Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

pa koliko se secam, ima basista u spotu icon_confused.gif

 

ovo je onaj sa insertima iz policijske akademije i nekih bruce lee filmova pivopije.gificon_smile.gificon_smile.gif

ja sam gledala neshto bez basiste, chak i postoji objashnjenje "basista nam je bolestan".... neka kafana, rakija...

 

nemoj samo da mi kazhesh da sam neshto pomeshala... bila sam ubedjena da sam jedna od malobrojnih koji su videli spot icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi nista pomesala! Nas "prvi spot" SRCA TVOGA PLAM je prepun idijotarija (nindze, partizani, zla smrt, bruce lee...itd) i u njemu je originalna postava benda, tj Sin (vokal), Tibika (bas), Djidja (bubanj) i Gvozden (gitara). Postoje jos 3 studijska live-playback snimka u toj postavi: DRUGOG JOJ SLIKA...(Silvana), UBILA SI SVE U MENI i VECE NA PLAZI. Aha!

Drugi spot je za pesmu TUZNA JE JESEN, gde Miretova pidzama visi na striku (bio covek bolestan, ima ga u par kadrova!), blejimo u nekoj kafancini...itd.

Sad sam se setio: imam na nekoj VHS kaseti live snimak iz '93 godine(!!!), 5-6 stvari je u pitanju! Nadam se da je to jos citavo, pa da prebacim na DVD...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se setio: imam na nekoj VHS kaseti live snimak iz '93 godine(!!!), 5-6 stvari je u pitanju! Nadam se da je to jos citavo, pa da prebacim na DVD...

to bi izazvalo opstenarodno zadovoljstvo icon_rockdevil.gif

 

 

666. post...i to na ovoj temi. jeeeeeeee icon_smile.gifph34r.gif

Edited by Jack The Riffer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi spot je za pesmu TUZNA JE JESEN, gde Miretova pidzama visi na striku (bio covek bolestan, ima ga u par kadrova!), blejimo u nekoj kafancini...itd.

Sad sam se setio: imam na nekoj VHS kaseti live snimak iz '93 godine(!!!), 5-6 stvari je u pitanju! Nadam se da je to jos citavo, pa da prebacim na DVD...

DAAAAAAAAA!

tu nema Mireta, njegov bas je naslonjen na neki auto i preko je pizhama (ili haljina neka)?? hahaha

otkinula sam se od smeha

 

 

ae prebaci to icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NS?

Jos mi nisi javili sta se desava sa "BLOCKSTOCK"-om. Za neupucene, to je svirka koja se tradicionalno odrzava svake godine u Novosadskoj cetvrti BLOK, pored Z.Stanice... Ako bude sve ok, przimo tamo za dve nedelje icon_rockdevil.gif

Trebalo bi da sviraju Partybreakersi, YU Grupa, ...itd.

Takodje za dve nedelje najkasnije ce mi stici konacna potvrda za EXIT, tj. sviramo li ili ne, a u medjuvremenu smo dobili poziv da sviramo otvaranje BRVNARE (zatvorena je na dve nedelje od strane Finansijske icon_evil.gif ).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...