Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Promo CD do "Brvnare"... uf, tesko.

Mire (bass) nam je u medjuvremenu postao tata biggrin.gif , tako da tek ove subote ulazimo u studio musik19.gif

Mozda nekim cudom i snimimo sve, ali omoti i ostalo-ne verujem icon_frown.gif

Ja imam puno obaveza, pa onda malo sporije idu stvari...

Puno toga treba da se uradi: Studio, majice, plakati, sajt, spotovi...

Nadam se da cete imati strpljenja pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da cemo imati strpljenja! Cekali samo na vas povratak skoro deceniju, ali se vise nego isplatilo! Tako da jos koji mesec nece biti problem. Jedva cekam koncert u Brvnari! Vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika je verovatnoca da cemo biti prinudjeni od strane majke prirode da pomerimo svirku za sledeci vikend, tj. 24.06. icon_frown.gif

Zbog "predivnog" vremena ovih dana, napravilo se veliko blato, pa nema realne sanse da se zemlja osusi kako treba do ove subote icon_evil.gif

Unapred se izvinjavam zbog ovog cimanja, ali nije do nas...

Javljacu sta se desava musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ce da bidne nesto u Beograd?

Offtopic, ali moram podrzati taj avatar! Aria Giovanni vrh!!!! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

A sad malo o bendu, tj. o clanovima istog - pre dva dana smo vristali "Pero Defformero" na koncertu Ritma Nereda u BL, ali nas Mire nije cuo no.gif. Ne stigoh ga uhvatiti posle da mu pojasnim da vise u BL ne dolazi bez ostatka benda, mislim PRAVOG benda, tj. ovog ovde na cijoj temi smo icon_wink.gificon_mrgreen.gif

 

Veliki pozdrav, jedva cekam taj disk!!!

 

(Sale, nikako da stignem da ti napisem mejl, obaveze, ali pre svega neodgovornost i lenjost, razumeces, nadam se pivopije.gif).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest in da guz

kako stoje stvari sa ugovaranjem svirki, zeleli bismo da vas pozovemo u rumu, ali moramo znati uslove, pa ako moze neki kontakt ne bi bilo lose. poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika je verovatnoca da cemo biti prinudjeni od strane majke prirode da pomerimo svirku za sledeci vikend, tj. 24.06. icon_frown.gif

Zbog "predivnog" vremena ovih dana, napravilo se veliko blato, pa nema realne sanse da se zemlja osusi kako treba do ove subote icon_evil.gif

Unapred se izvinjavam zbog ovog cimanja, ali nije do nas...

Javljacu sta se desava musik19.gif

Woo-hoo! A ja se ziv pojeo sto mi se sestra udaje bas u ovu subotu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZVALA ME JE CECA ODMAH POSLE SVOG VECERASNJEG GOSTOVANJA NA "BRAVO SHOW"-U NA PINK-U:

"SALE... CULA SAM DA SVIRATE 17-OG... PA ZNAS TI DA I JA IMAM NASTUP ISTO VECE... HOCES DA MI PROPADNE KONCERT... PA SVI CE HTETI U ''BRVNARU''... MOLIM TE, RODJENDAN MI JE DANAS, POMERI VASU SVIRKU...

I ja sta cu, pomerim nastup za 24.06. Taman posla da rastuzim Kraljicu-Majku mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...