

otkad to skandinavija (!?!!?!) predstavlja suprotnost istocnoj sceni?

vazno je da je muzika dobra, i jos ako su tekstovi dobri sta ces bolje?

cenicu isto takav bend iz Ukrajine kao i iz npr. Belgije...

 

Dobrodosao Infernus! pivopije.gif

edit: najboljia je ta kombinacija... icon_da.gif

Edited by Stribog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da ce ova tema biti dobra za razgovor,hehe...Ne predstavlja suprotnost,ali,u globalu,kada se sve sabere,vishe je talentovanih bendova na Istoku icon_wink.gif Ne osporavam ja rad bendova tipa Finntroll,...And Oceans,Moonsorrow i slichnih melodichnih bendova...Ali ne znam,nekako me privlache mitoloshke teme slovenskih paganskih pesama icon_wink.gif Eto to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Vojvodom...ne gledam na to tako.Lepo je sto ima dosta inspiracije kod slovenskih bendova mada bezveze je porediti...

otkad to skandinavija (!?!!?!) predstavlja suprotnost istocnoj sceni?

vazno je da je muzika dobra, i jos ako su tekstovi dobri sta ces bolje?

cenicu isto takav bend iz Ukrajine kao i iz npr. Belgije...

 

Dobrodosao Infernus! pivopije.gif

edit: najboljia je ta kombinacija... icon_da.gif

od kad je Belgija u Skandinaviji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...