Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

Onaj dodatak za GTA IV za Xbox je doneo do jaja nove pesme.

 

LCHC Bonus Songs:

 

# At the Gates - "Slaughter of the Soul"

# Drive By Audio - "Jailbait"

# Celtic Frost - "Inner Sanctum"

# Entombed - "Drowned"

# Sepultura - "Dead Embryonic Cells"

# Deicide - "Dead by Dawn"

# Cannibal Corpse - "I Cum Blood"

# Bathory - "Call from the Grave"

# Kreator - "Awakening of the Gods"

# Terrorizer - "Fear of Napalm"

 

Ima spisak na wikipediji, na Liberty Rocku su tu još i Iron Maiden itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam problem.Skinuo sam ovo kurvino sranje.Pod jedan,napatio sam se da otpakujem jebene ISO fajlove,ko da sam jebeni Pentagon hakovao,u pizdu lepu materinu.Mountujem ih,krene autoran,ja accept...i nista.Jebeno nista.Je l' imao neko slican problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA nisam debil,naravno da sam to probao.

 

hoces da kazes da nece da se pokrene instalacija???

 

Da...kao sto sam rekao,ni preko autorun-u niti direktno preko setup.exe.Mountuje u DAEMON-u bez problema,ali jedino sto hoce da uradi je da pokrene autorun.Ne i instalaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

moze neko da mi pomogne oko krekovanja, kompjuter mi nije konektovan na net i nema sanse da to bude uskoro, na net idem sa skrnavog kompa, jel moguce instalirati, krekovati i igrati igru bez int.konekcije i ako da kako, braco, pomagajte :P

Edited by APOHAKC

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze neko da mi pomogne oko krekovanja, kompjuter mi nije konektovan na net i nema sanse da to bude uskoro, na net idem sa skrnavog kompa, jel moguce instalirati, krekovati i igrati igru bez int.konekcije i ako da kako, braco, pomagajte :P

naravno da je moguce

samo moras da skines razor 1911 crack i oficijalni update

to je oko 50 MB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' da i ja ostavim komentar o igri.

Dakle,razocarao sam se.Daleko od toga da je igra losa,naprotiv,igra je jako dobra,ali ocekivao sam vise.Mnogo vise.Na stranu da stavimo bagove i peripetije oko samog rada igre,misije su uglavnom bezveze i svode se na isto.Jako malo lokacija ima za jedan onako ogroman grad.Vise ne znam ni ja sta mi se jos nije svidelo,posto igru nisam "upalio" vise od mesec dana.Sama ta cinjenica govori koliko mi je legla.

U poredjenju sa San Andreas-om se moze naci i stvari koje su mnogo bolje,ali i onih koje su mnogo losije.Obradovalo me je recimo sto nema onih idiotskih misija sa helikoptercicima,avionima,tenkovima (to mi je bila nebuloza na kvadrat u San Andreasu) i u globalu je igra mnogo laksa nego SA.Svidja mi se i to sto je Niko kao lik mnogo zajebaniji od CJ-a,i u svakom slucaju simpaticniji za igranje.Ono po cemu je San Andreas bolji jesu gomile sitnica koje igru cine zanimljivijom:sisanje,bildovanje,tetovaze,kladionice...u tome je SA bolji.

Ne znam vise ni sta da pisem,veliku vecinu stvari koju sam hteo reci sam i zaboravio posto ne igram igru vise od mesec dana,a nikako da ostavim komentar.Ali sustina je sledeca:jako dobra igra,ali za mene ipak razocarenje posto sam ocekivao mnogo vise.Ocekivao sam igru koja ce oduvati sve ispred sebe,a to nisam dobio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Ono po cemu je San Andreas bolji jesu gomile sitnica koje igru cine zanimljivijom:sisanje,bildovanje,tetovaze,kladionice...

 

Koliko sam se razočarao što ovoga nema. To je bio glavni adut GTA serijala uopšte posle Vice Cityja (koji je, naravno, savršenstvo pošto je u osamdesetima x))

 

Igru sam uspeo da instaliram i pokrenem bez bagova nakon 461254572734524 sati, i sada mi radi sve lepo, ali nekako mi ne liči na GTA... Baš je realno urađeno sve, kao da nedostaje ona crta humora i crtaća iz prethodnika... Ali, štamugaznam, tek sam počeo igrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...