Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

E vidish to ne bi bilo loshe..ali bi onda pored tog trebao patch i za normalan glas.

Mislim zamisli trip belac koji pricha kao crnac icon_smile.gificon_smile.gif

Pa i na to sam mislio icon_smile.gificon_smile.gif

Zajebi ja ne mogu da se jebem vishe ovako, ima da kupim dodatnih 256ili512

Ram-a icon_twisted.gif Zna li neko koje su cene....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel izaslo?

 

 

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Jel ima neko?

 

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Imash ga svuda po gradu ph34r.gif

 

Za kolko para reze?

 

DVD je 300 djunti toliko smo ja i ortak platili

 

 

Kolko je potrebno MB da bi se igrala igrica?

 

Po Read Me fajlu kazhe da je dovoljno 384+ MB RAM-a ali bolje je ako imash 512 i vishe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, probao sam u obliznjoj igraonici u sredu i od tada svaki dan odem na sat-dva... Igrica je fenomenalna, misije su standardno dobre, itd...

Jesu dobre, al mene i dalje nervira sto su previse gangsta-hiphop realne icon_razz.gificon_smile.gif .

Nisam rasista, al sve crnci u igri jebote icon_rolleyes.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]Nisam rasista, al sve crnci u igri jebote

 

Imash i dva belca..Cesara i onog ludog hipika The Truth icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Jel samo meni baguje zvuk ili je to opsta poshast (nekad se ugase glasovi, nekad zvuk motora pa se vrate)?

 

Ovo se i meni ponekad deshava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno nisam josh dotle stigao ph34r.gif . Meni ne bagguje zvuk, ali zato igram 20min

i "Windows Low On Virtual Memory" >>>restart! icon_smile.gif . Sutra dodajem 256ram-a, pa ce valjda sve ici glatko.

Sinotj sam zavrshio zadatak kada upadash kod Madd Dogg-a u kucu i kradesh

mu svesku rima. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji resenje za taj problem sa zvukom posto je jeli opste poznat. Treba da se smanji hardverska akceleracija zvuka u xdiag-u odnosno kontrolnom panelu za direct x jeli. E kad se to stavi na "no acceleration" onda zvuk nece bagovati, ali ce kasniti u windowsu dok se ne vrati na full. Planira se patch koji ce da ispravi pomenuti problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='27. 6. 2005, 22:29'] Jesu dobre, al mene i dalje nervira sto su previse gangsta-hiphop realne icon_razz.gificon_smile.gif .

Nisam rasista, al sve crnci u igri jebote rolleyes.gificon_smile.gif

Zato je super kada gazis belce... Crnci su najveci rasisti... Svejedno, nekako mi prilice crnci atmosferi, samo nikako ne ide crnja u kolima i Radio X... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno malo upozorenje!

Igra hoce ozbiljno da se spuca zbog grafickih kartica !!!

Na ati karticama (nisam siguran za 9600) likovi se baguju,Na Nvidia 5400 igra se spuca posle 20-30 min.

Mozda nekome i bude radila sa ovim karticama,ali tesko.Ja sam pomislio da mi nece raditi jer imam matoru Geforce 4 mx 440,256 rama,Intela na 1.8,ali meni radi bez problema.Zato dobro se pazite icon_biggrin.gif,Jer cim sednete da je igrate igra postaje toliko zarazna,da ce te na dupetu dobiti podlive od sedenja icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif,salim se,ali dobra je fora sto mozete imati devojku i morate voditi racuna o njoj.To mi se jako svidelo,i jos dosta toga.Mnogo bolje odradjeno nego svi delovi gta. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imash ti da se naigrash

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Prosta misija, ocekivao sam kao neki otpor, nista se nije desilo, sve sam ih poklao/prigusio ( laugh.gif )... Super je posle toga misija kada spaljujes kucu sa Mexikancima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da iznesem svoje misljenje o igri...

Ukratko, dosta je dobra igra igram je vec oko 10 dana i sve je stvarno dobro odradjeno ali je stvarno cudna kombinacija kao crnja u ferariju slusa gunse ili chainse icon_smile.gificon_smile.gif Ja sam stigao do treceg grada, valjda se zove Los Venturas koliko sam zapamtio, i radim misije kod woozie-a u onom kazinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Ja sad trebam da podmetnem drogu onom DEA agentu jos koliko ima posle da se igra??

 

Meni je Vice City mnogo bolji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...