Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Onda u redu. O tome sam i pricao da na primer na ovakvom skupu Dejv ne bi mogao da izbaci nekoga tek tako bez ikakvih posledica pa zato to i ne radi, a postoji i opcija da bira koga ce izbaciti na osnovu toga sto cuje o njima. Dissection je grupa ljudi koji su stvarno poremeceni i ja njih ne bih zeleo u svojoj blizini da ih ne bi povredio bez potrebe. Rothing Christ je zbunio Dejva svjom imenom i sami su krivi zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Sećam se,kad je u hard metalu bijo intervju sa mastejnom,ona dijabola javorka,il kako se zvala,ona neka plavuša,lići malo na doro peć.mada,doro je i sad dobra milfa,mesina.

 

i tad je mastejn šatro preležo klinićku smrt,od overdoza.i prića ovoj našoj kako je sa drogom završio,nov ćovek,našo veru,ovo ono.2 meseca posle toga broja,na trećem kanalu,neke rock visti bile,dejv mastejn u okovima droge agen...kakav kurton od ćoveka.

 

mislio sam da samo alen islamović i bajaga,zvuće ko kenjanje u mikrofon,al mastejn sine ima prolivćinu ustima,al ga istežeee.

 

Nije tamo gde svira i Slayer.

 

Treba da dovedu strašilo iz ševara,ono što plaši vrane.poletnije bi bilo nego vaj tomaz.jebo ih više vor ensembl u dupe.

 

Moze da bude nesporazum sto puta, to je i dalje isti seronja koji je izbacivao Dissection sa festivala. Jebao ga Isus u dupe pod stare dane.

 

dissection,burzum/varg vikernes,glen dancig,gorgoroth...u zatvorćinu da trunu mamicu im jebem,gola govna.kad mi neko kaže,gorgorotov album distrojer KVLT!-ID U PIćku materinu,ako je ono izdrkavanje po instrumnetima nekom muzika,taj treba da se prejispita koliko je zdrav.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

“Megadeth have amicably parted ways with guitarist Chris Broderick. He will be replaced by renowned axe slinger Jeff Loomis, formerly of Nevermore.

“‘It is a thrill and an honor to become a part of such a legendary band,’ said Loomis. ‘Funny enough, I first auditioned for Megadeth when I was a teenager, and Dave told me I was too young for the job! So this feels like it was a long time coming.’

“Adds Megadeth mastermind Dave Mustaine: ‘Everyone knows that Jeff Loomis is one of the best guitar players in the world today. When it comes to expressing how overjoyed we are to have him as part of the Megadeth family, I am truly at a loss for words.’

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, steta zaista sto ovo nije istina. Verujem da bi Loomis pisao dobre stvari, ako bi mu to Mustaine dozvolio uopste.

 

Z druge strane, Broderick je do jaja uzivo, ali ja nisam zapamtio nijednu njegovu pristojnu solazu na poslednja dva albuma. Endgame je bio jos i solidan sad kad vratim film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde što je aprililili, ali i ovako da je prihvatio - ne bi bilo iznenađujuće. Ipak je Megadeth daleko veći bend od nevrmora.

Metalika je, naravno, najveća. Tamo bi svi želeli da upadnu, čak i Smith & Murray. Makar na jedan dan.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smorilo bi te da dodje Loomis umesto Robotericka?

 

Da, najvise zbog toga sto bi Broderick otisao, a ne zbog Loomisa. Mada, mnogo bi bilo da u Megadetu svira Loomis jer bi mu Dejvova sujeta suzbila kreativnost. Ovako, Kris se ne busa u prsa mnogo, Dejv srecan jer je glavni, Kris srecan s vremena na vreme pokida po koji šred, mi srecni gledamo dobre koncerte.... U međuvremenu Drover napunio staž u bendu isto koliko i Menza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadji album jeste promašaj, ali su th1rt3n i endgame, iako prosečni, bolji od 90% albuma svih ovih pokemona, digimona i ostalih teletabisa koje ovde kačite i dižete u nebesa. tu bih, podrazumeva se, jaroslava apostrofir'o. na koju li je brlju on spao...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadji album jeste promašaj, ali su th1rt3n i endgame, iako prosečni, bolji od 90% albuma svih ovih pokemona, digimona i ostalih teletabisa koje ovde kačite i dižete u nebesa. tu bih, podrazumeva se, jaroslava apostrofir'o. na koju li je brlju on spao...

Nemam sta da dodam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...