Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nemam nista protiv top listi, kao ni to sto si medju najbolje albume uvrstio i jedan album Megadetha. Ali da taj jedan bude bas United Abominations, to mi uzasno smeta...

 

Pa rekoh da je krajnje subjektivno, volim sve albume, mislim da je Countdown objektivno najbolji, ali meni se sviđa onaj fini balans između melodičnog i žestokog na Abominationsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se...nikako...UA je odlican album,prepun odlicnih pesama.Sleepwalker,Washington is next,Never Walk Alone,United Abominations,Blessed Are The Dead,Pray For Blood,A Tout Le Monde remake...sve odlicne pesme.Meni je UA duplo bolji od The System Has Failed.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se...nikako...UA je odlican album,prepun odlicnih pesama.Sleepwalker,Washington is next,Never Walk Alone,United Abominations,Blessed Are The Dead,Pray For Blood,A Tout Le Monde remake...sve odlicne pesme.Meni je UA duplo bolji od The System Has Failed.

 

Slažem se u potpunosti, dodao bih da nosi i određenu dozu ozbiljnosti i oseća se kako je svaka nota na svom mestu. Ne kažem da je bolji od Rust in Peace, ali da je ozbiljniji jeste... Rust je bio prvi album od Megadeth koji sam čuo, tada mi se činilo da ima malo previše gitarskih izdrkavanja. Countdown mi je omiljeni iz tog perioda, lepše balansiran, refreni pamtljiviji... ali Abominations je nešto posebno, prvi put kad sam čuo nisam mogao da verujem koliko dobro može metal da zvuči, pogotovu što je album novijeg datuma. Sa ovim mi je Megadeth ušao među top 5 omiljenih.

 

Nego, ako ukucaš MEGADETH - END GAME RECENZIJA u Google, prvo ti ponudi adresu:

 

My link

 

Jako interesantna recenzija, toliko da sam se učlanio na sajt samo da ostavim komentar. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jedna od najlosijih recenzija ikada.Ne zbog toga sto pljuje album,vec nacina na koji to radi.Lik pocinje recenziju sa stavom kako su recenzije od tri reda sranje,i kako on priznaje samo track by track pristup.Ostavi mali milion ispisanih recenica a sve se svodi na "Ova pesma pocinje ovako,prelazi u ovo i jako je losa".Brate mili,kakvi sve sabani pisu recenzije i smatraju sebe dovoljno kompetentnima za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je lik saban. Za svaku pesmu navodi po desetak nekih konstatacija, od kojih samo po jedna (maksimum) ima logike. Navodi i neke tehnicke cinjenice, koje su tacne ali nebitne. I naravo na kraju poredjenje sa metalikom, hehhheeeeeee! I sto je smorio sa trajanjem od manje od 4 minua, vise od 4 minuta.... Jednom preslusao i napisao ovo, znaci - klasicno jedenje govana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najstrašnije je što je ovo jedna od retkih recenzija na našem jeziku, mnogi će odustati od kupovine albuma baš zbog nje. Tip je hladno iskasapio pesme na delove zanemarujući celinu, tipa sad brže, traje minut, sad sporije, o tekstovima ni govora, a kamoli nekim dubljim stvarima poput prisutne poruke, energije ili atmosfere...

 

The World Needs a Hero je tata i za System i za UA. Endgame je tata svim troma.

 

End game je thrash. Dobar thrash. Sviđa mi se. Ali da je tata... ne znam. Sve je opet stvar ukusa. Meni se čini da mu fali nešto. Kod ostvarenja koja si pomenuo mogu tačno da osetim koliko je energije i znoja uloženo u svaku notu. End Game je nekako besan, rušilački ali mu fali malo duše. Lični stav.

Edited by Dejopulos

Share this post


Link to post
Share on other sites

The World Needs a Hero je tata i za System i za UA. Endgame je tata svim troma.

 

Opet se ne bih mogao sloziti.Po pitanju The World Needs A Hero.Sto se tice Endgame-a,tu se slazem.U pocetku mi je UA bio bolji,ali vremenom mi je ipak Endgame vise legao,i po meni to je najbolji Megadeth album jos od Youthanasia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali vremenom mi je ipak Endgame vise legao,i po meni to je najbolji Megadeth album jos od Youthanasia.

:pivopije::pivopije::pivopije:

Inace, recenzija je toliko glupa da nisam imao snage da je procitam do kraja. Tip je napisao gomilu gluposti koje blage veze sa zivotom nemaju, a uz to je i polupismen pa su mu recenice na nivou napaljenog srednjoskolca.

Recenzije su same po sebi smesne. Imas usi, oci, svoj muzicki ukus i ja odlucujem da li mi se nesto svidja ili ne, bez namere da nekog ubedjujem kako je to jedino ispravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ko je ovaj lik

 

 

 

Bolji mi je Cryptic jer je šareniji, ima brzo ima sporo ima ženski ima sve :lol: a Youthanasia više-manje sav u jednom tempu, zna da dosadi.

 

Mislio sam da sam jedini koji tako misli. Iako sam OKORJELI  Megadeth fan Youthanasia mi nikad nije legla, mislim dobar je album ali mi je na listi Megadeth albuma pri dnu, nekako nije to za njih, zvuk, tempo... mislim ono ma daj mu ga malo   :cool:

 

 

Edited by МегафаН

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...