Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tebi je zabavan zato što nikad nisi slušao Morbid angel, meni bi od slušanja ovog albuma bilo zabavnije da mi horda ovih trubača cigana što mi je pod prozorom upadne na gajbu, izređa se na meni i obriše kitu o moje diskove.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zašto bi se žalilo za ovakvim albumima. Kao da će sva muzika za 10 godina otići u kurac (a znamo da neće) i kao da će biti zabranjeno slušati starije albume. Pa i da sva muzika zaista ode u kurac za 10 godina, žaliću za starim MA albumima, ne za ovim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zašto bi se žalilo za ovakvim albumima. Kao da će sva muzika za 10 godina otići u kurac (a znamo da neće) i kao da će biti zabranjeno slušati starije albume. Pa i da sva muzika zaista ode u kurac za 10 godina, žaliću za starim MA albumima, ne za ovim.

 

A tek ovo što stoji... ako ikad zažalim za ovim govnetom, pogledaću na policu gde mi se smeše stari albumi i samo ću se nasmejati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je uvek diskutabilno.

 

U ovom slučaju nije.

Morbid angel - bend koji je isterao David Vincenta iz benda zbog tekstova tipa "my finger's on the trigger" sad ima "kill a cop".

Morbid angel - bend koji je uvek pratio svoju viziju muzike sada svira stil prevaziđen 15 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovom slučaju nije.

Morbid angel - bend koji je isterao David Vincenta iz benda zbog tekstova tipa "my finger's on the trigger" sad ima "kill a cop".

Morbid angel - bend koji je uvek pratio svoju viziju muzike sada svira stil prevaziđen 15 godina.

 

Ovo prvo je opet stvar ukusa.

Za ovo drugo se slazem...pre 15 godina bi diktirao nove trendove mozda, a danas je samo obican album.

 

Sve u svemu meni je album kao album kul...mozda je to los MB album, al ovako mu nista ne fali.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo prvo je opet stvar ukusa.

Za ovo drugo se slazem...pre 15 godina bi diktirao nove trendove mozda, a danas je samo obican album.

 

Sve u svemu meni je album kao album kul...mozda je to los MB album, al ovako mu nista ne fali.

 

Šta je stvar ukusa, to su gole činjenice, Trej je pričao da ga je isterao iz benda zbog dotične tematike a sad su tekstovi hiljadu puta gori.

Ne zanima me da li je to dobar album, ja želim dobar Morbid angel album. Logo neće nestati zbog mojih želja.

Ako bi mi 97 od 100 ljudi reklo da nešto loše radim, ja ne bih rekao "glupi ste, ja probijam granice" nego bih stavio prst na čelo (za Vincenta se nadam da će umesto prsta da stavi pištolj).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Sve u svemu meni je album kao album kul...mozda je to los MB album, al ovako mu nista ne fali.

 

 

Е, ово је питање укуса. :da: Да није MA снимио ово, вероватно га никада не бих пронашао, а још мање чуо. Овако ми је жао што је прошло кроз мој "пуштач звука".

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smeta meni samaelizacija ili labahizacija Morbid Angela, samo je album dosadan. Ne vidim ni neku koncepciju. Malo melodicnosti, malo brutalnosti, nesto industrije, bez reda i smisla.

 

 

Evo posto sam malo poslusao Morbide, uzeh da cujem i ostalo sto sam skinuo i naletim na bend NADER SADEK, koji je snimio ono sto smo ocekivali od MA. -------> LINK .... sto je i normalno s obzirom na sastav benda :)

Edited by solicitor
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo prvo je opet stvar ukusa.

Za ovo drugo se slazem...pre 15 godina bi diktirao nove trendove mozda, a danas je samo obican album.

 

Sve u svemu meni je album kao album kul...mozda je to los MB album, al ovako mu nista ne fali.

 

 

Jeste pitanje ukusa :)

 

Wrong & Wrong again. BAnalni tekstovi, neinventivnost, zatupljeni mediokritetizam koji se arogantno gura kao "ekstremno!" nikako ne moze da bude stvar ukusa ili da mu nista ne fali. Mislim da i klincima koji slusaju NUmetal ovo nije interesantno, jer prosto ima mali milion drugih albuma koji su isti ko ovaj - a verovatno i bolji. Meni je jos i grdje sto ima OK momenata, podseca me da je ovo ostalo toliko sranje.

 

Ma Narsil, soli i Grob su ti sve objasnili... Slusaj Altars of Madness i Blessed are the sick dok ti se ne svide i onda ce ti se javiti sto je ovo toliko sranje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...