Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

Patch je apsolutno ne bitan, sta vise od kako sam patchovao igru dva puta je "pukla".

Pocepah se sinoc kada Niko dodje do Floriana i kaze mu na srpskom: "Otvori vrata, nemoj da si peder". :)

Inace pohvalio bih realnu animaciju i odlicnu glumu. Pokreti likova su stvarno uverljivi i detaljni. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrica je keva. Nema toliko zanimljivih misija (npr pljacka banke je 10x gluplje odradjena po meni od Vice City-ja) ali su likovi daleko realniji i zanimljiviji. Jedina zamerka u inace sjajnom voice acting-u je sto su nasli nekog debila koji se brutalno muci da izgovara reci na srpskom (bosanskom, sta vec?!).. bolje bi bilo da su nekog naseg nasli pa da ne mora da se lazno trudi da prica broken english, a da kad prica na svom jeziku zvuci realisticno. No ajd, i to je ponekad zabavno ("u-daj-rijouu-sui-mi-auuto").

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obratite pažnju kako su kvalitetno odrađene animacije jebanja :) Nađite kuravu, trubnite joj iz kola ('G'), odvedite je u neku uličicu i posmatrajte uslugu od 70 dolara :) ladno su platili neku da odradi motion-capturing jahanja :) :)

 

Ha ha a znaci tako se prizivaju. :) Pokusavao sam da im nekako privucem paznju ali nisam uspevao. Obicno ih zgazim ili nesto slicno. Ne znam da li na isto jahanje mislimo ali ima ga i u strip clubu. :da: Motion capture je kao sto rekoh odlicno uradjen i koliko sam mogao do sad da vidim uradjen je za svaki lik u igri posebno.

 

 

Potvrdjujem da je moguce igrati GTA IV sa svim detaljima na max detaljima (distance je proporucljivo drzati na 30). Nema nevidljivih textura, sve glatko i namsinkano. DakleM, ovo pokrenuh sa GTX260. I ne, nisam kupio novu graficku zbog GTA. :)

Ali i dalje jebeno ne mogu da verujem da igra ne podrzava anti-aliasing. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DakleM, ovo pokrenuh sa GTX260. I ne, nisam kupio novu graficku zbog GTA. :)

Ali i dalje jebeno ne mogu da verujem da igra ne podrzava anti-aliasing. :udri:

poa sta i da jesi uzeo tu graficku zbog GTA, ja cesto uzmem nove graficke zbog nekih igara, a i to ce se desiti i zbog GTA

 

edit: igra ne pordrzava SLI :udri:

Edited by Satyr

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...