Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja nešto ne mislim da bi Megadeth bio mnogo drugačiji bend da se vrate Menza i Marty...

bukvalno...Eno i Elefsona nazad pa mi vise izgleda kao neka njegova kucka

 

Ovo mi zvuci kao da je puk'o, nista epohalno nije napravio otkad je van benda, nema posla, pa ako moze da se vrati bilo bi lepo bla bla...za Martija tesko, em ga ne zanima em mu na istoku ide k'o u bajci, jos je i prosle godine rasprodao sve sto je koristio u djedama od opreme i gitara.A i isti bi kurac bio, nista se tu ne bi promenilo sem sto bi se videle stare face, a u stvari Dejv je sve, a ovi samo popunjavaju prostor ko lutke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

U ala se prosraste sada. Kada bi oni dosli bilo bi sigurno mnogo drugacije. Eto bar bi bubanj tj. kostur benda bio pravi megadetski, a ne ovako bezlican. Gitara bi imala ponovo one orijentalne elemente. Ma kurac ne bi bilo drugacije!!! Elefson i onako nije nesto previse bitan za celu pricu. Popunjava prazan prostor.

  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema šanse da se vrati Menza iz razloga što Dejv neće da se odrekne Drovera. Još par meseci i Drover će imati duži staž od Menze u Megadetu! A i takođe Menza još uvek nije spreman. Elefson je faca jednostavno, nema nikakav uticaj na muziku ali bend mnogo drugačije izgleda dok je on u njemu. Što se tiče Martija... ni teoretski se ne može računati na njega.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

ЈА нисам ни рекао да се на њих може рачунати него да би сигурно са њима било боље бар 10 пута.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema šanse da se vrati Menza iz razloga što Dejv neće da se odrekne Drovera. Još par meseci i Drover će imati duži staž od Menze u Megadetu!

 

Sad gledam, on je tu od 2004. a meni se čini kao da je juče došao. A evo šta je sve snimio:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...