Jump to content

Istok vs Skandinavija


Stolet

Recommended Posts

  • 9 months later...

Nisam nigde nasao,pokusaj na nekom p2p programu.

 

Sirius si slusao Wrong Life Philosophy is 2007?Ne da je dobro nego razbijaju

 

Jos jedna preporuka,Meat-Grinder.Doduse naziv asocira na neki gore/grind band u stvari je black :pivopije:

Takodje iz Rusije

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice te pagan scene,istok trenutno drzi primat,jer su odin i ekipa postali isfurana fransiza[za godinu-dve ce to biti i perun,slovenstvo,bratstvo&jedinstvo i ostale pan-slavinisticke rusofilske teme :lol:],a mozes ti da imas milion korpiklanija i kuraca koji ce da pevaju o pivu,kada je jedan tankard :pivopije:

Dobrih bendova ima sa svih strana,sem iz amerike[odatle valjaju samo xasthur,nachtmystium i eventualno leviathan],jer oni ne znaju sta je blek metal duh,kada zive k'o bubreg u loju daveci se u svojoj gluposti i neobavestenosti i nemaju za sta da se bune.A cinjenica je da vecine istocnjackih bendova [prvenstveno toliko izvikani NM] ne bi ni bilo da nije bilo norveskih bendova,ili da preciziram,da nije bilo BURZUM-a,koji je osnova muzike svakog istocnjackog pagan/war/raw/atmo/prirodajekul benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene zabole za taj bm duh,ameri imaju mnogo dobre black metal bendove.i nisu komercijalni

e sad...pojam komercijalnog u bm-u se dovodi u pitanje.mozes li to da mi pojasnis,da znam kako da ti odgovorim?

a pod "bm duhom" sam prvenstveno mislio na tradicionalni bm bunt protiv hriscanstva...cemu oni imaju da se bune,kada su svi "sektasi"[malo ironije nije na odmet :da:],tj jehovini svedoci i protestanti?Nemam nista protiv njihovih bendova,ali vecina koju sam slusao nije ponudila nista novo do losih kopija osbm norveskog stila.a norvezani to rade bolje,iako i sami kopiraju sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...