Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest srbinpravoslavac

bolje jebi nesto

stvarno, mastejn ima glas ko promukli jarac podojen helijumom, plus hammet je bolji od njega. uporedite solaze I Dissapear i Holywars. Hammet je bolji od Mastejna jer je Hammet kao klinac isao u skolu gitare Kleptona. Plus megadeath nema nijednog poznatog bubnjara, dok je metalikin bubnjar na svim drum related clancima. Klif duva svakog baistu Metalike. plus metalika-?100 miliona, megadeath-25 miliona, od kojih je pola zivo njesra. Kraj price. :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno, mastejn ima glas ko promukli jarac podojen helijumom, plus hammet je bolji od njega. uporedite solaze I Dissapear i Holywars. Hammet je bolji od Mastejna jer je Hammet kao klinac isao u skolu gitare Kleptona. Plus megadeath nema nijednog poznatog bubnjara, dok je metalikin bubnjar na svim drum related clancima. Klif duva svakog baistu Metalike. plus metalika-?100 miliona, megadeath-25 miliona, od kojih je pola zivo njesra. Kraj price. :rockdevil:

 

Kao prvo, Kirk Hammett nije isao u skolu Erica Claptona vec Joe Satriani-a. Kao drugo, solazu na I Dissapear porediti sa bilo kojom solazom Dejva sa prvih 5 albuma je u najmanju ruku idiotski. Kao trece, bend, za koji sebe smatras dovoljno kompetentnim da ga komentarises se zove Megadeth a ne megadeath. Cetvrto, Megadeth je u svojoj postavi od 83e pa na ovamo imao 5 razlicitih bubnjara od kojih 3 ne da su bolja od Ulricha, nego Ulrich zasluzuje da ide na kolenima za njima ljubeci put po kojima oni gaze. Peto, ako je Metallica prodala vise albuma to znaci samo jedno - popularniji su bend, ali nikako ne znaci da su kvalitetniji, cak to nema veze jedno s drugim. Sesto - Klif duva svakog basisu Metalike????? wtf... ne kapiram ovo, izgleda da si pogresan bend upotrebio, ali OK, bices bolji!!! Sedmo, ako Mustaine ima glas kao promukli jarac, onda Hetfield ima glas kao stogodisnjak koji je ostao bez proteze. Osmo, kojih to pola albuma Megadetha su zivo njesra??? objasni ovo molim te...

 

Kao deveto i najvaznije - pun mi vas je kurac vas (tebe i hiljade njih pre tebe) sto napravite nalog na forumu i od prvog posta krecete da dizete Metaliku u nebesa, a pljujete Megadeth iz nekog razloga. Samo cu reci jednu stvar - odrastite... Ja razumem da je vecina vas jos u osnovnoj skoli, ali vreme ce vas nauciti mnoge stvari. Jos mnogo metal albuma cete preslusati i onda cete se setiti vasih, najblaze receno, glupih postova!!! Slazem se da je Metalika super bend sa kojim bi neko poceo da slusa Heavy Metal, verovatno zbog svoje jednostavnosti i minimalizma kojima njihova muzika obiluje. Tek posle, kada krenete da slusate ozbiljnije stvari, koje u ovom trenutku ne slusate, naterace vas da razmislite malo i vidite da ima i drugih, puno boljih bendova od Metalike. Medjutim, onaj koji ne prodje tu pocetnu fazu i ostane da slusa Metaliku ceo zivot (a ima ih), taj iskreno i ne zasluzuje da cuje predivne opuse bendova tipa Testament, Exodus, Slayer, Muncipal Waste, Overkill, Vio-lence, Megadeth, Anthrax, Destruction, Tankard, Sodom, Kreator, pa zatim domacu metal scenu itd itd...

 

Uzivaj!!!

