Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

Igrao sam nesto malo i zapazam:

-grafika je gotovo nepromenjena, i meni isto tako i radi super na skromnoj masini (duron@700, 256 SDram-a!!, geforce2mx 32 mb) doduse to je u nekoj default rezoluciji za koju ne znam koja je jerbo mi iskace kada odem na graficke opcije

- ono, kola grad i ta sranja manje vise isto, za naoruzanje ne znam jer nisam daleko dogurao

- najinteresantniji deo je verovatno taj sto lik sada ima svoje neke osobine koje uticu na igru : debljina, sexi izgled, nabildovanost, respect i sl.

deluje ok za sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra je jebeno sjajna...postavio sam novi rekord u neprekindom igranju...igrao sam je 25-26 sati sa manjim pauzama za dva povelika obroka icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...nego jel neko provalio ko sve daje glasove?...ja sam izvalio Samuel L Jackson-a, James-a Woods-a a ako se ne varam tu su i Exibit i Jamie Fox...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra je jebeno sjajna...postavio sam novi rekord u neprekindom igranju...igrao sam je 25-26 sati sa manjim pauzama za dva povelika obroka icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif ...nego jel neko provalio ko sve daje glasove?...ja sam izvalio Samuel L Jackson-a, James-a Woods-a a ako se ne varam tu su i Exibit i Jamie Fox...

Igra je dobra jedino me nerviraju ona sranja sa teretanom i ostalim govnima i to shto je glavni lik crnac icon_mad.gif 'ocu ponovo Tommy Vercettija

A za glasove evo ti pa pogledaj

 

 

GTA San Andreas

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam mislio da je glupo sto je glavni lik crnac, ali cim sam poceo da igram igru promenio sam misljenje...crnja je jebeni bog...odusevljava me icon_smile.gif

Ma to je nevidjeno govno josh i pochinjesh u jebenom getu..i josh onaj truli crnachki sleng u razgovoru..mislim stvarno pukeface.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi bi pretpostavljam bilo bolje da sledeci GTA bude radjen u Srbiji icon_smile.gif ...vec vidim nasov Grand Theft Auto - The Bellgrade...na raspolaganju je kao i u ovom jedna velika mapa...ali iz nekoliko velikih delova...Zemoon, Surcin, Novi Beograd, Dorcol itd. ...i svi nasi poznati glumci bi dali glasove...glavni lik bi bio Legija i zadnja misija bi bila atentat na premijera icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi bi pretpostavljam bilo bolje da sledeci GTA bude radjen u Srbiji icon_smile.gif ...vec vidim nasov Grand Theft Tuto - The Bellgrade...na raspolaganju je kao i u ovom jedna velika mapa...ali iz nekoliko velikih delova...Zemoon, Sucin, Novi Beograd, Dorcol itd. ...i svi nasi poznati glumci bi dali glasove...glavni lik bi bio Legija i zadnja misija bi bila atentat na premijera icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

Shta je TUTO i SUCIN? icon_confused.gificon_smile.gif

Sledeci GTA koliko sam chitao na forumu ce biti u Liberty City-ju mada mene chisto zabole gde ce se radnja odvijati sve dok je radnja odlichna..San Andreas nije losh ali mene jednostavno nerviraju ona sranja sa teretanom i sa crncima

Mada ovo za GTA:Serbia i nije losha ideja..... icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravio sam icon_smile.gif

 

Nego zasto opet Liberty City? ...mogli bi da ga stave u Evropu...u Italiju npr.

Nemam pojma uglavnompo nekim prichama ce se sledeci nastavak na neki nachin nadovezivati na ovaj mada bih ja rekao dasu to za sada samo nagadjanja

Bacicu ti link ako ga nadjem pa cesh prochitati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeno sam instalirao, progutalo mi 5giga i tako. Ne mogu da ostavim neki

generalni utisak, jel mi jebeno kochi igra (pa i na 640x480, effects low) icon_mad.gif

Steta, svidja mi se na prvi pogled, crnja si icon_smile.gif i josh u getu wallbash.gif strashno icon_smile.gif

 

Umro sam od smeha, u uvodnoj animaciji kada ga panduri voze u kolima do

geta. Jebeni glas jednog policajca je dao Samuel mothafuckin' L Jackson icon_smile.gificon_smile.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='20. 6. 2005, 18:21'] Umro sam od smeha, u uvodnoj animaciji kada ga panduri voze u kolima do

geta. Jebeni glas jednog policajca je dao Samuel mothafuckin' L Jackson icon_smile.gificon_smile.gificon_rockdevil.gif

Imash gore negde ostavio sam link ka stranici gde pishe koje sve davao glasove za GTA San Andreas

 

Evo josh jednog zanimljivog linka:

 

>>>GTA Warehouse<<<

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi, koji je requirements za san andreas?

Supported Operating Systems are:

 

Windows 2000 Professional (Workstation) (plus Service Pack 1 or higher)

plus DirectX 9

 

Windows XP (Home and Professional) (plus Service Pack 1 or higher)

plus DirectX 9

 

 

Minimum Hardware Requirements:

 

1GHz Intel Pentium III or AMD Athlon Processor

256 MB of RAM

8 speed DVD-ROM Drive

3.6 GB of free Hard Disk space for a minimal install

64 MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers

("GeForce3" or better)

DirectX 9 compatible Stereo Sound Card

Keyboard

Mouse

 

 

Recommended Hardware Requirements:

 

Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP processor (or better)

384(+) MB of RAM

16 speed DVD-ROM drive

4.7 GB of free Hard Disk space for a full install

128(+) MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers

("GeForce4" or better)

DirectX 9 compatible Surround Sound Card

Game pad with twin axis analogue controls (USB or Joystick Port)

Keyboard

Mouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

marcoman kaže da njemu radi super na Duronu 700MHz, ali je moguće da na karticama bez pixel shadera (GF2 MX, GF4 MX, Radeon 7x00) brže radi (nauštrb kvaliteta slike)... meni seče na P3 1.4 GHz, GF4 Ti4200... uglavnom, bez dvogigahercnog procesora nije baš najprijatnije igrati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli Doug, ko sto se prvi put zapitah kad startovah igru, da nema mozda patch

za "belu kozu" ?!?  icon_confused.gif  icon_mrgreen.gif

E vidish to ne bi bilo loshe..ali bi onda pored tog trebao patch i za normalan glas.

Mislim zamisli trip belac koji pricha kao crnac icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

marcoman kaže da njemu radi super na Duronu 700MHz, ali je moguće da na karticama bez pixel shadera (GF2 MX, GF4 MX, Radeon 7x00) brže radi (nauštrb kvaliteta slike)... meni seče na P3 1.4 GHz, GF4 Ti4200... uglavnom, bez dvogigahercnog procesora nije baš najprijatnije igrati...

kul...ja imam geforce4mx460...valjda ce mi radi u nekom safe modu...

moracu da probam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...