Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Polako mi ponestaje strpljenja wallbash.gificon_smile.gif

koji su ovo tripovi, jel icon_confused.gificon_confused.gif igra izasle ili ne....????!?!?!? wallbash.gif

 

burazer mi pre koji dan donese neku novu gta i ja ubacim u citac, kada ono verzija za sony... icon_cry.gif

nije mi jasno, neki lokovi kazu da su vec igrali, a ovi snabdevaci pirata kazu da tek na prolece izlazi.... sta je tacno?!?!? wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam u radnji u podrumu Beogradjanke na Terazijama... Samo mi je nesto sumnjivo da vec ima da se uzme...

Ni slucajno ne uzimaj tu glupost. Jebote, kako sam se ja zajebao, bas sam danas tu kupio disk i instalirao govno, kad ono kao neki mod za vice city i to se samo malo kola razlikuju, nista od novih misija ili nesto slicno. Tezina instalacionog fajla 250 mb. Bar da je demo verzija SA-a nego nije ni to.

Kako sam se ispalio.... no.gif

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo koliko sam ja razumeo mog tecu koji ju je igrao na njegovom ps2, igra ima sledece, tetovaze po izboru, odela po izboru, nakit takodje po izboru, automobili koje ukradete mozete da prodate, pa onda mozete da imate ribu, da, da, devojku. Na ps2 mozete da igrate na dva joypada jedno devojku a drugo lika, dalje automobili mogu da se budze, da, da, sve mozete da im radite, slicno kao u NFSU 1 i 2. Teretana moze da se poseti, tamo, naravno, mozete da bildujete do mile volje, takodje moze da se pliva, moze koka kola da se pije i da se jedu razna sranja, mozete da imate sofera ( ovo se meni posebno svidja ) kada postanete glavni baja, mozete da govorite gluposti, a takodje mozete da pricate pozitivne stvari. Mozete da stavljate grafite na zgrade ....

 

Sve u svemu kao pravi zivot.

 

E da ima i traktor. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...