Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

Ljudi,izlazi novi dio super ROCK STAR igrice gta 5...ja sam odusevljen,jedva cekam da stigne. U ovom dijelu,ti si crnac koji gubi sve prijatelje,na kraju mora da ih povrati i da preuzme grad...u ovom dijelu mocices cak i da plivas i da vozis biciklo,stvarno vrhunski!!! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekujem nestrpljivo, GTA je jedna od retkih igara kojom se bavim nesto vise. GTA 3 i GTA Vice City su jedine igre koje imam i na sopstvenim cd-ovima icon_smile.gif

Isti slučaj, s tim da sam ja još gotivio Midtown Madness prva dva dijela, a šta je poslije bilo... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada sam uzeo gamer i video natpis GTA San Andreas i video lika na BICIKLI....htedoh da poludim.....znaci ima da bude samo takav vrh !!!!!........i nemo' da mi uporedjujete sa drv3rom jer se dosta razlikuju....ipak, u driv3ru je akcenat na voznji....dok u GTA na prici i onom liku......zar ne ?

 

CAN'T WAIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,izlazi novi dio super ROCK STAR igrice gta 5...ja sam odusevljen,jedva cekam da stigne. U ovom dijelu,ti si crnac koji gubi sve prijatelje,na kraju mora da ih povrati i da preuzme grad...u ovom dijelu mocices cak i da plivas i da vozis biciklo,stvarno vrhunski!!! icon_da.gif

Ol' Scratch: Jebaga...

 

Jedva chekam da postanem crnac...

 

I am the black wizards: Jebaga, ne jebaga tako ti je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...