Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Najbolji Morbid Angel album? 92 members have voted

  1. 1. Najbolji Morbid Angel album?

    • Altars of Madness
    • Blessed Are the Sick
    • Covenant
    • Domination
    • Formulas Fatal to the Flesh
    • Gateways to Annihilation
    • Heretic
    • Illud Divinum Insanus

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Jooj ovaj spot je užasan, pesma je užasna. Znao sam istog momenta kad sam video snimak (Where the slime live sa Wackena) da će doći do ovokvog pederizma (mislim na spot).

morbid_3.jpg:no:

Realno, prestao sam da pratim nove albume posle Gatewaysa, preslušao sam Heretic par puta i to je to. A kad sam čuo da se Vincent vratio u bend definitivno sam odustao.... drago mi je zbog toga. Steve Tucker keva :da:

  • Replies 3k
  • Views 239.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Čekanje na ovaj album je kao čekanje da vidiš oca mrtvog pijanog kako se valja po ulici i sramoti i tebe i sebe.

  • Intro - 'ajde, intro k'o intro. Too extreme! - možda bi nešto i bilo od pesme da se nije insistiralo na onim imbecilnim bubnjevima, rifovi kao i nisu loši ali od bubnjeva mi se jaja uvukla u abdomen,

  • Blacenje Morbid Angel je vec pocelo da smara.   Pokusaji da se bude duhovit, pisu zajebane recenzije i prave smesni filmovi na tu temu jednostavno smaraju vise. Kao i nekontrolisana svrsavanja na t

Ne znam iz koje godine je fotka, ali ovako je izgledao i kada su onomad ovde svirali, ista plastična majica. ;)

Ni ja. :haha: Svaka njima čast za svu muziku koju su napravili do 2003. ali samnom su završili. Ne bi ih gledao ni da mi sviraju u dvorištu. Još kad čujem da neko kaže kako će se možda popraviti na sledećem albumu... Ovu ljudi su odavno izgubili kompas, nemaju više veze sa životom i verovatno nisu ni svesni kakav su album izdali. Siguran sam da im je neko pustio ovo čudo pre nego što im je droga pojela mozgove da bi i sami rekli da je teško sranje.

 

Vaistinu, ali onda pročitam ovo i ništa mi nije jasno :confused::confused::confused:

Šta kao Trey ih je potplatio... ili smo mi glupi jer ne cenimo njihovu "avangardnost" i "hrabrost".

 

@Lou ma znam, nisam iz principa išao na koncert, pokazao mi je drugar fotke....strašno.

 

Mada mi je žao što nisam otišao da vidim Rutana (ne mogu da se setim da li je on tad svirao, mislim da jeste). Jebiga, Hate Eternal rula. Morbid Angel svakako ne....

Edited by The Eagle Nature

Rutan je bio u bašti 2006. godine. Posle toga, Destructhor.

Tada je bio prvi koncert, drugi put su svirali onomad kada su došli i Marduk, Kataklysm i, valjda, Keep Of Kalessin.

Eee, da, znao sam da je nešto bilo, nisam bio siguran da li su oni.

Jebote, malo-malo (otprilike na svakih metar dana) mi dodje onaj trenutak spoznaje, kada se zapitam kako je ovaj bend, jednom toliko veliki, dozvolio ovoliki 'luksuz' sebi da napise ovo zadnje nedelo :icon_ne:

 

Ali stvarno, to nije kukanje, vec iskreno cudjenje, neverica :confused:

31071.jpg

 

Our cover star David Vincent gives us an articulate run-down on how he lives his life by his own rules, fetish clubs and how he sees "music as like a 'borg on Star Trek."

 

decko mora da je ponosan na sebe... :icon_ne:

Prsao covek skroz. Ma prsao ceo bend,jedino Pete da pobegne od govnara il da preuzme stvar u svoje ruke...

Treba Išan i Vinsent da zamene mesta na naslovnoj strani.

Ihsahn je bar covek sa stilom :).

Vincent moze da mu se sagne,u svakom segmentu,i kao muzicaru i kao coveku.

Edited by HeLLsarma

Vins je pička. :mrgreen:

Da vidimo da li se nešto izvuklo iz govana.

Važi se.

 

 

P.S. U potpunosti vas razumem, ne verujete Talviju kada kaže da nešto valja.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.