Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

Meni je ovaj GTA ipak bolji. Da niste mozda rasisti pa diskriminisete crnacku populaciju laugh.gif Ne znam, mnogo je detaljniji od vice city-a i same misije su bolje osmisljene, ne znam nekako su realnije, mada i ovde ima dosta tripova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna mozda neko u cemu je problem kod mene, zasto nece da mi prikazuje ljude na ulici?? Smanjio sam kvalitet slike na najnizi, i opet nista wallbash.gif . Imam ATI Radeon 9200 sa 128 MB-a i 2.5 GHz, i 512 MB i nece usrani crnja da se pokrene no.gif !!

 

Ako neko mozda zna sta da uradim neka postuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna mozda neko u cemu je problem kod mene, zasto nece da mi prikazuje ljude na ulici?? Smanjio sam kvalitet slike na najnizi, i opet nista wallbash.gif . Imam ATI Radeon 9200 sa 128 MB-a i 2.5 GHz, i 512 MB i nece usrani crnja da se pokrene no.gif !!

 

Ako neko mozda zna sta da uradim neka postuje

Posto Rockstar Games preporuchuje da se instaliraju najnoviji driveri za grafichke karte.

Probaj skini najnovije drivere >>> ATI

 

Meni radi extra: AMD Athlon 1.67GHz, 512MB DDRRam icon_rockdevil.gif , Ge-Force 4MX440 64MB

Windows XP Pro (service pack2), extra je radila i na SP1..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

ja sad ne znam gde trebam da iskocim iz aviona kad radim onu misiju kod woozija kad se pripremamo da pljacakmo kazino..

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='4. 7. 2005, 21:04'] Posto Rockstar Games preporuchuje da se instaliraju najnoviji driveri za grafichke karte.

Probaj skini najnovije drivere >>> ATI

 

Meni radi extra: AMD Athlon 1.67GHz, 512MB DDRRam icon_rockdevil.gif , Ge-Force 4MX440 64MB

Windows XP Pro (service pack2), extra je radila i na SP1..

GeForce 4 rulez icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif .

 

Najjaca mi je ona Terminator 2 misija,na pocetku igre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

smorio sam se jer ne mogu da predjem one misijekad kupis aerodrom pa kad trebada ucis da vozis avion wallbash.gif

Ma ja sam to preshao bez problema....ali me je igra smorila...valjda sam je se zasitio ..vec vishe od nedelju dana mozhda chaki i vishe je nisam igrao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

smorio sam se jer ne mogu da predjem one misijekad kupis aerodrom pa kad trebada ucis da vozis avion wallbash.gif

Ja sam na toj misiji,ali me mrzi da skupljam pare imam 40000 $,a treba 80000$.Upravu ste ,brzo smori igra,neznam kako,ali kad sam igrao Vice City imao sam nekako volju da je prelazim.Sad upalim odradim jednu misiju i izadjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znas kako igra je mnogo dugacka(mnogo misija) koje sve pocinju da lice jedna na drugu.Svaka cast programeri sto napravise tolike gradove ali ljudi sto je mnogo mnogo je.

E da ako nekom trebalak kes neka uzme vatrogasna kola da gasi pozare.Znaci opusteno se predje svih 13 misija na vatrogascu(jednom mi ostalo jos 10 minuta fore). Na kraju dobijete vise 50 000 i zastitu da ne mozete da se zapalite.Super stvar probajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vam trebaju pare idite u grad Blueberry...tu negde blizu kupite kucu za saveovanje..u Blueberryju imate da se kladite na konjske trke(zgrada sa nacrtanim crvenim konjem)...znachi lepo kupite kucu lupite jedan save odete do kladionoce i ulozhite sve pare na favorita icon_mrgreen.gif ako izgubite(shto je vrlo moguce) uchitate pa ponovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vam trebaju pare idite u grad Blueberry...tu negde blizu kupite kucu za saveovanje..u Blueberryju imate da se kladite na konjske trke(zgrada sa nacrtanim crvenim konjem)...znachi lepo kupite kucu lupite jedan save odete do kladionoce i ulozhite sve pare na favorita icon_mrgreen.gif ako izgubite(shto je vrlo moguce) uchitate pa ponovo

hvala druze pivopije.gif

korisna stvarcica icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvinite zbog dupolog posta ali pronasao sam veoma zanimljivu stvar juce.

Prekoputa aerodroma ima vojna baza.Ako pokusate da udjete automatski dobijate pet zvezdica. icon_smile.gif Ali ipak vredi.Kada udjete unutra udjite u neki od hangara i tu cete naci tenk! icon_mrgreen.gif Dalje ne moram da pricam.Samo cu reci da je posle toga u Las Venturasu bilo sat vremena totalnog unistenja icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...