Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jooj ovaj spot je užasan, pesma je užasna. Znao sam istog momenta kad sam video snimak (Where the slime live sa Wackena) da će doći do ovokvog pederizma (mislim na spot).

morbid_3.jpg:no:

Realno, prestao sam da pratim nove albume posle Gatewaysa, preslušao sam Heretic par puta i to je to. A kad sam čuo da se Vincent vratio u bend definitivno sam odustao.... drago mi je zbog toga. Steve Tucker keva :da:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja. :haha: Svaka njima čast za svu muziku koju su napravili do 2003. ali samnom su završili. Ne bi ih gledao ni da mi sviraju u dvorištu. Još kad čujem da neko kaže kako će se možda popraviti na sledećem albumu... Ovu ljudi su odavno izgubili kompas, nemaju više veze sa životom i verovatno nisu ni svesni kakav su album izdali. Siguran sam da im je neko pustio ovo čudo pre nego što im je droga pojela mozgove da bi i sami rekli da je teško sranje.

 

Vaistinu, ali onda pročitam ovo i ništa mi nije jasno :confused::confused::confused:

Šta kao Trey ih je potplatio... ili smo mi glupi jer ne cenimo njihovu "avangardnost" i "hrabrost".

 

@Lou ma znam, nisam iz principa išao na koncert, pokazao mi je drugar fotke....strašno.

 

Mada mi je žao što nisam otišao da vidim Rutana (ne mogu da se setim da li je on tad svirao, mislim da jeste). Jebiga, Hate Eternal rula. Morbid Angel svakako ne....

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, malo-malo (otprilike na svakih metar dana) mi dodje onaj trenutak spoznaje, kada se zapitam kako je ovaj bend, jednom toliko veliki, dozvolio ovoliki 'luksuz' sebi da napise ovo zadnje nedelo :icon_ne:

 

Ali stvarno, to nije kukanje, vec iskreno cudjenje, neverica :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...