Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne kazem ja, svi mi volimo naseg Dejva, iskompleksiranog boga metala.

 

http://www.metalinjection.net/mustaine-mania/megadeth-drop-off-tour-that-they-didnt-kick-jason-newsted-off-of-dave-mustaine-wants-an-apology

 

Najverovatnije je hteo da izbaci Newsteda a da to ne procuri u javnost, i sad kad je procurelo, nesto bajagi menjao menadzment i pokusava da se povadi.

Ne vidim samo razlog (kao npr. sto je satanizam razlog :haha:) da izbaci Newsteda, al' sta ga znas, slepac je on.

 

Sto ne otkaze npr. nastup na Hellfestu ove godine, medju onim silnim sotonjarama, u dupe ga jebem licemerno.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na Hellfestu nema presudni uticaj, a ovamo moze da vedri i oblaci. Covek je praktican kao i svaki pametan covek. Sto bi otkazivao tako veliki nastup zbog nekih tamo debila sotonjara koji ce i onako da izvrse samoubistvo pre ili kasnije? Samo kada ima tu mogucnost on bira da ne gleda te tupandere ispred sebe jer zna kojim putem idu i kako ce zavrsiti. Ne vidim zasto bi drugo to radio. Nije on neki cistunac nikada bio pa da mu smetaju ovi ili oni nego jednostavno zna koji je koji bend i u kom bendu su debili koje ne moze ocima da vidi. To je po meni jedino logicno. Pazi ti si obican lik i treba da sviras sa clanovima MLO-a. Ne vidim zasto bi neko pametan to radio.

 

Extreme militant nihilism is being taught within the group and they say the true Satanist is not to be a part of the modern society as it is founded upon lies.

 

 

Ovo je ono sto oni uce i koji ce kurac onda na koncertu? Idi u sumu i radi crab walk.

Edited by HEFEST
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Dimone ako ti verujes ovim usranim novinama ciji novinar ocigledno navija protiv Dejva bez ikakvog cvrstog dokaza onda stvaaarno..... Da ti imaju dokaz iz Soundkurca pokazali bi te mejlove nego su lazljiva kopilad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa video kakve su budaline naravno ovi iz Dissection-a. Ne mozes reci da on nije svirao i sa drugim black bendovima bez ikakvih problema. Problem je sto su ovi ostrascene budaline koje drkaju na satanu i potencijalna su opasnost po okolinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i ne bih tako mislio da Dejv i ranije nije pokazivao kakav majmun ume da bude.

Ako je on placen da svira odredjeni festival, treba da dodje i da odradi posao, a ne da se mesa u stvari koje ne spadaju u njegov domen, kao iskompleksirani buljas.

 

To je klasicno nepostovanje publike, da se on toliko uzivi da su svi dosli samo njega da vide pa da moze da steluje ostale kako hoce. Ja npr. volim Megadeth i gledao bih ga uzivo, ali volim i Dissection, i da sam kupio kartu za taj fest sa koga ih je Dejv izbacio, prodao bih kartu i ne bih otisao.

 

Da li su oni vrhunski muzicari (kao sto jesu) ili su ostrascene budaletine koje drkaju sebi na facu razmisljajuci o Sotoni, to Dejvov posao nije.

 

Uvek drkanje na Sotonu pre drkanja na Dejva :)

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozes reci da on nije svirao i sa drugim black bendovima bez ikakvih problema. Problem je sto su ovi ostrascene budaline koje drkaju na satanu i potencijalna su opasnost po okolinu.

 

evo ja mogu. istom prilikom je izbacio i Rotting Christ, čiji se satanizam svodi na ime benda i povremene tekstove tog tipa, te koji nisu nikakva opasnost po bilo koga sem po heroinom izjedene "born again christian" mozgove

 

no i nije to tako loše sa druge strane, tim potezom im je udario neviđenu reklamu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musavi je isti majmun ko i Blackie Lawless...90% zivota se rokao u venu i nos,jebao kurve i srao o bogu,a sada se krsti na bini i izigrava hriscanina.Teraj to u kurac.

 

Iako,slazem se sa Hefestom po pitanju pojedinih bendova.Jebes pevanje o satanizmu i slicne show budalastine,problem su kojekakavi Dissection/Mayhem/Burzum bolesnici,to treba pobiti i izopstiti iz muzike.

  • Upvote 5
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja da imam bend i da treba sada da budem sada tu sa likovima koji su clanovi MLO-a i da se cimam da li ce neki da mi mune nozaku medju rebra i da posle mojom krvlju ispisuje obrnute pentagrame po mom tour autobusu, ne bih vala ni dolazio ili bih se naoruzao do zuba i gledao na svaki pokret ili sum. Zajebi to. Izbacis ih sa programa i cao, cao!!!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije se usrao nego je bio samo svestan rizika, a posto nije hteo da ih aikidira u kosmos morao je da smisli suptilniji nacin.

 

op op, evo ga Dejv opet na festu sa gomilom neistomišljenika, uključujući i opet RC :haha:

 

 

 

ajde sad neka bude jaje pa zatraži da se izbaci Down zbog Filovih tetovaža i stavova :D

 

Na plakatu se vidi ko je glavni baja. NIsam znao da je izbacivao Fila sa svirki????

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije ga izbacivao dosad, zato kažem, hajde neka sad isproba svoj uticaj na njima recimo :D

 

a da proba da izbaci Emperor, siguran sam da bi on leteo prvi :haha:

 

A sto si tako siguran? Da nije ovaj iz Emperora Brus Lijev ucenik?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...