Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@ trooper :

 

Slazem se i za text i za produkciju...samo da preciziram...kad sam reko da je Megadeth sve bolji i bolji, mislio sam u odnosu na druge velike bendove koji su losim izdanjima razocarali.Ali pazi Gears of war nije jedina pesma na novom materijalu, mozda ce biti boljih stvari...ali ne bi trebalo da bude veliko razocarenje.Od st.angera ne moz da bude gore sigurno... :) :) :) ...dobro salu na stranu Megadeth nije iz tog filma, niti ce biti i to je sigurno i to je ono sto je dobro.Za Slayer se slazem.Rekoh MegaDex nije nista extra ,ali nije ni ruzno lose.Solidno je, za "Moderna" vremena je super,kakva se sve inace sranja snimaju.

 

Da rezimiram svirka po meni je dobra tacka(tvrdo je),text je blaga bezvezarija(nema onog dobrog sarkazma),produkcija nije nesto(videcemo ipak kako ce da zvuci na albumu, mozda ce biti bolje) ... ali je u globalu fino zbog situacije sa velikim bendovima uopste(naravno cast izuzecima).

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ trooper :

 

Slazem se i za text i za produkciju...samo da preciziram...kad sam reko da je Megadeth sve bolji i bolji, mislio sam u odnosu na druge velike bendove koji su losim izdanjima razocarali.Ali pazi Gears of war nije jedina pesma na novom materijalu, mozda ce biti boljih stvari...ali ne bi trebalo da bude veliko razocarenje.Od st.angera ne moz da bude gore sigurno... :) :) :) ...dobro salu na stranu Megadeth nije iz tog filma, niti ce biti i to je sigurno i to je ono sto je dobro.Za Slayer se slazem.Rekoh MegaDex nije nista extra ,ali nije ni ruzno lose.Solidno je, za "Moderna" vremena je super,kakva se sve inace sranja snimaju.

 

Da rezimiram svirka po meni je dobra tacka(tvrdo je),text je blaga bezvezarija(nema onog dobrog sarkazma),produkcija nije nesto(videcemo ipak kako ce da zvuci na albumu, mozda ce biti bolje) ... ali je u globalu fino zbog situacije sa velikim bendovima uopste(naravno cast izuzecima).

 

:pivopije:

ostali materijal nisam chuo, jel imash link da mi dash...

MegaDex nije nishta extra? ne razumem sta je megadex?

pa snimaju se kojekakva sranja, ali ja sam reako samo sta sam mislio o gears of war...

Share this post


Link to post
Share on other sites

usput chuo sam verziju mechanixa koju josh peva hetfield... live

18.19.1982 San Francisco, znachi dok je dave bio u metallici

glas zvuchi smeshno da budem iskren... :)

 

mislim jbg najbolje pesme je pravio mustaine

 

Cekaj, hoces reci da nisi preslusao "Sysetm Has Failed"? O cemu mi onda uopste pricamo ovde?

ama bre jesam cuo sistem has failed - mada i nije bash neki, ali nije ni losh - nego sam mislio da mi je nesto promaklo...

a gears of war, koji nije losh po meni, ali dalje od nekih pravih megadeth vrednosti

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

A rekao je da ce ovaj album biti jos vece vracanje korijenima! Vidjecemo...

Isto kao i prošla dva. :D

 

Ja sam pokušao prije jedno 20 dana da slušam The System Has Failed.

Džaba.

Jedna dobra pa jedna loša pjesma, pa opet tako.

I onda mi se ne da slušati.

A onaj prije njega, za divno čudo, mi je neobično drag.

 

Ne očekujem ništa, a kontam i kako je vrijeme da prestanem slušati Megadeth.

Ozbiljno.

Ne baš da prestanem slušati, ali, da uopšte ne nabavim taj album kad izađe.

Nemam poslednja dva Maiden albuma, poslednja dva od Metallice, poslednji od Tool, i još dosta tako albuma.

Radije da pružim šansu nekim mlađim bendovima umjesto da slušam pokušaje inspiracije.

Džaba tući mrtva konja...

 

P.S. Skupljam snagu da još jednom poslušam prvi album Exhordera. :ph34r:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro ipak kazem da sacekamo i vidimo

Meni je prošli ovaj užasan, tako da živaca više nemam.

:bigblue:

Eventualno da se okupi originalna (zapravo zlatna, 1990-1997) postava, da uzmu pravog producenta, i snime album, ne mora uopšte biti metal, nešto u rangu Youthanasia, ali da to bude ukusno...

 

Ovo sad mi je baš bezveze, 2 kanađanina u postavi... Neka još dovede jebenog Brajana Adamsa da pjeva.

:mhihi:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...