Edited by El Pistolero
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je Metalika super bend sa kojim bi neko poceo da slusa Heavy Metal, verovatno zbog svoje jednostavnosti i minimalizma kojima njihova muzika obiluje. Tek posle, kada krenete da slusate ozbiljnije stvari, koje u ovom trenutku ne slusate, naterace vas da razmislite malo i vidite da ima i drugih, puno boljih bendova od Metalike. Medjutim, onaj koji ne prodje tu pocetnu fazu i ostane da slusa Metaliku ceo zivot (a ima ih), taj iskreno i ne zasluzuje da cuje predivne opuse bendova tipa Testament, Exodus, Slayer, Muncipal Waste, Overkill, Vio-lence, Megadeth, Anthrax, Destruction, Tankard, Sodom, Kreator, pa zatim domacu metal scenu itd itd...

 

Uzivaj!!!

 

:haha::haha:

jebote!

:haha:

ako je tebi jebeni municipal waste (prežvakani, isvirani bendić) primer "predivne" muzike, ubij se.

i plus domaća scena. :haha:

sigurno misliš na heller? možda nadimač? primer muzičke kompleksnosti, baš kao i kreator (koji volim, btw) i većina bendova koje si pomenuo, nasparam "jednostavnosti i minimalizma" metalike. :haha:

Edited by truliandedzombileš!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo cu reci jednu stvar - odrastite...

 

A mogao bi bas i ti,pa da se prestanes loziti na trolove.

 

:haha::haha:

jebote!

:haha:

ako je tebi jebeni municipal waste (prežvakani, isvirani bendić) primer "predivne" muzike, ubij se odma! umri, truli, raspadaj se.

i plus domaća scena. :haha:

sigurno misliš na heller? možda nadimač? primer muzičke kompleksnosti, baš kao i kreator (koji volim, btw) i većina bendova koje si pomenuo, nasparam "jednostavnosti i minimalizma" metalike. :haha:

 

Fino sroceno.Sem ovoga uumri,truli,raspadaj se,tu si preterao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha::haha:

jebote!

:haha:

ako je tebi jebeni municipal waste (prežvakani, isvirani bendić) primer "predivne" muzike, ubij se odma! umri, truli, raspadaj se.

i plus domaća scena. :haha:

sigurno misliš na heller? možda nadimač? primer muzičke kompleksnosti, baš kao i kreator (koji volim, btw) i većina bendova koje si pomenuo, nasparam "jednostavnosti i minimalizma" metalike. :haha:

 

Stvar ukusa to sto ti ne volis MW, Heller ni Nadimac!!! Nisam ni mislio da su ovi bendovi "divniji" od Metalike... jednostavno mu je bedno kad neko slusa iskljucivo taj bend... Samo zelim da kazem da ima jos dobrih grupa.

 

A na to "umri, truli, raspadaj se" nemam komentar!

 

A mogao bi bas i ti,pa da se prestanes loziti na trolove.

 

 

Brate moj, ne lozim se na trolove (!?!?), zapravo ovo je prvi put kako sam odreagovao na slicne gluposti, a bilo ih je dosta, znas to i sam!

Edited by El Pistolero
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

My link

Dejv se bavio crnom magijom :ph34r:

Čitao sam davno, čini mi se u Hard Metalu, intervju s njim i rekao je da je izučavao belu magiju jer mu je tetka bila beli mag pa je izvalio neku vradzbinu u fazonu "reći ću ali ne pokušavajte da je isprobate jer stvarno deluje pogotovu ako nekome zelite zlo", a ja metalac ko metalac rešim da isprobam s tim što se vradzbina odnosila na to da se upoznam i spandjam sa nekom ribizlom iz škole. I gle čuda, desi se hemija izmedju nas tek onda kad sam bio i zaboravio da sam jeo govna oko kuće i mantrao bajalicu. Da li sam prošao na lepe oči ili je bilo tu nečega jebem li ga :haha: Uglavnom nisam više to isprobavao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda mu sestra neka bila bela vestica pa je to on upotrebio na nekog nasilnika i on, kao polomio nogu da vise nije hodao normalno. Na Mary Jane grobu je Ellefson bio i oni koji su pisali su izginuli kolima a Ellefsonu nista nije falilo a i on bio u kolima. Jos mi taj intervju stoji na zidu, to je onaj zeleni. Mislim da je to to. Godinama ga nisam procitao a gledam ga svaki dan. I to su prazne price, mada ko zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...